Фемибион наталкер i табл. №30

?
  • Фемибион наталкер i табл. №30
  • Dr. Reddy's (Индия)
- +

Код товара: 80104

Фемибион наталкер i описание

Биологически активное вещество: ФЕМИБИОН НАТАЛКЕР I (FEMIBION NATALCARE I)
Форма выпуска: таблетки №30
Класс: диетические добавки — источники витаминно-минеральных комплексов, диетические добавки к пище, влияющие, преимущественно, на процессы тканевого обмена

Фемибион наталкер i инструкция

Склад препарату був розроблений для жінок, які планують  вагітність, та вагітних зі строком вагітності до кінця 12 тижня. Підібрані належним чином компоненти дієтичної добавки ФЕМІБІОН® НАТАЛКЕР I забезпечують основну порцію вітамінно-мінеральних добавок до щоденного раціону. Збільшена доза фолієвої кислоти в дієтичній добавці ФЕМІБІОН® НАТАЛКЕР I необхідна для регулювання різних метаболічних процесів. Дієтична добавка Фемібіон® Наталкер I містить фолієву кислоту та МЕТАФОЛИН®. В організмі фолієва кислота перетворюється в біологічно активну форму. Медичні дані свідчать, що організм кожної другої жінки не може повністю перетворити фолієву кислоту в її активну форму.

МЕТАФОЛИН® – це біологічно активна форма фолатів, що легко засвоюється. Завдяки цьому МЕТАФОЛИН® для організму більш доступний і засвоюється краще, ніж фолієва кислота. Фемібіон® Наталкер I містить фолієву кислоту та МЕТАФОЛИН® для забезпечення необхідного рівня фолатів в організмі вагітної жінки, навіть у тих жінок, організм яких не може повністю перетворити, і як наслідок, засвоїти фолієву кислоту. Прийом фолієвої кислоти та її активної форми МЕТАФОЛИН®, жінкам, які планують вагітність, рекомендується починати мінімум за 6 тижнів, і продовжувати до кінця другого триместру вагітності. У годуючих грудьми жінок потреба в фолієвій кислоті вище. Після чотирьох місяців дефіциту фолієвої кислоти в дієті спостерігається виснаження її запасів в організмі. Під час вагітності збільшується потреба у йоді, в основному в першому триместрі, до близько 200 мікрограмів на добу. Йод проникає також у грудне молоко матері, збільшуючи його втрату з організму. Правильне добове споживання йоду необхідно забезпечити прийомом препаратів йодистого калію в кількості 150 мкг для вагітних і годуючих грудьми.

Рекомендації до споживання: може бути включена до складу раціонів дієтичного харчування, рекомендованих лікарем, з метою оптимізації хімічного складу раціону як додаткове джерело фолієвої кислоти, вітамінів В1, В2, В6, В12, С, Е, біотину, нікотинаміду, пантотенової кислоти, йоду. Перед споживанням рекомендована консультація лікаря. Продукт не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування! Містить мальтодекстрин.

Не є лікарським засобом. Без ГМО.

Спосіб вживання: жінкам по 1 таблетці на день під час основного прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю води.

Термін вживання: рекомендовано для плануючих вагітність, та вагітним до кінця дванадцятого тижня, споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем. Застереження при споживанні: індивідуальна чутливість до компонентів продукту.

Не вживати пацієнтам з проявами гіпертиреозу, глюкозо-галактозної мальабсорбції та сахарoзо- ізомальтазного дефіциту.

Наповнювач: Мікрокристалічна целюлоза; Кальцій-L-аскорбінова кислота (Вітамін С); D, L-альфа токоферолу ацетат (Вітамін Е) (Мальтодекстрин, Модифікований крохмаль); Наповнювач: Гідроксипропілцелюлоза; Нікотинамід; Глазирувачі: Гідроксипропілцелюлоза, Гідроксипропілметилцелюлоза; Кальцій-D-пантотенат; D-Біотин (Мальтодекстрин); Барвник: Титану діоксид; Ціанокобаламін (Вітамін B12) (Мальтодекстрин); Агент, що протидіє злипанню: Магнієві солі жирних кислот; Піридоксину гідрохлорид (Вітамін В6); Рибофлавін (Вітамін В2); Тіаміну мононітрат (Вітамін В1);

Зволожувач: Гліцерин; Кальцій-L-Метилфолат (МЕТАФОЛИН®/ Metafolin®); Фолієва кислота; Калій йодид; Барвник: Заліза оксид.

Поживна цінність на 1 таблетку: Енергетична цінність 4 кДж/1 ккал Жири < 0.5 г , у т.ч. насичені < 0,1 г , Вуглеводи < 0.5 г.

Форма випуску: 30 таблеток, вкритих оболонкою, 1 блістер в картонній упаковці.

Умови зберігання: зберігати при температурі до 25°C, в захищено- му від вологи та недоступному для дітей місці.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виробництва та (або) кінцевий термін придатності, номер серії приведені на упаковці.

Штрих код: вказаний на упаковці.

Виробник: Мерк КГаА і Ко. Верк Шпітталь, Австрія, Хосслгассе 20, 9800 Шпітталь/Драу, Австрія / Merck KGaA & Co. Werk Spittal, Austria, Hoesslgasse 20, 9800 Spittal/Drau, Austria

Ексклюзивний представник в Україні: ТОВ «Др. Редді‘с Лабораторіз» (“LLC Dr. Reddy’s Laboratories”), юридична адреса: вул. Київський шлях, 121-А, с. Велика Олександрівка, Бориспільський ра-н. Київська обл., Україна 08320, тел.: +38 044 492-31-73/факс: +38 044 492-31-74
 

Фемибион наталкер i отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв