EU delivery

Выберите город

Выберите страну

  • Румыния
  • Украина
  • Германия
  • Италия
  • Австрия

Траумель C капли оральные флакон-капельница 30 мл

Код товара: 748210
Траумель C капли оральные флакон-капельница 30 мл

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ТРАУМЕЛЬС

(TRAUMEEL®S)

 

Склад:

діючіречовини: 100 г препарату містять: Achillea millefolium D3 - 5 г, Aconitum napellus D3 - 10 г, Arnica montana D2 - 5 г, Atropa bella-donna D4 - 25 г, Bellis perennis D2 - 2 г, Calendula officinalis D2 - 5 г, Echinacea D2 - 2 г, Echinacea purpurea D2 - 2 г, Hamamelis virginiana D2 - 5 г, Hepar sulfuris D8 - 10 г, Hypericum perforatum D2 - 1 г, Matricaria recutita D3 - 8 г, Mercurius solubilis Hahnemanni D8 - 10 г, Symphytum officinale D8 - 8 г;

допоміжні речовини:вода очищена. Препарат містить 35 % об. етанолу (спирт).

Лікарська форма.Краплі оральні.

Основніфізико-хімічнівластивості:прозорий світло-жовтий розчин.

 

Фармакотерапевтична група.Комплексний гомеопатичний препарат.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинамічні та фармакокінетичні властивості не визначаються для гомеопатичних препаратів.

 

Клінічні характеристики.

Показання. Лікарський засіб застосовують у комплексній терапії при таких захворюваннях і станах: при вивихах, розтягненнях, переломах, післяопераційних та післятравматичних набряках м’яких тканин, запаленнях різних органів та тканин, у тому числі опорно-рухового апарату, наприклад, тендовагініт, бурсит, стилоідит, епікондиліт, періартрит, артроз.

 

Протипоказання.Відома алергія (реакція гіперчутливості) на один або більше компонентів, в тому числі на рослини родини (Айстрові), а саме Arnica montana (арніка), Calendula officinalis (календула лікарська), Matricaria recutita (ромашка), Echinacea (ехінацея), Achillea millefolium (деревій), Bellis perennis (маргаритка).

Туберкульоз, лейкемія, запальні захворювання сполучних тканин (колагенові хвороби), аутоімунні захворювання, розсіяний склероз, захворювання систем крові, СНІД, ВІЛ-інфекції, імуносупресія або імунодифіцит різної етіології та інші хронічні вірусні захворювання.

 

Взаємодіяз іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.Випадки взаємодії невідомі та не передбачаються завдяки гомеопатичним розведенням.

Необхідно повідомити лікаря про всі препарати, що застосовувалися останнім часом, навіть якщо вони відпускаються без рецепту.

 

Особливості застосування.

На початку лікування препаратом можливе короткочасне погіршення наявних симптомів захворювання (первинна рекція). Така реакція є тимчасовою. Якщо симптоми не зникають та спостерігається погіршення стану, застосування препарату слід припинити та звернутися до лікаря за консультацією.

Цей лікарський засіб містить 35 об. % етанолу (алкоголю), тобто 138 мг/дозу, що еквівалентно менше ніж 4 мл пива, 2 мл вина у дозі.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Випадки, що підтверджують негативний вплив гомеопатичних розведень речовин, що містяться у даному препараті, на вагітних та жінок, які годують груддю, невідомі.

Якщо ви вагітні або годуєте груддю, або є підозра вагітності чи плануєте вагітність, проконсультуйтеся з лікарем перед початком прийому препарату.

 

Здатністьвпливатина швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Препарат не має або ж має незначний вплив на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами.

 

Спосіб застосування та дози.

Якщо не призначено інакше:

 

Стандартна доза:

Дорослі (та діти віком від 12 років): 10 крапель 3 рази на день.

 

Діти до 12 років:

Діти до 2 років: 3 краплі 3 рази на день.

Діти від 2 до 5 років: 5 крапель 3 рази на день.

Діти від 6 до 11 років: 7 крапель 3 рази на день.

 

У гострих випадках чи початкове дозування:

Дорослі (та діти віком від 12 років): 10 крапель кожні 30 хв. чи кожну годину, до 12 разів на день, далі перейти на стандартне дозування.

 

Діти до 12 років:

Діти до 2 років: 3 краплі кожні 30 хв. чи кожну годину, до 12 разів на день, далі перейти на стандартне дозування.

Діти від 2 до 5 років: 5 крапель кожні 30 хв. чи кожну годину, до 12 разів на день, далі перейти на стандартне дозування.

Діти від 6 до 11 років: 7 крапель кожні 30 хв. чи кожну годину, до 12 разів на день, далі перейти на стандартне дозування.

 

Спосіб застосування:

Цей лікарський засіб застосовується окремо від прийому їжі. Для дітей краплі розвести у невеликій кількості води.

Так як у складі лікарського засобу міститься Echinacea, не застосовуйте препарат більше 8 тижнів поспіль без консультації лікаря.

 

Діти. Препарат рекомендований для застосування дітям віком від 2-х років.

 

Передозування.Про випадки передозування не повідомлялось та їх не очікують завдяки гомеопатичним розведенням.

У разі перевищення рекомендованої дози, зверніться до лікаря.

 

Побічні реакції. Як і у випадку з іншими лікарськими засобами, цей гомеопатичний препарат може викликати побічні реакції, але вони з’являються не у всіх. У поодиноких випадках виникали тимчасові алергічні реакції.

Препарат зазвичай добре переноситься, але у дуже рідкісних випадках в осіб із підвищеною чутливістю до рослин родини складноцвітих (наприклад, Arnica, Calendula, Achilea millefolium) або до інших компонентів препарату можуть виникати гіперсалівація, алергічні реакції, у тому числі почервоніння, набряки, висипи, свербіж, кропив’янка ‒ у такому випадку застосування препарату необхідно припинити.

Після застосування препаратів, що містять екстракти Echinacea, спостерігалися реакції з боку травного тракту (у тому числі нудота, біль у животі); менструальні розлади; акне, кропив’янка; збудження, порушення сну; висипання на шкірі, свербіж, у поодиноких випадках - набряк обличчя, утруднене дихання (задишка), запаморочення та зниження артеріального тиску.

 

Повідомлення про побічні реакції після реєстрації лікарського засобу має важливе значення. Це дає змогу проводити моніторинг співвідношення користь/ризик при застосуванні цього лікарського засобу. Медичним та фармацевтичним працівникам, а також пацієнтам або їх законним представникам слід повідомляти про усі випадки підозрюваних побічних реакцій та відсутності ефективності лікарського засобу через Автоматизовану інформаційну систему з фармаконагляду за посиланням: https://aisf.dec.gov.ua.

 

Термінпридатності.5 років.

Термін придатності визначає застосування препарату до останнього дня місяця.

 

Умови зберігання.Лікарський засіб не потребує спеціальних умов зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці!

 

Несумісність.Не відома.

 

Упаковка.Картонна коробка містить скляний флакон-крапельницю по 30 мл.

 

Категорія відпуску.Без рецепта.

 

Виробник.

Біологіше Хайльміттель Хеель ГмбХ / Biologische Heilmittel Heel GmbH

 

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Д-р Рекевег-штрасе 2-4, 76532 Баден-Баден, Німеччина / Dr. Reckeweg-Str. 2-4, 76532 Baden-Baden, Germany

Товар добавлен в корзину
Посмотреть корзину