Выберите город

Выберите страну

  • Румыния
  • Италия
  • Украина

Дикрасин 1 раствор д/наруж. прим. фл. 65 мл

Dikrasin (Болгария)
Код товара: 9581
Дикрасин 1 раствор д/наруж. прим. фл. 65 мл
Дикрасин 1 раствор д/наруж. прим. фл. 65 мл

склад: 100 мл розчину містять трави материнки звичайної – трави звіробою – листя і квіток глоду (1 : 1 : 0,6) водний настій;

допоміжні речовини: вода очищена, кислота хлористоводнева концентрована.

Форма випуску. Розчин для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються місцево при суглобових і м’язових болях. Код АТС М02 AX.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Механізм дії препарату  зумовлює вміст у розчині флавоноїдів, ефірних олій і дубильних речовин лікарських трав.

Рутин, кверцетин, рамнозид, вітексин, гіперозид та інші флавоноїди мають капіляротонізуючу дію, зменшують ламкість, крихкість капілярів, запобігають  ушкодженню базальної мембрани ендотеліальних клітин, зумовленому різними чинниками. Вищеперелічені речовини мають інгібуючий ефект на гіалуронідазу й антиоксидантну активність, беруть участь в окисно-відновлювальних процесах, мають протизапальну, протиалергійну, венотонізуючу дію.

Ефірні олії: тимол, борнеол, геранілацетат, цинеол, L-пінен мають місцеву подразнювальну і ревульсуючу шкіру дію, не токсичні у застосовуваних дозах.

Дубильні речовини: виявляють знеболювальну, протизапальну та бактерицидну дії.

Хлористоводнева кислота у застосовуваній концентрації,  як носій, сприяє проявленню дії флавоноїдів, ефірних олій і дубильних речовин, полегшує їх проникнення у тканини.

Засіб має чітко виражену протизапальну та болезаспокійливу дії, покращує кровопостачання і живлення тканин навколо суглобів і хворих місць. Добре розчиняє солі, шлаки, зменшує болі, покращує рухливість суглобів, хребта.

Застосування препарату дозволяє зменшити дозу або й зовсім не застосовувати НПЗП (нестероїдні протизапальні препарати).

Зменшення болю та скутості, поліпшення рухливості опорно-рухового апарату досягалось у  73 ‑ 81 % досліджуваних хворих.

Не спричиняє реакції гіперчутливості, не змінює артеріального тиску і може призначатися хворим з відхиленням артеріального тиску.

Не змінює структури шкірних придатків (волосяні фолікули, потові, сальні залози).

Фармакокінетика. Лікарська формула препарату забезпечує швидку і достатню резорбцію активних компонентів препарату та їх проникнення в шкіру. Дія активних компонентів препарату та їх проникнення в тканини полегшується  за рахунок наявності в ньому хлористоводневої кислоти низької концентрації. Препарат не має системної резорбції.

Показання для застосуванняЛікування остеоартрозів різної локалізації (гонартроз, коксартроз, плечолопатковий періартрит, артроз плечових суглобів), деформуючого остеоартрозу з ураженням хребта і вторинним радикулоневритом, больових синдромів та порушень функцій  суглобів.

Спосіб застосування та дози. Перед застосуванням флакон збовтувати.

Курс лікування становить в середньому 18 днів.

Препарат наноситься на суху, чисту, неушкоджену шкіру масажистом або членом сім’ї.

Масажисти, які кожного дня і багаторазово наносять препарат, можуть користуватися рукавичками для запобігання надмірного подразнення  шкіри рук.

Основний курс.       

Застосовується при остеохондрозі, хворобі Бехтерєва, деформуючому спондильозі.

I день. Препарат втирати невеликими порціями рівномірно по всій поверхні тіла.

На обробку всієї поверхні тіла за 1 сеанс використовується 25 - 30 мл препарату, час обробки 25  ‑ 30 хв.

Втирання починається з пальців ніг, потім обробляються стопи, гомілки, стегна, тулуб зі спини, задня поверхня шиї, грудна клітка, руки. Втирання має проводитися в напрямку від кінцівок до тулуба.

Хворі, які погано переносять запах препарату, який утворюється при втиранні його в шкіру, можуть одягати зволожену водою маску.

При тромбофлебіті як супутньому остеоартрозу захворюванні не слід обробляти ті ділянки шкіри, які змінили колір унаслідок порушення трофіки (темні плями). Решту ділянок обробляють за вищевказаною схемою.

II день. Масаж без Дикрасину 1  з дитячим кремом або з іншою нейтральною маззю  (дозволяється і без мазі). Масажні процедури хворим на артеріальну гіпертензію проводити в напрямі від голови до попереку.

III день. Відпочинок. Душ.

Триденний цикл повторюється  6  разів.

Курсова доза  препарату Дикрасин 1 на 6 циклів – приблизно 200 мл (3 флакони по 65 мл).

У запущених випадках, при тяжкій формі захворювання можна проводити 2-3 і більше курсів з двотижневими перервами. За умови гарного переносимості препарату через 2 тижні після проходження основного курсу дозволяється  його локальне застосування на уражені місця через день або щодня.

При лікуванні Дикрасином 1 вести звичайний спосіб життя (працювати, гуляти, відпочивати).

Локальне застосування.

При ураженні окремих суглобів можна  застосовувати препарат локально, втираючи по 15 ‑ 20 крапель на один великий суглоб щодня або через день – при загостренні захворювання у вигляді посилення болю.

Повний курс лікування при локальному застосуванні Дикрасину 1 становить 18 – 20 днів.

Курс локального застосування препарату дозволяється повторити через 2 тижні.

При облітеруючому ендартеріїті та діабетичній ангіопатії судин як супутніх захворюваннях бажано спочатку пройти основний курс, як вказано вище, а потім, після двотижневої перерви, провести курс локального застосування, втираючи Дикрасин 1 у шкіру стоп, гомілок і стегон через день протягом 18 днів (таким чином – 9 натирань).

Побічна дія. Оскільки частина солей і шлаків, які розчиняються препаратом, виводиться через шкіру, зрідка можлива поява  свербежу, почервоніння і легких висипів. Ці місця необхідно обробити нейтральним (наприклад, дитячим) кремом і  утриматися від чергового застосування препарату. Незмінену поверхню шкіри обробляють за звичайною, наведеною вище, схемою.

При лікуванні Дикрасином 1 може виникнути загострення існуючого захворювання. Лікування необхідно продовжувати. Через сильне загострення чи  посилення болю  можна збільшити проміжки між нанесенням препарату.

Протипоказання. Застосування препарату не рекомендується при шкірних висипах, запальних, алергійних, інфекційних захворюваннях шкіри, м’яких тканин, ранах тощо.

Не застосовувати  під час менструації, у період вагітності і за наявності індивідуальної підвищеної чутливості до компонентів препарату.

Не рекомендується застосування препарату при дегенеративно-дистрофічних ураженнях із нестабільністю в хребцевих сегментах і суглобах; при коксартрозі III - IV ступеня (кульшових суглобів).

Препарат не варто застосовувати хворим із серцевою недостатністю II - III ступенів, а також дітям  до 15 років.

Передозування. При передозуванні – багаторазовому втиранні без перерв в одне й те ж саме місце може виникнути подразнення шкіри.

У такому разі потрібно промити уражене місце розчином харчової соди (натрію бікарбонат) – 1 чайна ложка на склянку води.

Особливості застосуванняПрепарат не застосовується на спітнілому тілі, на волосистій частині голови, обличчі, пахвинних ділянках.

Хворі, які страждають на алергію, перед початком лікування проводять випробовування на шкірі: препарат втирається на невелику частину шкіри передпліччя.

Після нанесення препарату, для усунення випадкового його потрапляння  в очі, помийте руки. У разі потрапляння препарату в очі кілька разів слід промити їх 0,5 % розчином харчової соди (чайна ложка соди на 1л. води).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. У зв’язку з відсутністю документально підтверджених  досліджень не рекомендується застосовувати Дикрасин 1 одночасно з іншими лікарськими засобами для зовнішнього використання.

Можливе поєднання Дикрасину 1 разом з ін’єкційними препаратами та препаратами для внутрішнього застосування.

Умови  та термін зберіганняЗберігати у вторинній упаковці при температурі не вище 25º С у недоступному для  дітей місці. Термін придатності3 роки.

Умови відпускуБез рецепта.

УпаковкаФлакон 65 мл.

ВиробникЄТ «Дикрасин – Димитр Кристев», Болгарія.

Адреса жк. Діанабад, бл. 10, вх. Г, ап. 70, Софія, Болгарія.

Товар добавлен в корзину
Посмотреть корзину