EU delivery

Выберите город

Выберите страну

  • Бельгия
  • Нидерланды
  • Франция
  • Румыния
  • Украина
  • Германия
  • Италия
  • Австрия

Синтомицин линимент д/наруж. прим. 10 % туба 25 г

Нижфарм (Россия, Нижний Новгород)
Код товара: 4183
Синтомицин линимент д/наруж. прим. 10 % туба 25 г

І Н С Т Р У К Ц ІЯ

для медичного застосування препарату

 

СИНТОМІЦИН

(SYNTHOMYCIN)

 

Склад лікарського засобу:

діючі речовини:синтоміцин (хлорамфенікол);

1 г лініменту містить синтоміцину (хлорамфеніколу) 0,1 г;

допоміжні речовини: олія рицинова, емульгатор № 1, кислота сорбінова, натрію кармелоза, вода очищена.

 

Лікарська форма. Лінімент для зовнішнього застосування.

 

Назва і місцезнаходження виробника. ВАТ «НИЖФАРМ». Російська Федерація, 603950, Нижній Новгород, ГСП-459, вул. Салганська, 7.

 

Фармакотерапевтична група. Антибіотики для місцевого застосування.

Код АТС D06AX02.

 

Діючою речовиною препарату є хлорамфенікол - антибіотик широкого спектра дії, активний відносно штамів бактерій, стійких до пеніциліну, стрептоміцину, сульфаніламідів; грампозитивних (Staphilococcusspp.,Streptococсusspp.) та грамнегативних коків(Neisseriagonorrhoeae,Nisseriameningitides), багатьох бактерій (Escherichiacoli,Haemophilusinfluenzae,Salmonellaspp.,Shigellaspp.,Klebsiellaspp.,Serratiaspp.,Proteusstuartii, іерсинії), рикетсій, спірохет, збудників трахоми, пситакозу, пахового лімфогранулемотозу, має протимікробну та антибактеріальну (бактеріостатичну) дію. Механізм дії пов’язаний з порушенням синтезу білків мікроорганізмів. Стійкість мікроорганізмів до хлорамфеніколу розвивається відносно повільно.

При зовнішньому застосуванні добре проникає у тканини та рідини організму. Виводиться головним чином із сечею у вигляді неактивних метаболітів, частково - із жовчю та калом.

 

Показання для застосування.Місцеве лікування гнійно-запальних уражень шкіри (карбункули, фурункули), гнійних ран, трофічних виразок, що довго незагоюються,опіківII-III ступеня, тріщин сосків у породіль.

 

Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату. Псоріаз, екзема, грибкові захворювання шкіри.

 

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Не допускати попадання лініменту в очі. Не можна допускати безконтрольне лікування препаратом у педіатричній практиці, застосовувати тільки за призначенням лікаря.

Антибактеріальні засоби для зовнішнього застосування можуть призвести до сенсибілізації  шкіри, що супроводжується розвитком реакцій підвищеної чутливості у майбутньому (при призначенні цих препаратів зовнішньо чи у вигляді лікарської форми системної дії).

 

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Оскільки фармакокінетика Синтоміцину, лініменту не вивчена, у період вагітності застосовувати препарат з обережністю і тільки тоді, коли, на думку лікаря, очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода.

Під час лікування тріщин сосків у породіль не потрібно припиняти годування груддю. Перед годуванням дитини груддю залишки препарату з соска та шкіри навколо нього  слід зняти чистою серветкою, а залозу ретельно та обережно обмити.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає.

Діти.Не призначають дітям у перші 4 тижні життя.

 

Спосіб застосування та дози.

Препаратом просочують марлеві тампони або наносять тонким шаром безпосередньо на уражену ділянку. Зверху накладають звичайну пов’язку, можна з пергаментним або компресним папером. Перев’язки проводять залежно від показань через 1-3 дні, іноді  - через 4-5 днів. Тривалість лікування визначає лікар індивідуально.

При тріщинах сосків у породіль після кожного годування соски обмивають 0,25 % розчином нашатирного спирту, потім на тріщину накладають стерильну салфетку, вкриту шаром лініменту. При цьому швидко знімаються різкі больові відчуття і через   2-5 днів після початку лікування тріщини загоюються.

 

Передозування.

Симптоми: можливе посилення побічних ефектів препарату.

Лікування: симптоматичне.

 

Побічні ефекти. Можливі  алергічні реакції ( у тому числі  шкірні висипання,  свербіж, відчуття печіння, гіперемія, набряк).

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Одночасне застосування препарату з еритроміцином, олеандоміцином, ністатином та леворином - підвищує антибактеріальну активність лініменту, а з солями бензилпеніциліну - знижує. Препарат несумісний із сульфаніламідами.

Препарат несумісний із цитостатиками, дифенілом, барбітуратами та похідними піразолону, етанолом.

 

Термін придатності.2 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

 

Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище   20 ºС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

 

Упаковка. По 25 г у тубі.  По 1 тубі у картонній пачці.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.

Товар добавлен в корзину
Посмотреть корзину