Хлосоль р-р д/инф. бутылка 400 мл: инструкция

Инфузия ЗАО (Украина, Киев)
Код товара: 71338
Хлосоль р-р д/инф. бутылка 400 мл: инструкция
Хлосоль р-р д/инф. бутылка 400 мл: инструкция

Склад

Діючі речовини: натрію ацетат, натрію хлорид, калію хлорид.

1 мл розчину містить: натрію ацетату 3,6 мг, натрію хлориду – 4,75 мг, калію хлориду 1,5 мг;

іонний склад на 1 л препарату: Na+ 125 ммоль, K+ 20 ммоль, Cl¯ 101 ммоль,                         Ацетат 44 ммоль;

допоміжні речовини: вода для ін’єкцій.

Лікарська формаРозчин для інфузій.

Фармакотерапевтична група Розчини для корекції порушень електролітного балансу. Електроліти. Код АТС В05В В01.

Клінічні характеристики

Показання Холера Ель-Тор (Інаба); гостра дизентерія, харчові токсикоінфекції (для усунення або зменшення проявів дегідратації та інтоксикації).

ПротипоказанняГіперкаліємія.

Спосіб застосування та дозиЗастосовують внутрішньовенно струминно або краплинно. При тяжких формах захворювання (гіповолемічний, інфекційно-токсичний шок, неадекватна капілярна перфузія, некомпенсований метаболічний ацидоз, анурія) лікування розпочинають із струминного введення з наступним переходом на краплинне.

При більш легших формах захворювань (інтоксикація та дегідратація організму, метаболічний ацидоз`) можна обмежитися внутрішньовенним краплинним введенням препарату.

Невідкладна регідратаційна терапія при гіповолемічному шоці полягає в 13-годинному струминному введенні препарату, підігрітого до +38–40 оС. Протягом 1-ї години розчин вводять у кількості, яка відповідає 710 % маси тіла хворого, потім переходять на краплинне введення зі швидкістю 40–120 крапель на хвилину протягом 2448 годин. Загальна кількість уведеного розчину повинна відповідати об’єму рідини, втраченої з екскрементами, блювотними масами, сечею та потом. Баланс уведеної та втраченої рідини визначається кожні 6 годин.

Побічні реакції Можливий розвиток гіперкаліємії.

Передозування Ранньою ознакою інтоксикації калієм є парестезії. Інколи може спостерігатися парадоксальна реакція – збільшення числа екстрасистол. У цих випадках препарат замінюють препаратом «Дисоль» до нормалізації електролітного балансу.

Застосування у період вагітності або годування груддю Досвід застосування препарату в період вагітності та лактації відсутній.

Діти Досвід застосування препарату у дітей відсутній.

Особливі заходи безпекиПрепарат застосовують під контролем лабораторних досліджень електролітного балансу.

Особливості застосування. Перед введенням розчин підігрівають до +38–40 оС. При розвитку гіперкаліемії препарат «Хлосоль» замінюють препаратом «Дисоль» до нормалізації електролітного балансу.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами Дані відсутні через виключне застосування препарату в умовах стаціонару.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій Не вивчались.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.Розчин проявляє дезінтоксикаційну та гемодинамічну дію: зменшує гіповолемію, запобігає сгущенню крові та развитку метаболічного ацидозу, покращує капілярний кровообіг, посилює діурез.

Фармакокінетика.Препарат недовго знаходиться в судинному руслі, швидко переходить в інтерстиціальний простір. Виводиться нирками, посилюючи діурез.

Фармацевтичні характеристики

основні фізико-хімічні властивостіпрозора безбарвна рідина, теоретична                       осмолярність – 290 мОсм/л, рН 6,5 – 7,5;

Несумісність Не встановлена.

Термін придатності5 років.

Умови зберіганняЗберігати при температурі від 15 до 25 °С. Заморожування препарату за умови зберігання герметичності пляшки не є протипоказанням до використання. Незмочуваність внутрішньої поверхні пляшки не є протипоказанням до застосування препарату.

УпаковкаСкляні пляшки по 400 мл.

Категорія відпускуЗа рецептом.

ВиробникЗакрите акціонерне товариство "Інфузія", Україна.

Місцезнаходження04073, Київ, Московський проспект, 21-А.

тел.: 490-93-75, 490-93-76.