Тизин ксило спрей назал. 0,1 % фл. 10 мл инструкция и цены

?
  • Тизин ксило спрей назал. 0,1 % фл. 10 мл инструкция и цены
  • Производитель: Pfizer P.G.M. (Франция)

Тизин ксило цена

  • 51.40 грн низкая стоимость гарантирована
- +

Цены в аптеках Киева: 51.40 - 83.50 грн.

Средняя цена в Киеве: 67.45 грн.

Вы экономите: 16.05 грн.

Код товара: 10892

Тизин ксило описание

Лекарственное средство: ТИЗИН КСИЛО (TYZINE XYLO)
Форма выпуска: спрей назал.
Группа: противоотечные и другие препараты для местного применения при заболеваниях полости носа
Подгруппа: симпатомиметики, простые препараты
Состав: Ксилометазолин - 0 (XYLOMETAZOLINUM)

Тизин ксило инструкция

склад 1 мл розчину містить 0,5 або 1 мг ксилометазоліну гідрохлориду;

допоміжні речовини: бензалконію хлорид, 70%-й розчин сорбітолу, натрію хлорид, натрію дигідрофосфат дигідрат, натрію моногідрогенфосфат дигідрат, динатрію едетат, вода очищена.

Форма випускуСпрей назальний.

Фармакотерапевтична група Симпатоміметики, прості препарати. Код АТС R01A A07.

Фармакологічні властивості Фармакодинаміка. Похідне імідазолу – ксилометазолін – є симпатоміметичним препаратом з α-адренергічним типом дії. Він має вазоконстрикторну дію, внаслідок чого зменшується набряк слизових оболонок.

Поліпшення носового дихання внаслідок зменшення набряку і полегшення виділень слизової оболонки носа звичайно відбувається через 5-10 хвилин після прийому препарату.

Фармакокінетика. При інтраназальному застосуванні адсорбованої кількості препарату може виявитися достатньо для виникнення системних побічних ефектів, наприклад, з боку центральної нервової й серцево-судинної систем.

Дані фармакокінетичних досліджень на людині відсутні.

Показання для застосуванняЯк допоміжний засіб при лікуванні гострого та хронічного риніту вірусного або бактеріального походження, гострого та хронічного синуситу, алергійного і вазомоторного риніту, гострого середнього отиту. 

Спосіб застосування та дози Тизин® Ксило 0,05% призначений для лікування дітей віком від 2 до 6 років. Тизин® Ксило 0,1% призначений для лікування дорослих і дітей шкільного віку (старше 6 років).

Якщо не призначено інакше, дітям віком від 2 до 6 років призначають одне впорскування Тизин® Ксило (0,05% дозований спрей) у кожну ніздрю до 3 разів на добу. Дітям старше 6 років і дорослим призначають 1 впорскування Тизин® Ксило (0,1% дозований спрей) у кожну ніздрю до 3 разів на добу. Доза залежить від індивідуальної чутливості кожного пацієнта й від клінічного ефекту препарату.

Ксилометазолін, дозований спрей, не слід застосовувати довше 3-5 днів.

Лікування можна повторити тільки після перерви в його застосуванні протягом декількох днів.

У випадку хронічного риніту, у зв’язку з небезпекою виникнення атрофії слизової носової порожнини тривале застосовування препарату Тизин® Ксило 0,05% і 0,1% дозований спрей можливе лише під наглядом лікаря.

Побічна дія

Респіраторний тракт – Тизин® Ксило може спричиняти минущі, слабко виражені ознаки подразнення (відчуття печіння) у носовій порожнині.

У деяких випадках, при зменшенні ефекту препарату, може спостерігатися збільшення припухлості слизової носової порожнини (реактивна гіперемія).

Занадто тривале або  часте інтраназальне введення ксилометазоліну, а також застосування його у високих дозах може призвести до реактивної гіперемії або сухості слизової носової порожнини, а також до реактивного застою (гіперемії, конгестії) з ознаками медикаментозного риніту. Цей ефект може спостерігатися навіть після 5-7 днів лікування й після довгострокового введення призводити до постійного ушкодження слизової носової порожнини з утворенням кірки (струпа –  rhinitis sicca).

Нервова система – у дуже поодиноких випадках можуть спостерігатися  головний біль, безсоння або втома.

Серцево-судинна система – у деяких випадках при місцевому інтраназальному застосуванні можуть спостерігатися системні симпатоміметичні ефекти, такі як прискорені серцебиття і пульс, а також підвищення артеріального тиску.

ПротипоказанняТизин® Ксило не можна застосовувати в таких випадках:

  • підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату;
  • сухе запалення слизової носової порожнини (rhinitis sicca);
  • немовлятам і дітям віком до двох років;
  • глаукома, одночасне лікування інгібіторами моноамінооксидази (МАО) і трициклічними антидепресантами;
  • вагітним і при годуванні груддю.

У зв’язку із застосуванням бензалконію хлориду як консерванту у складі препарату, Тизин® Ксило не можна застосовувати при відомій підвищеній чутливості до даної речовини.

Передозування

а) Симптоми інтоксикації

Передозування препарату або випадковий пероральний прийом можуть призвести до таких симптомів: мідріазу, нудоти, блювання, ціанозу, гарячки, спазмів, тахікардії, серцевої аритмії, циркуляторного колапсу (судинної недостатності), зупинки серця, гіпертензії, набряку легенів, порушення функції дихання, розладу психічної діяльності.

Крім того, також можуть спостерігатися такі симптоми: інгібування функції центральної нервової системи, що супроводжується сонливістю, зниження температури тіла, брадикардія, шокоподібна гіпотензія, апное та кома.

б) Лікування інтоксикації

Прийом активованого вугілля, промивання шлунка, кисневе штучне дихання. Для зниження артеріального тиску необхідно повільно внутрішньовенно вводити 5 мг фентоламіну (дорослим) у фізіологічному розчині або прийняти 100 мг (дорослим) перорально. Прийом вазоконстрикторів протипоказаний. Якщо буде потреба, призначити лікування антипіретиками або протисудомними препаратами.

Особливості застосуванняТривале застосування й передозування симпатоміметичних протизастійних (протинабрякових) засобів можуть призвести до реактивної гіперемії слизової носової порожнини.

Цей побічний ефект може призвести до обструкції дихальних шляхів, що, у свою чергу, змушує пацієнта повторно або навіть постійно використовувати препарат.

Це може спричинити хронічний набряк (медикаментозний риніт) і, нарешті, навіть атрофію слизистої носової порожнини та озену.

У негострих випадках можна припинити введення симпатоміметичного препарату в одну ніздрю, а коли ускладнення зменшиться, продовжити лікування введенням в іншу ніздрю для того, щоб зберегти принаймні частково носове дихання.

Тизин® Ксило можна застосовувати тільки після ретельної оцінки співвідношення "користь-ризик" у випадку пацієнтів:

- яких лікували інгібіторами моноамінооксидази (МАО) або іншими препаратами  з потенційною гіпертензивною активністю;

- з тяжкими серцево-судинними захворюваннями (наприклад, ішемічною хворобою серця, гіпертензією);

- з феохромоцитомою;

-    з ендокринними захворюваннями (наприклад, гіпертиреозом, діабетом).

Вагітність і лактація. Внаслідок відсутності адекватних досліджень про вплив препарату на плід, ксилометазолін не можна застосовувати під час вагітності. Через відсутність даних про те, чи екскретується  активна субстанція  в материнське молоко, препарат не можна також застосовувати при годуванні груддю.

Вплив на здатність керувати автомобілем і працювати з технікою. У випадку тривалого застосування  високих  доз препарату Тизин® Ксило не можна виключити вплив небажаних системних ефектів препарату на серцево-судинну систему. У цьому випадку це може негативно вплинути на здатність керувати транспортним засобом й працювати з механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобамиСумісне введення інгібіторів моноамінооксидази типу транілципроміну або трициклічних антидепресантів може призводити до збільшення артеріального тиску внаслідок впливу цих препаратів на серцево-судинну систему.

Умови та термін зберіганняЗберігати у недоступному для дітей місці, при температурі не вище +25°С. Не заморожувати!

Термін придатності – 3 роки.

Після розкриття упаковки препарат Тизин® Ксило  не можна застосовувати довше 12 тижнів.

Не застосовувати даний препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови відпускуБез рецепта.

Упаковка Спрей назальний, флакон 10 мл; 0,05% і 0,1% в коробці з картону пакувального.

ВиробникПфайзер Пі.Джі.Ем., Франція.

Адреса 5, avenue de Concyr, 45071 Orleans Cedex 2, France.

Тизин ксило отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв
Доставка и оплата Каталог Контакты Регламент +38-068-686-49-58 Facebook