EU delivery

Выберите город

Выберите страну

 • Румыния
 • Украина
 • Германия
 • Италия
 • Австрия

Спрегаль аэр. д/наруж. прим. баллон 152 г

Lab. Pharmygiene - SCAT (Франция)
Код товара: 63774
Спрегаль аэр. д/наруж. прим. баллон 152 г

склад100 г аерозолю містять есдепалетрину (есбіол) 0,663 г, піперонілу бутоксиду 5,305 г; допоміжні речовини: спирт етиловий 96%, ефір моноетиловий діетиленгліколю, макрогліцериди, газ-розпилювач HFA 134a . 

Форма випускуАерозоль для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична групаЗасоби, що діють на ектопаразитів, включаючи коростяні кліщі. Есдепалетрин, комбінації.

Код АТС  Р03А С55**.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Фармакологічні властивості зумовлені наявністю компонентів, що мають інсектицидні властивості. Есдепалетрин є нейротоксичною отрутою для комах, що порушує катіонний обмін мембран нервових клітин комах. Піперонілу бутоксид посилює дію есдепалетрину.

Фармакокінетика.Компоненти, що входять до складу препарату, виявляються у крові пацієнта через 1 год після місцевого застосування. Максимальна концентрація есдепалетрину досягається через 1 год після застосування, піперонілу бутоксиду - через 2 год. Через 24 год після застосування концентрація компонентів в плазмі крові мінімальна. Через 48 год після застосування Спрегалю його компоненти у плазмі не виявляються.

Показання для застосування. Короста.

Спосіб застосування та дози

Препаратом ретельно обробляють всю поверхню тіла, окрім голови та обличчя, із відстані 20‑30 см від поверхні шкіри. Спочатку обробляють тулуб, потім кінцівки (оброблені ділянки починають лисніти). Особливо ретельно препарат наносять між пальцями рук та ніг, у пахвах,  на всі згини та уражені ділянки. Препарат потрібно залишити на шкірі протягом           12 год, потім ретельно вимитися з милом та витертись. Зазвичай, одноразового застосування Спрегалю достатньо. Однак, необхідно мати на увазі, що навіть у разі ефективності проведеного лікування свербіж та інші симптоми можуть зберігатись ще протягом 8–10 днів. Якщо симптоми зберігаються довше, потрібно нанести препарат повторно.

При лікуванні дітей та новонароджених під час розпилення препарату потрібно захистити ніс та рот серветкою від потрапляння лікарського засобу. У разі заміни пелюшок  необхідно заново обробити всю поверхню сідниць. Якщо розчесані ділянки локалізовані на обличчі, їх обробляють ватним тампоном, змоченим у Спрегалі. 

Побічна дія Місцеві реакції: можливе відчуття легкого печіння, що швидко минає.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до будьякого компонента препарату.

У вигляді аерозолю препарат протипоказаний  при бронхіальній астмі, обструктивному бронхіті, в тому числі в анамнезі, у зв’язку з ризиком виникнення бронхоспазму при вдиханні препарату. У цих випадках можливе нанесення препарату на шкіру за допомогою ватного тампону, який змочують у препараті Спрегаль. Ці застереження стосуються як хворих, так і тих, хто проводить обробку.

ПередозуванняВипадків передозування не відмічено.

Особливості застосування

 • При застосуванні не направляти в бік очей, носа та рота;
 • у разі потрапляння препарату в очі, ніс чи рот - промити великою кількістю води;
 • не проковтувати;
 • не вдихати розпилений препарат - проводити лікування у приміщенні, яке добре провітрюється;
 • засіб містить легкозаймисті речовини, тому його не можна розпилювати у напрямку вогню або біля розпечених предметів;
 • не палити при застосуванні;
 • свербіж може зберігатися протягом 6–8 днів після лікування, що не є показником невдалого лікування;
 • при сильному подразненні або у разі екзематозної корости: протягом 24 год після нанесення препарату Спрегаль симптоми подразнення або екземи можуть бути зменшені застосуванням відповідних препаратів.

Для запобігання повторному зараженню:

§  паралельно з курсом лікування провести дезінсекцію одягу, постільної білизни, матраців, м’яких меблів та поверхонь, які могли бути уражені;

§  обов’язково потрібно обробити Спрегалем усіх, хто перебував у контакті з хворим.

Період вагітності та годування груддю. Застосування препарату можливо у тому випадку, коли потенційна користь для матері перевищує потенційний ризик для плода/дитини.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не виявлена.

Умови та термін зберігання Зберігати у недоступних для дітей місцях при температурі не вище 25 °С. Не піддавати впливу температури вище 50 °С та прямих сонячних променів. Не проколювати та не спалювати навіть порожній балон. Термін придатності  - 2 роки.

Умови відпуску Без рецепта.

Упаковка 152 г аерозолю у балоні у картонних коробках.

Заявник Лабораторії Омега Фарма Франс.

Адреса 2/4, вул. Шентрон, 92120, Монруж, Франція.

Виробник Лабораторії Омега Фарма Франс.

Товар добавлен в корзину
Посмотреть корзину