EU delivery

Выберите город

Выберите страну

  • Румыния
  • Италия
  • Германия
  • Украина
  • Австрия

Релиф м суппозитории ректал. №12

Sagmel (США)
Код товара: 10646
Релиф м суппозитории ректал. №12

склад 1 супозиторій містить фенілефрину  гідрохлориду 5,77 мг (0,25 %), масла  печінки акули 66,0 мг (3 %);

допоміжні речовини: олія рослинна гідрогенізована (пальмова), крохмаль  кукурудзяний,  метилпарагідроксибензоат (Е218), пропілпарагідроксибензоат (Е216).

Форма випуску.  Супозиторії ректальні.

Фармакотерапевтична групаАнтигемороїдальні засоби для місцевого  застосування.

Код АТС С05А Х03.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Фенілефрину гідрохлорид є адреноміметиком, застосування якого призводить до місцевого судинозвужувального ефекту. Це нормалізує співвідношення між припливом крові до гемороїдальних вузлів і відтоком крові від них, а також сприяє зменшенню ексудації, набряклості, свербежу, серозних виділень при геморої та інших захворюваннях аноректальної зони.

Масло печінки акули проявляє локальну протизапальну, гемостатичну, ранозагоювальну та імуномодулюючу дію.

Жирова основа супозиторіїв виявляє пом'якшувальний ефект.

Фармакокінетика. Фенілефрин інактивується тканинною моноамінооксидазою, неактивні метаболіти виділяються в складі слизу або (в дуже незначних кількостях) нирками. 

Показання для застосуванняЗовнішній та внутрішній геморой, тріщини, ерозія та мікротравми  заднього проходу, анальний свербіж.

Спосіб застосування та дозиПрепарат слід застосовувати після проведення гігієнічних процедур.Вводять по 1 супозиторію в задній прохід зранку, після кожного випорожнення кишечнику та перед сном.  Добова доза – не більше 4 супозиторіїв на добу. Тривалість лікування становить 7-14 днів. Регулярне застосування препарату дозволяє забезпечити стійкий терапевтичний ефект, полегшує симптоми геморою.

Побічна діяУ поодиноких випадках можливі алергічні реакції: печіння, гіперемія, шкірні висипи в місці введення препарату.

ПротипоказанняПідвищена індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів препарату, тромбоемболічна хвороба, гранулоцитопенія.

Передозування У медичній практиці не описане, відсутні дані про системні, у тому числі токсичні, реакції організму у відповідь на ректальне введення Реліфу М. У випадках істотного перевищення рекомендованих разових і добових доз масла печінки акули може спостерігатися схильність до гіперкоагуляції. 

Особливості застосування При тяжких формах артеріальної гіпертензії, тяжких  порушеннях серцевого ритму, вираженому тиреотоксикозі, розладах сечовипускання препарат застосовується лише за суворими медичними показаннями за умови, що ризик побічної дії не перевищує очікуваний лікувальний ефект.

У разі рясних кров'янистих виділень із заднього проходу, а також у разі відсутності терапевтичного ефекту після 7 днів застосування препарату необхідне обстеження хворого проктологом.

Вагітність і період годування груддю.

У період вагітності та годування груддю застосування препарату  можливе за умови, коли ризик побічної дії не перевищує очікуваного лікувального ефекту.

Не застосовувати препарат, якщо відсутня або пошкоджена захисна пластикова оболонка.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмамиРеліф М, супозиторії, не впливає на здатність до видів  діяльності, які вимагають підвищеної уваги, швидких психічних та рухових реакцій.

ДітиНе рекомендується застосовувати препарат у віці до 12 років без узгодження з лікарем.

Взаємодія з  іншими лікарськими засобамиНе рекомендується застосовувати препарат одночасно з інгібіторами МАО, антидепресантами і гіпотензивними  засобами.

Умови зберіганняЗберігати в сухому, недоступному для дітей місці при температурі не вище  27 ºС.  Забороняється зберігання супозиторіїв із розкритою    захисною пластиковою оболонкою або без неї.

Термін придатності  2,5 роки.

Умови відпускуБез рецепта.

Упаковка 2 пластикових стрипа по 6 супозиторіїв кожен у картонній коробці.

                                               

Виробник.    Сагмел, Інк., США

                      Інстітуто де Анджелі, Італія.

Адреса1580 S. Milwaukee Ave, Suite 415

                     Libertyville, IL 60048, USA.

IDA (Instituto de Angeli)

50066 Reggello (Florence)

                     Loc. Prulli n. 103/c, Italy.

Товар добавлен в корзину
Посмотреть корзину