Нифуроксазид табл. п/о 0,1 г №30 инструкция и цены

?
  • Нифуроксазид табл. п/о 0,1 г №30 инструкция и цены
  • Производитель: Тернопольская ФФ ОАО (Украина, Тернополь)

Нифуроксазид цена

  • 57.68 грн низкая стоимость гарантирована
- +

Цены в аптеках Киева: 57.68 - 86.55 грн

Средняя цена в Киеве: 72.12 грн

Вы экономите: 14.44 грн

Код товара: 5885

Нифуроксазид описание

Лекарственное средство: НИФУРОКСАЗИД (NIFUROXAZIDUM)
Форма выпуска: таблетки №30 п/о
Группа: противомикробные средства, применяемые при кишечных инфекциях
Подгруппа: прочие противомикробные средства, применяемые для лечения кишечных инфекций
Состав: Нифуроксазид - 0 (NIFUROXAZIDUM)

Нифуроксазид инструкция

Склад лікарського засобу

діюча речовина: nifuroxazid;

1 таблетка містить ніфуроксазиду (у перерахуванні на 100 % речовину) 0,1 г (100 мг);

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, повідон, кремнію діоксид, тальк, магнію стеарат, гіпромелоза (Е 171), поліетиленгліколь (макрогол), (Е 104).

Лікарська формаТаблетки, вкриті оболонкою.

Таблетки круглої форми з двоопуклою поверхнею, вкриті оболонкою жовтого кольору.

Назва і місцезнаходження виробника

ТОВ «Тернофарм».

Україна, 46010, м. Тернопіль, вул. Фабрична, 4.

Тел./факс (0352) 521-444, http://www.ternopharm.com.ua.

Фармакотерапевтична група Антидіарейні препарати; засоби, що застосовуються для лікування інфекційно-запальних захворювань кишечнику. Ніфуроксазид. 

Код АТС А07А Х03.

Ніфуроксазид – похідне 5-нітрофурану, препарат групи кишкових антисептиків. Діючи місцево в просвіті кишечнику, пригнічує розмноження більшості представників патогенної кишкової флори. Механізм дії препарату полягає в пригніченні активності дегідрогеназ і порушенні синтезу білка в патогенних бактеріях.

Ніфуроксазид активний відносно грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів: Streptococcus faecalis, Staphylococcus aureus, Escherichia coli, Salmonella spp., Shigella spp., Enterobacter spp., у тому числі E.cloacае, Citrobacter spp., Hafnia spp., Yersinia enterocolitica, Campylobacter jejuni, Proteus spp., Vibrio cholere та ін. У середньотерапевтичних дозах володіє бактеріостатичною активністю, у вищих – діє бактерицидно. Не порушує рівноваги нормальної кишкової флори, не впливає на сапрофітну флору товстого кишечнику. Ефективність препарату не залежить від рН кишечнику. Під час терапії не потрібно дотримуватися спеціальної дієти.

Після прийому внутрішньо препарат не всмоктується в шлунково-кишковому тракті й створює високу концентрацію діючої речовини в кишечнику. Практично не виявляє системних побічних ефектів. Виводиться з організму з калом.

Показання для застосуванняГострі кишкові інфекції, хронічний коліт, ентероколіт інфекційної етіології. Комплексне лікування дисбіозу кишечнику.

ПротипоказанняПідвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату, у тому числі до інших похідних 5-нітрофурану; дитячий вік до 3-х років.

Належні заходи безпеки при застосуванні При лікуванні гострої діареї слід проводити регідратаційну терапію (перорально або парентерально, залежно від стану хворого). Не слід обмежуватися застосуванням тільки Ніфуроксазиду при лікуванні діареї, ускладненої сепсисом, оскільки препарат не всмоктується в кишечнику і не надходить до кровотоку. Під час лікування препаратом не вживати алкоголь.

Особливі застереження

Застосування у період вагітності або годування груддю Немає даних про можливий небажаний вплив препарату на плід. Тому слід уникати його застосування під час вагітності. Ніфуроксазид не абсорбується зі шлунково-кишкового тракту, невідомо, чи виділяється в грудне молоко, тому в період годування груддю препарат застосовують з урахуванням користь для матері/ризик для дитини.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами або працювати зі складними механізмамиНе впливає.

ДітиНе застосовувати дітям віком до 3-х років дану лікарську форму.

Спосіб застосування та дозиЗастосовують внутрішньо, незалежно від прийому їжі.

Дорослим і дітям старше 7 років – по 200 мг (2 таблетки) кожні 6 годин (4 рази на добу). Дітям віком 3-7 років – по 100 мг 4 рази на добу. Дітям віком до 7 років бажано призначати препарат у формі суспензії.

Курс лікування – 5–7 днів. Тривалість терапії не повинна перевищувати 7 днів.

ПередозуванняНе описане. У випадку перевищення терапевтичної дози рекомендується промивання шлунка, прийом активованого вугілля. Лікування симптоматичне.

Побічна діяРідко – алергічні реакції (шкірний висип), біль у животі, нудота, посилення діареї.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодійНіфуроксазид не слід застосовувати одночасно із сорбентами або препаратами, що містять спирт.

При одночасному вживанні алкоголю можливий розвиток дисульфірамоподібної реакції (гіперемія шкіри, відчуття жару, шум у вухах, утруднене дихання, тахікардія, відчуття страху).

Термін придатності 2 роки.

Умови зберігання Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 0С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

УпаковкаТаблетки, вкриті оболонкою, по 0,1 г, № 10, № 30 (10×3) в контурній чарунковій упаковці.

Категорія відпускуЗа рецептом.

Нифуроксазид отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв
Доставка и оплата Каталог Пригласить друга Контакты Регламент +38-068-686-49-58 Facebook