EU delivery

Выберите город

Выберите страну

  • Франция
  • Румыния
  • Украина
  • Германия
  • Италия
  • Австрия

Витрум бьюти q10 табл. п/о блистер №10

Unipharm (США)
Код товара: 25007
Витрум бьюти q10 табл. п/о блистер №10

Склад лікарського засобу

діючі речовини: 1 таблетка містить коензиму Q10 (убіхінону) 30 мг; вітаміну Е (у вигляді альфа токоферолу ацетату) 10 мг; комплексу цитрусових біофлавоноїдів, що містить не менше 35 % гесперидину, 30 мг; екстракту виноградних кісточок сухого стандартизованого, що містить не менше 80 % проантоціанідів, 30 мг;

допоміжні речовини:кальцію гідрофосфат, целюлоза мікрокристалічна, кислота стеаринова, натрію кроскармелоза, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, гіпромелоза (гідроксипропілметилцелюлоза), поліетиленгліколь, титану діоксид (Е 171), барвник заліза оксид жовтий (Е 172).

Лікарська формаТаблетки, вкриті оболонкою.

Овальні двоопуклі таблетки, вкриті оболонкою від світло-коричневого до коричневого кольору.

Назва і місцезнаходження виробника

Юніфарм, Інк., 75 Прогрес Лейн, Вотербері, Коннектикут, 06705, США.

Фармакотерапевтична група Полівітамінні препарати з іншими добавками.

Код АТС A11А В.

Комбінований препарат, активні компоненти якого чинять антиоксидантну, ангіопротекторну, антигіпоксичну, імуномоделюючу і регенеруючу дії, поліпшують толерантність до фізичних навантажень, мікроциркуляцію, обмін речовин, підвищують стійкість організму до несприятливих факторів, відновлюють фізичну працездатність у спортсменів.

Препарат поліпшує оксигенацію шкіри, запобігає старінню та появі зморщок.

Потужний антиоксидантний комплекс, який забезпечує організм енергією, поліпшує стан серцевого м’яза, зміцнює імунну систему, ефективно стимулює вироблення волокон еластину і колагену, поліпшуючи структуру шкіри і сповільнюючи природні (вікові) і передчасні (шкідливий вплив навколишнього середовища) зміни структури шкіри.

Препарат має антиоксидантну активність, бере участь у процесах тканинного метаболізму, попереджає розвиток атеросклерозу, дегенеративно-дистрофічних змін серцевого м’яза і скелетних м’язів, покращує живлення і скорочувальну здатність міокарда, знижує споживання кисню міокардом. Гальмує вільнорадикальні реакції, попереджає утворення пероксидів, що ушкоджують клітинні і субклітинні мембрани; стимулює синтез гему і гемовмісних ферментів – гемоглобіну, міоглобіну, цитохромів; покращує тканинне дихання, стимулює синтез білків (колагену, ферментних, структурних і скорочувальних білків скелетних і гладеньких м’язів, міокарда).

Коензим Q10 (убіхінон) – речовина, що визначає нормальний перебіг окислювальних процесів у клітинах, відповідає за енергетику клітин, є антиоксидантом, має здатність відновлювати активність вітаміну Е в організмі; відіграє важливу роль у захисті клітин шкіри, де попереджує їх ушкодження ультрафіолетом і активними формами кисню, здатна попереджувати розвиток ланцюгових реакцій вільнорадикального окислення, в тому числі перекисного окислення фосфоліпідів клітинних мембран і ліпопротеїдів плазми.

Вітамін Е присутній у всіх тканинах організму і виявляється, як і убіхінон, у клітинних мембранах, захищаючи їх від окислення і, таким чином, забезпечуючи збереження структурної цілісності і функціональної активності. Мембраностабілізуючі властивості вітаміну Е забезпечують покращання функціонального стану серцево-судинної системи і скелетної мускулатури. Вітамін Е бере участь у біосинтезі гему та білків, проліферації клітин, у тканинному диханні та інших важливих процесах клітинного метаболізму, підвищує стійкість тканин в умовах гіпоксії.

Цитрусові біофлавоноїди мають Р-вітамінну активність, виявляють антиоксидантні властивості, впливають на процеси метаболізму, ендогенних та екзогенних ліпофільних сполук. Нормалізують і підтримують структуру, еластичність і проникність судин, попереджують утворення атеросклеротичних бляшок, сприяють підтриманню нормального артеріального тиску, виявляють протизапальну, протиалергічну і м’яку спазмолітичну дії.

Екстракт виноградних кісточок містить рослинні феноли – проантоціанідини, які мають антиоксиданті властивості, нейтралізує вільні радикали, попереджуючи їх руйнівну дію на міокард, активує імунну систему, захищає сполучну тканину і, як наслідок, зменшує запалення, зміцнює стінки кровоносних судин, покращує периферичну циркуляцію крові і приплив крові до сітківки.

Показання для застосування Для профілактики та лікування порушень обміну речовин, зміцнення імунітету, покращання адаптаційних можливостей організму.

У комплексній терапії як допоміжний засіб для профілактики серцево-судинних захворювань, атеросклерозу, артеріальної гіпертензії, астенічних станів.

Як доповнення до дієтотерапії як додаткове джерело коензиму Q10 (убіхінону) і вітаміну Е рекомендується вживати для підвищення оксигенації тканин організму, покращання кисневого обміну, відновлення і регенерації клітин шкіри. Для профілактики передчасного старіння шкіри.

ПротипоказанняПідвищена чутливість до складових компонентів препарату, гострий гломерулонефрит, загострення виразкової хвороби шлунка, тиреотоксикоз, гіпервітаміноз Е.

Належні заходи безпеки при застосуванні

Не перевищувати рекомендовану дозу.

З обережністю призначають при гострому інфаркті міокарда, вираженому атеросклерозі, підвищеному ризику розвитку тромбозів (після операцій на серці, судинах, аортокоронарних шунтуваннях).

Особливі застереження

Застосування у період вагітності або годування груддю Оскільки досліджень щодо безпеки застосування лікарського засобу у період вагітності або годування груддю не проводилось, не слід застосовувати його цій категорії пацієнтів.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами Не впливає.

ДітиЛікарський засіб не застосовують дітям.

Спосібзастосування тадозиЗ профілактичною метою дорослим та дітям віком від 12 років рекомендується вживати по 1 таблетці на добу під час їди. Тривалість прийому – від 1 до 3 місяців. Більш тривалий прийом можливий за рекомендацією лікаря.

При застосуванні як засобу, що попереджає старіння шкіри, рекомендується приймати по 1 таблетці на добу під час їди протягом 2 місяців. Для отримання належного ефекту курс лікування потрібно проходити двічі на рік.

У комплексній терапії слід призначати по 1 – 2 таблетки на добу. За рекомендацією лікаря дозу можна збільшити до 3 таблеток на добу. Максимальна добова доза – 4 таблетки.

ПередозуванняПро випадки передозування не повідомлялося, але у поодиноких випадках можливі прояви гіперчутливості, включаючи шкірний висип, свербіж, гіперемію. При передозуванні препаратом можливе посилення проявів побічних реакцій.

Потребує відміни препарату та проведення симптоматичної терапії.

Побічні ефектиПрепарат зазвичай переноситься добре, але іноді можуть виникнути алергічні реакції, включаючи шкірний висип, свербіж, гіперемію шкіри; дуже рідко нудота, печія, біль в епігастрії. При виникненні вказаних симптомів слід припинити прийом препарату і звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій Всмоктування вітаміну Е можуть порушувати препарати заліза, срібла. Одночасний прийом великих доз вітаміну Е з залізом, вітаміном К або антикоагулянтами непрямої дії подовжує час згортання крові. Вітамін Е посилює ефект глюкокортикостероїдів, нестероїдних протизапальних засобів, серцевих глікозидів. Підвищує ефективність протиепілептичних засобів у хворих на епілепсію. Вітамін Е не можна застосовувати із засобами, що мають лужне середовище (натрію гідрокарбонат, трисамін тощо), антикоагулянтами непрямої дії (дикумарин, неодикумарин тощо).

Не рекомендується прийом з іншими вітамінно-мінеральними препаратами у зв’язку з підвищеним ризиком розвитку гіпервітамінозу.

Термін придатності 3 роки.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 °С.

Упаковка.

По 10 таблеток у блістері, по 1 блістеру в коробці.

По 30 або 60 таблеток у флаконі, по 1 флакону в коробці.

Категорія відпуску Без рецепта.

Товар добавлен в корзину
Посмотреть корзину