EU delivery

Выберите город

Выберите страну

  • Австрия
  • Бельгия
  • Германия
  • Испания
  • Италия
  • Нидерланды
  • Румыния
  • Украина
  • Франция

Аурисан капли уш. 0,5 мг/мл фл. 5 мл

Код товара: 10513
Аурисан капли уш. 0,5 мг/мл фл. 5 мл

склад1 мл розчину містить декаметоксину в перерахунку на 100% речовину 0,5 мг;

допомiжна речовина етанол (70 %).

Форма випуску Краплі вушні.

Фармакотерапевтична група Засоби для застосування в отології. Протимікробні засоби.

Код АТС S02А А.

Фармакологiчнiвластивостi

Фармакодинаміка. Препарат має антисептичну дію і широкий спектр антимікробної дії відносно грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів (гноєтворні коки, у тому числі стафілококи з множинною антибіотикостійкістю, ентеробактерії, коринебактерії дифтерії), найпростіших, дріжджоподібних грибів роду Candida, дерматоміцетів та вірусів. На мікроорганізми препарат діє бактерицидно, спороцидно, фунгіцидно. АурісанÒ підвищує чутливість бактерій до антибіотиків, потенціює дію традиційних антимікробних засобів при комплексному лікуванні.

Фармакокінетика.Не досліджена.

Показання для застосуванняЛікування бактеріальних і грибкових гострих і хронічних зовнішніх і середніх неперфоративних отитів.

Спосiб застосування та дози Пiсля розкриття флакон закривають кришкою-крапельницею. Дорослим і дітям старше 12 років у кожне вухо закапувати у теплому вигляді по 2 - 3 краплі АурісануÒ 3 - 4 рази на день. Тривалість курсу лікування залежить від тяжкості захворювання і досягнутого ефекту.

Побiчна дiя Можливе швидкоминуче відчуття печіння при застосуванні препарату, а також реакцiя мiсцевого подразнення шкіри вуха (зовнішнього слухового проходу, вушної раковини) при пiдвищенiй iндивiдуальнiй чутливостi до декаметоксину.

Протипоказання Індивідуальна гіперчутливість до декаметоксину.

ПередозуванняВипадків передозування не відзначалося.

Особливості застосуванняУ разі індивідуальної гіперчутливості слід утримуватися від застосування препарату. Досвід застосування препарату дітям до 12 років відсутній.

Вагітність і лактація. Застосування препарату в періоди вагітності і лактації можливе тоді, коли  очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитни.

Взаємодія з іншими лікарськими засобамиНе досліджена.

Умови та термiн зберiгання Зберігати в недоступному для дітей, захищеному вiд свiтла мiсцi при температурі від 15 °С до 25 °С. Термін придатності – 3 роки.

Умови відпускуЗа рецептом.

Упаковка По 5 мл у флаконі; по 1 флакону з кришкою-крапельницею в пачці.

Виробник Філія ТОВ Дослiдний завод „ГНЦЛС”.

Адреса м. Харкiв, вул. Воробйова, 8.

Товар добавлен в корзину
Посмотреть корзину