Крушины сироп сироп фл. 100 мл инструкция и цены

?
  • Крушины сироп сироп фл. 100 мл инструкция и цены
  • Луганский ХФЗ ОАО (Украина, Луганск)
- +

Код товара: 9230

Крушины сироп описание

Лекарственное средство: КРУШИНЫ СИРОП (SIRUPUS FRANGULAE)
Форма выпуска: сироп
Группа: лекарственные средства, применяемые для лечения запоров
Подгруппа: контактные слабительные средства
Состав: Кора крушины - 830 г/1000 м (Cortex Frangulae Alni)

Крушины сироп инструкция

Склад лікарського засобу

діюча речовина: 100 мл сиропу містять 65 мл екстракту кори крушини (0,83:1);

допоміжні речовини: сахароза.

Лікарська формаСироп.

Темно-коричнева густа рідина зі специфічним запахом. У процесі зберігання допускається утворення осаду.

Назва і місцезнаходження виробника.

ПАТ «Луганський хіміко-фармацевтичний завод».

Україна, 91019, м. Луганськ, вул. Кірова, 17.

Фармакотерапевтична група Проносні засоби. Код АТС А06А В07.

Крушина вільховидна – лікарська рослина. Для медичних цілей використовують кору, яка містить антраглікозиди, франгулін, глікофрангулін, франгулаемодин, хризофанову кислоту (вміст похідних антрацену – не менше 4,5 %), а також дубильні речовини, сапоніни, органічні кислоти, ефірну олію, цукри, алкалоїди тощо. Володіє специфічним м'яко діючим проносним ефектом. Основні діючі речовини – емодин і хризофанова кислота – утворюються у товстому кишечнику і, подразнюючи його інтерорецептори, підсилюють перистальтику та прискорюють випорожнення кишечнику. При цьому сповільнюється всмоктування рідини з товстого кишечнику, зумовлюючи розрідження калових мас зі збільшенням їх об’єму та послаблюючий ефект антраглікозидів. Препарат не впливає на перистальтику тонкого кишечнику.

Проносний ефект препарату зазвичай настає через 8-12 годин після прийому.

Показання для застосування. Хронічний запор, атонія кишечнику.

Протипоказання Підвищена чутливість до компонентів препарату. Дитячий вік до 12 років. Вагітність, період годування груддю. Хворі на цукровий діабет та хворі з паренхіматозними ураженнями нирок і печінки. Запори неврогенного та ендокринного походження, спастичні та хронічні запори, кишкова непрохідність, атонія, стеноз, кровотечі, синдром «гострого живота», синдром подразненого кишечнику, апендицит, виразковий коліт, гострий гастроентероколіт, інші запальні процеси у черевній порожнині, гостра діарея, нудота, блювання, геморой, нефрит, зневоднення, порушення електролітного балансу, хвороба Крона, гострі пропасні стани.

Належні заходи безпеки при застосуванні При тривалому призначенні препарату розвивається звикання. Щоб запобігти звиканню доцільно чергувати препарат з іншими проносними засобами. Прийом проносних засобів протягом більше 2 тижнів потребує медичного нагляду.

Перед призначенням препарату слід встановити генез порушень функції кишечнику.

При кровотечі з прямої кишки або відсутності кишкової перистальтики після прийому проносного засобу слід негайно звернутися до лікаря.

1 чайна ложка сиропу (5 мл) містить 3,25 г цукру (відповідає 0,27 ХО), тому препарат не слід призначати хворим на цукровий діабет.

Пацієнтів слід попередити про можливість забарвлення сечі в оранжевий колір, що є нешкідливим.

Особливі застереження

Застосування у період вагітності або годування груддю Препарат не слід призначати у період вагітності або годування груддю.

Здатністьвпливати нашвидкістьреакції прикеруванні автотранспортомабо роботі зіншимимеханізмами Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі зі складними механізмами.

ДітиНе рекомендується призначати дітям віком до 12 років.

Спосібзастосуваннята дозиПризначають внутрішньо перед сном. Перед застосуванням
збовтати.

Дорослим призначають по 1-2 чайні ложки. Дітям віком від 12 років і старше – по 1 чайній
ложці. Тривалість курсу лікування визначається лікарем індивідуально з урахуванням характеру, ступеня тяжкості та особливостей перебігу захворювання, стабільності досягнутого терапевтичного ефекту і переносимості препарату.

ПередозуванняСимптоми: колікоподібний біль у животі, тенезми, відчуття дискомфорту, рідкі випорожнення, діарея з великими втратами рідини та електролітів.

Лікування: припинення прийому препарату. Специфічного антидоту немає. Необхідне поповнення втрат рідини та електролітів. Потрібно контролювати рівень електролітів, зокрема калію, що є особливо важливим для дітей та пацієнтів літнього віку.

Побічні ефекти Диспептичні явища, біль у животі, алергічні реакції. При тривалому застосуванні можуть розвинутися діарея, метаболічний ацидоз, дегідратація, гіпокаліємія, гіпокальціємія, зниження функції ферментів кишечнику, мальабсорбція поживних речовин, атонія товстого кишечнику, колікоподібні болі, втрата ваги, альбумінурія, гематурія.

Слабкість та ортостатична гіпотензія можуть загострюватися у пацієнтів літнього віку при довготривалому прийомі.

Тривале застосування може спричинити слабку пігментацію слизової оболонки товстої кишки (Рseudomelanosis coli), яка нешкідлива і зникає при відміні препарату.

Після тривалого застосування проносних засобів можливі стеаторея, гастроентеропатія з гіпоальбумінемією, через ушкодження ниркових канальців може виникнути вторинний альдостеронізм.

Забарвлення сечі у колір від жовтого до червоно-коричневого також не є шкідливим.

У разі появи будь-яких небажаних явищ слід звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодійГіпокаліємія, спричинена довготривалим прийомом проносних засобів, посилює ефекти серцевих глікозидів, антиаритмічних препаратів, препаратів, що змінюють синусовий ритм (наприклад, хінидин), та препаратів, що індукують подовження інтервалу QT.

Одночасне застосування з іншими лікарськими засобами, що викликають гіпокаліємію (наприклад, діуретики, кортикостероїди та корінь солодки), може спричинити електролітний дисбаланс.

Термін придатності 3 роки.

Умови зберіганняЗберігати в оригінальній упаковці у недоступному для дітей місці.

УпаковкаПо 50 мл або по 100 мл у флаконах.

Категорія відпуску Без рецепта.

Крушины сироп отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв