EU delivery

Выберите город

Выберите страну

  • Франция
  • Румыния
  • Украина
  • Германия
  • Италия
  • Австрия

Левосин мазь туба 40 г, Нижфарм

Нижфарм (Россия, Нижний Новгород)
Код товара: 3592
Левосин мазь туба 40 г, Нижфарм

Затверджено

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування препарату

 

ЛЕВОСИН

 (LEVOSIN)

 

 

Склад лікарського засобу:

діючі  речовини:левоміцетин,сульфадиметоксин,метилурацил, тримекаїн;

1 г мазі містить:  левоміцетину  10 мг, сульфадиметоксину 40 мг,

метилурацилу 40 мг, тримекаїну 30 мг;

допоміжні речовини:  макрогол 1500, макрогол 400.

 

Лікарська форма.Мазь.

 Мазь від білого з жовтуватим до білого з зеленуватим або кремуватим відтінком кольору.

 

Назва і місцезнаходження виробника.

ВАТ«Нижфарм», Російська Федерація.

603950, м. Нижній Новгород, ГСП-459, вул.Салганська, 7.

 

Фармакотерапевтична група.Антибіотики у комбінації з хіміотерапевтичними засобами.

Код АТС D06C.

 

Левосин - комбінований препарат, чинить антимікробну, протизапальну (дегідратуючу), некролітичну та болезаспокійливу дію. Активний щодо грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів, а також анаеробів. Водорозчинна основа мазі - макрогол - посилює та пролонгує її антибактеріальну дію. Мазь легко проникає глибоко у тканини, не пошкоджуючи біологічних мембран, транспортуючи зв’язані з макроголом левоміцетин та сульфадиметоксин. Мазь  виявляє сильні дегідратуючі властивості, завдяки чому сприяє зменшенню перифокального набряку й очищенню рани від гнійно-некротичного вмісту. Препарат не чинить кумулятивної та місцевоподразнювальної дії.

 

Показання для застосування.Гнійні рани (у тому числі інфіковані  змішаною мікрофлорою) у першій (гнійно-некротичній) фазі ранового процесу.

 

Протипоказання.Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату, псоріаз, екзема, грибкові ураження шкіри.

 

Належні заходи безпеки при застосуванні.Застосування препарату може призвести до сенсибілізації шкіри, що супроводжується розвитком реакції підвищеної чутливості при подальшому застосуванні цього препарату зовнішньо або у вигляді лікарських форм системної дії. При наявності гнійних або некротичних мас антибактеріальна дія препарату зберігається. При тривалому (довше 1 місяця) застосуванні препарату необхідно здійснювати контроль стану периферичної крові. Не допускати потрапляння мазі в очі, на слизові оболонки.

 

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.Клінічний досвід застосування у період вагітності або годування груддю обмежений, тому застосування мазі можливе, якщо очікувана користь для матері, на думку лікаря, переважає потенційний ризик для плода/дитини.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.Не впливає.

 

Діти.Даних про безпеку застосування у дітей немає. Препарат не застосовують дітям.

 

Спосіб застосування та дози.Застосовувати місцево. Маззю  покрити стерильні серветки, якими пухко наповнити рану після її стандартної обробки (механічне видалення некротичних тканин, промивання розчином перекису водню). Можливе введення препарату у гнійні порожнини через катетер (дренажну трубку) за допомогою шприца. У цих випадках препарат спочатку підігріти до 35-36 °С. Перев’язки робити кожного дня до повного очищення рани.

 

 

Передозування.Зовнішнє застосування препарату у рекомендованих дозах не спричиняє передозування. При тривалому та частому застосуванні мазі можлива поява та посилення описаних побічних ефектів. При появі побічних ефектів слід припинити застосування мазі та звернутися до лікаря. Подальше лікування  симптоматичне.

 

Побічні ефекти.При застосуванні препарату можливий розвиток алергічних реакцій, у тому числі шкірних висипань, свербежу, дерматитів, печіння, гіперемії, ангіоневротичного набряку, кропив’янки. У таких випадках застосування мазі необхідно припинити.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Небажане одночасне застосування з препаратами, що пригнічують кровотворення (сульфаніламіди, цитостатики, похідні піразоліну).

 

 

Термін придатності. 2 роки.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

 

Умови зберігання.

Зберігати у захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище

20°С.

 

Упаковка.

Туба алюмінієва по 40 г.  Пачка з картону.

 

Категорія відпуску.Безрецепта.

 

Товар добавлен в корзину
Посмотреть корзину