EU delivery

Выберите город

Выберите страну

  • Румыния
  • Украина
  • Германия
  • Италия
  • Австрия

Каметон спрей оромукозн. и назал. баллон 25 г

Код товара: 10381
Каметон спрей оромукозн. и назал. баллон 25 г

Склад лікарського засобу

діючі речовини: хлорбутанол гемігідрат, левоментол, камфора рацемічна, евкаліптова олія;

1 г препарату містить хлорбутанолу гемігідрату у перерахуванні на 100 % безводну речовину 10 мг, левоментолу  10 мг, камфори рацемічної  10 мг, евкаліптової  олії 10 мг;

допоміжні речовини: етанол (96 %),  ізопропілміристат.

Лікарська форма

Спрей оромукозний і назальний.

Прозора, безбарвна або ледь жовтувата рідина зі специфічним запахом.

Назва і місцезнаходження виробника

АТ «Стома». Україна, 61105, м. Харків, вул. Ньютона, 3.

Фармакотерапевтична група

 Засоби, що діють на респіраторну систему. Препарати, що застосовуються при захворюваннях горла. Антисептики.  Код АТС  R02A А20.

Препарат при місцевому застосуванні чинить протизапальну, антисептичну і легку місцево-

знеболювальну дію. Механізм дії допомагає рефлекторній реакції (подразнення чутливих нервових закінчень) і стимуляції утворення і вивільнення ендорфінів та інших біологічно активних ендогенних речовин, що регулюють больові відчуття і проникність судин. Комбінація хлорбутанолу гемігідрату, камфори рацемічної та евкаліптової олії чинить протизапальну та антисептичну дію, полегшує відокремлення в’язкого секрету, що накопичується у верхніх відділах дихальних шляхів. Левоментол діє як м’який місцевоанестезуючий агент, виявляє дезодоруючий ефект. Основа препарату чинить зволожувальну дію на слизову оболонку за рахунок незначного вмісту гідрофільного розчинника спирту етилового та оклюзійного ефекту, пов'язаного з наявністю ізопропілміристату.

Показання для застосування

Місцеве лікування гострих і хронічних (переважно у стадії загострення) запальних захворювань носа, глотки і гортані. Атрофічні риніти, що супроводжуються утворенням в носі сухих кірок, відчуттям сухості, травматизацією слизової оболонки носа, незначними носовими кровотечами, спричиненими, наприклад, застосуванням назальних лікарських форм симпатоміметиків: оксиметазоліну, ксилометазоліну.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату. Дитячий вік до 5 років.

Особливі застереження

При впорскуванні у ніс не закидати голову і не перевертати балон. Не рекомендується користуватися одним і тим же тим же  балоном кільком особам, щоб уникнути поширення інфекції. Під час розпилювання препарату слід уникати його вдихання і попадання в очі.

Застосування в період вагітності або годування груддюПротипоказань щодо застосування препарату у період вагітності та годування груддю не виявлено.

Здатність впливати на швидкість реакціі при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами Препарат містить 4 % етанолу (спирту етилового). При застосуванні максимальної одноразової дози (4 натискування) в ротову порожнину разом з препаратом потрапляє близько 0,008 г етанолу, що не може негативно вплинути на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Діти Дітям препарат застосовують під наглядом лікаря. Препарат не призначають дітям віком до 5 років.

Спосіб застосування та дози

Призначають дорослим і дітям старше 5 років.

Препарат застосовують місцево на слизові оболонки та уражені ділянки ротової порожнини і глотки, а також носової порожнини. Одноразова доза препарату -  по 2 - 4 впорскування у ротову порожнину і глотку та по 1-2 впорскуванню у кожну ніздрю. При кожному натисканні виділяється приблизно 0,05 г препарату. Препарат застосовують 3 - 4 рази на добу. При обробці ротової порожнини і глотки препарат слід застосовувати після їди. Тривалість лікування становить 6 - 7 днів. Препарат не слід застосовувати більше 2 тижнів.

Перед застосуванням зняти захисний ковпачок з розпилювача, встановленого на штоку клапана-насоса. Перед першим застосуванням препарату декілька разів (приблизно 7 ‑ 8 разів) натиснути на основу розпилювача до появи дисперсного струменя. Перед подальшим застосуванням (особливо якщо препаратом не користувалися декілька днів) може знадобитись натиснути на розпилювач ще 1 - 3 рази, щоб розчин потрапив у розпилювач і після натиснення розбризкувався, після чого препарат можна застосовувати.

При застосуванні злегка нахилити голову вперед, вихідний отвір розпилювача спрямувати у порожнину носа на глибину 0,5 см або на уражену ділянку горла і натиснути на основу розпилювача великим та вказівним пальцями зверху вниз. При застосуванні препарату слід затримати дихання, а балон тримати вертикально так, щоб розпилювач знаходився зверху; не можна користуватися перевернутим балоном.

Після застосування препарату на розпилювач надіти захисний ковпачок.

Передозування

Не описано.

Побічні ефекти

 Іноді можуть виникати реакції, зумовлені підвищеною індивідуальною чутливістю до компонентів препарату з боку слизової оболонки горла (відчуття сухості або печіння).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Не описана.

Термін придатності

 1,5 року.

Умови зберігання

Зберігати при температурі від 15 оС до 25 оС. Зберігати у недоступному для дітей місці!

Упаковка

По 25 г у балоні алюмінієвому, з клапаном-насосом, у комплекті з розпилювачем та захисним ковпачком.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Товар добавлен в корзину
Посмотреть корзину