Назол спрей назал. 0,05 % фл. 15 мл, Instituto de Angeli инструкция и цены

  • Назол спрей назал. 0,05 % фл. 15 мл, Instituto de Angeli инструкция и цены
  • Производитель: Instituto de Angeli (Италия)

Нет в наличии

Другие Дыхательная система

Код товара: 6587

Назол описание

Лекарственное средство: НАЗОЛ (NAZOL)
Форма выпуска: спрей назал.
Группа: противоотечные и другие препараты для местного применения при заболеваниях полости носа
Подгруппа: симпатомиметики, простые препараты
Состав: Оксиметазолина гидрохлорид - 0 (Oxymetazolini hydrochloridum)

Назол инструкция

склад 1 мл спрею містить оксиметазоліну  гідрохлориду 0,5 мг (0,05% розчин);

допоміжні речовини: пропіленгліколь, бензалконію хлорид, динатрію едетат дигідрат, макрогол 400, повідон, спирт бензиловий, натрію фосфат одноосновний дигідрат, натрію фосфат двоосновний дигідрат, вода очищена.

Форма випуску  Спрей назальний.

Фармакологічна групаПротинабряковий засіб для місцевого застосування при захворюваннях порожнини носа. Симпатоміметики. Код АТС R01A A05.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Оксиметазоліну гідрохлорид є синтетичним адреноміметиком. Стимулюючи a-адренорецептори судин, він сприяє вираженій і тривалій судинозвужувальній дії. Судинозвужувальний ефект проявляється зменшенням припливу крові, зниженням набряку слизових оболонок носа, придаткових пазух і євстахієвої труби, внаслідок чого відновлюється дихання через ніс, яке було порушено при грипі, застудних і алергічних захворюваннях.

Локальне звуження судин слизових оболонок носа і придаткових пазух настає через 5 - 10 хв після впорскування препарату у порожнину носа. Протинабрякова дія триває до 12 год. Препарат пом'якшувально діє на подразнену слизову оболонку носових ходів і захищає її від надмірного висушування.

Фармакокінетика.Період напіввиведення становить 5 - 8 годин. Виділяється в основному в незміненому стані із сечею і калом.

Показання длязастосуванняЗастудні захворювання, грип, алергічні захворювання (сінна гарячка), що супроводжуються гострим ринітом, гайморитом, іншими синуситами (фронтит, етмоїдит), гострий середній отит.

Спосібзастосування та дозиШвидко та сильно стиснувши флакон, впорснути дозу аерозолю в кожну ніздрю. Дорослим і дітям старше 12 років зробити по 2 впорскування, дітям віком від 6 до 12 років – по 1 впорскуванню в кожну ніздрю. Повторювати впорскування не раніше ніж через 12 год. Тривалість лікування – не більше 3 днів. Можливе тривале застосування до 7 - 10 днів по 2 впорскування на день під контролем лікаря.

Побічна діяПри частому і тривалому (понад 3 дні) застосуванні можуть виникнути почуття печіння, поколювання в носі, припливу крові до обличчя. У разі, якщо причини захворювання не вдалося усунути, можливе поступове зниження лікувального ефекту.

ПротипоказанняПідвищена індивідуальна чутливість до інгредієнтів препарату, тяжкі форми артеріальної гіпертензії, виражений атеросклероз, тахісистолічні порушення серцевого ритму, ниркова недостатність, виражена гіпертрофія предміхурової залози, тиреотоксикоз.

ПередозуванняПри місцевому застосуванні звичайно не виникають побічні системні реакції, проте при надлишкових дозах, особливо при тривалому застосуванні, можуть спостерігатися порушення серцевого ритму, підвищення артеріального тиску.

Особливості застосуванняПри впорскуванні у порожнину носа не закидати голову і не перевертати флакон. Не рекомендується користуватися одним і тим же флаконом кільком особам, щоб уникнути поширення інфекції.

Зберігання набряклості носових ходів після 3 доби застосування може свідчити про наявність викривлення носової перегородки, гнійного гаймориту, аденоїдів, алергічного риніту, стійкої бактеріальної інфекції або інших нерозпізнаних захворювань, що потребують консультації профільного спеціаліста і спеціалізованої комплексної терапії. Жінкам на період вагітності і годування груддю застосування можливе ліше у разі, коли користь від застосування переважає потенційний ризик для плода/дитини.

Взаємодія з іншими лікарськими засобамиНе варто застосовувати препарат разом з іншими судинозвужувальними засобами (при будь-якому шляху введення останніх), а також з антидепресантами (інгібіторами МАО); з іншими лікарськими засобами, які вводяться інтраназально.

Умови та термін зберігання Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці при температурі 15 - 30ºС. Термін придатності – 3 роки.

УпаковкаПластиковий флакон ємністю 15 мл або 30 мл з ковпачком і конічним розподільником у картонній коробці.

Правила відпускуБез рецепта.

ВиробникСагмел, Інк.,

                    ІДА (Інстітуто Де Анджелі).

Адреса   1580 S. Milwaukee Ave, Suite 415

                  Libertyville, IL 60048, USA.

Назол отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв
Доставка и оплата Каталог Контакты Регламент +38-068-686-49-58 Facebook