Все отзывы
Все отзывы
Гель чудово підходить для щоденної гігієни. Не пересушує шкіру навіть при частому використанні. Має приємну, нейтральну текстуру. Дитина добре його переносить. Купуємо вже не вперше
Дитячий гель сподобався, добре очищає шкіру малюка, не подразнює очі і зберігає оптимальний рівень зволоження. Шкіра після купання м’яка та ніжна.
Користуємося цим гелем для малюка вже давно — чудовий засіб! Не подразнює, не щипає очі, шкіра після купання м’яка й гладенька. Має дуже ніжний аромат і приємну текстуру. Підходить навіть для найчутливішої шкіри. Абсолютно довіряю цьому бренду
Чудовий варіант для щоденного догляду за шкірою дитини. Мені подобається, що склад гіпоалергенний і не викликає подразнень. Після купання дитина спокійна, шкіра ніжна і зволожена. Дуже подобається зручний флакон з дозатором. Це наш маст-хев на кожен день
Ніжно та добре очищує, не сушить. Добре піниться, запах приємний.
Цей дитячий гель для купання використовуємо для щоденного купання малюка. Має приємну м’яку текстуру і майже не має запаху, що добре для чутливої шкіри. Після купання шкіра ніжна, не пересушена, хоча якогось особливого «живлення» чи «відновлення» ми не помітили. Просто м’яко очищує і не погіршує стан шкіри, навіть якщо є дрібні подразнення або висип.