EU delivery

Выберите город

Выберите страну

  • Франция
  • Румыния
  • Украина
  • Германия
  • Италия
  • Австрия

Витрум форайз таблетки п/о фл. №30

Код товара: 1124
Витрум форайз таблетки п/о фл. №30

IНСТРУКЦIЯ

для медичного застосування лікарського засобу

 

Вітрум® Форайз

 

Склад:

діючі речовини:1 таблетка містить бета-каротину 1,5 мг; лютеїну 2,5 мг; зеаксантину 0,5 мг; вітаміну Е (у вигляді альфа-токоферолу ацетату) 36 мг; вітаміну C (аскорбінової кислоти) 225 мг; міді (у вигляді міді сульфату безводного) 1 мг; цинку (у вигляді цинку оксиду) 5 мг;

допоміжні речовини:кальцію сульфат, целюлоза мікрокристалічна, кислота стеаринова,натрію кроскармелоза, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, гіпромелоза (гідроксипропілметилцелюлоза), барвник титану діоксид (Е 171), барвник рибофлавін (Е 101), барвник жовтий захід FCF (E 110), пропіленгліколь.

 

Лікарська форма.Таблетки, вкриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості:таблетки овальної форми з двоопуклою поверхнею, вкриті оболонкою від світло-жовтого до темно-жовтого кольору.

 

Фармакотерапевтична група. Полівітамінні препарати з іншими добавками.

Код АТХ A11A В.

 

Фармакологічні властивості.

Вітамінно-мінеральний комплекс з рослинними добавками для профілактики захворювань очей та вікових порушень зору.

Бета-каротин в організмі перетворюється на вітамін А, необхідний для нормального функціонування сітківки, а саме - забезпечує перехід опсину у родопсин - пігмент, що забезпечує сутінковий (нічний) зір.

Специфічні каротиноїди лютеїн та зеаксантин містяться у кришталику та сітківці ока та забезпечують захист фоторецепторних клітин від кисневих радикалів, індукованих світлом.

Вітамін С має виражені антиоксидантні властивості. Бере участь в окисно-відновних процесах, необхідний для синтезу колагену та проколагену, регенерації сполучної тканини. Нормалізує проникність капілярів. Підвищує неспецифічну резистентність організму, має антидотні властивості.

Мідь відіграє важливу роль в окисно-відновних реакціях та захисті організму від дії вільних радикалів. Мідь є функціональним компонентом ряду важливих ферментів, у тому числі лізиноксидази (важлива складова для міцності та еластичності сполучної тканини).

Цинк є компонентом низки металоферментів, важливим структурним компонентом протеїнів та клітинних мембран. Має антиоксидантні властивості. Може конкурувати з міддю у реакціях обміну речовин.


Клінічні характеристики.

Показання. Лікування гіпо-, авітамінозів при захворюваннях очей (вікова дегенерація сітківки, катаракта, ретинопатії, хвороби зорового нерва); профілактика вікових порушень зору, офтальмологічних захворювань у групах ризику; підтримання якості повноцінного зору при значних зорових навантаженнях (робота на комп’ютері, під впливом УФ-проміння); прискорення реконвалесценції після офтальмологічних операцій.

 

Протипоказання.Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату, виражена ниркова недостатність, хронічний гломерулонефрит, хронічна серцева недостатність, сечокам’яна хвороба, саркоїдоз, гіпервітаміноз А та Е, тромбофлебіт, порушення обміну заліза або міді, тиреотоксикоз, одночасний прийом ретиноїдів.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Максимальний ефект каротиноїдів спостерігається при прийомі з їжею, що містить жири (особливо - рослинні олії).

При застосуванні з іншими препаратами, що містять такі ж самі вітаміни і мінерали, необхідно враховувати сумарний ефект вітамінів.

Одночасне застосування холестираміну, колестиполу, орлістату та проносних засобів зменшує всмоктування каротиноїдів. Вiтамін С посилює дiю та прояви побічних реакцій сульфанiламiдiв. Всмоктування вітаміну Е можуть порушувати препарати заліза, срібла.

 

Особливості застосування.

Не слід перевищувати рекомендовану дозу.

Лікарський засіб застосовувати з обережністю хворим із жовчокам’яною хворобою, хронічному панкреатиті, гострому нефриті, зі схильністю до тромбоутворення. Лікарський засіб застосовувати з обережністю хворим х новоутвореннями.

Препарат не рекомендується призначати разом з іншими полівітамінами, оскільки можливе передозування останніх в організмі.

Лікарський засіб міститьбарвник жовтий західFCF (E 110), що може спричиняти алергічні реакції.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.Оскільки досліджень щодо безпеки застосування лікарського засобу у період вагітності або годування груддю не проводилось, не слід застосовувати його цій категорії пацієнтів.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Дослідження впливу препарату на здатність керувати автомобілем чи іншими (потенційно небезпечними) механізмами не проводилися. Проте слід враховувати можливість розвитку побічних реакцій з боку нервової системи, що виникають під час застосування препарату (сонливість, запаморочення).

 

Спосібзастосування тадози.

Препарат призначати дорослим та дітям віком від 12 років. Застосовувати внутрішньо під час або після їди. По 1 таблетці на добу (у першу половину дня) протягом 1-2 місяців.

 

Діти.Препарат не застосовувати дітям до 12 років.

 

Передозування.

При передозуванні можливе посилення побічної дії препарату та розвиток проявів гіпервітамінозу (А, С, Е), виникнення алергічних реакцій, диспептичних розладів, включаючи біль у ділянці епігастрія, нудоту, блювання, метеоризм, діарею, підвищення збудливості нервової системи.

Лікування: активованевугілля, промивання шлунка, симптоматична терапія.

 

Побічні реакції.

Рекомендовані дози зазвичай добре переносяться, проте в осіб із підвищеною чутливістю можуть виникати побічні реакції.

З боку імунної системи: алергічні реакції, включаючи анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк, гіпертермію.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: шкірні висипання, кропив'янка, свербіж, виразки шкіри та слизової, сухість губ, рідко - бронхоспазм.

З боку травного тракту: диспептичні розлади, нудота, блювання, біль у животі,  діарея.

З бокунервовоїсистеми: головний біль, запаморочення, тривожність, слабкість, сонливість, пітливість.

Інші: порушення зору, болі у кістках та суглобах.

При тривалому застосування у високих дозах виникають подразнення слизової оболонки шлунково-кишкового тракту, аритмії, парестезії, гіперурикемія, зниження толерантності до глюкози, гіперглікемія, порушення функції нирок, сухість і тріщини на долонях і ступнях, випадання волосся, себорейні висипання, зміни показників сечі, збільшення вмісту кальцію в крові та сечі, кальциноз м’яких тканин, нирок, легень, судин.

 

Термін придатності. 3 роки.

 

Умови зберігання.Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 °С.

 

Упаковка. По 30 або 60 таблеток у флаконі, по 1 флакону у коробці.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.

 

Виробник.

Юніфарм, Інк.

 

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

200 Хікс стріт, Вестбері, Нью Йорк, 11590, США;

75 Прогрес Лейн, Вотербері, Коннектикут, 06705, США.

Товар добавлен в корзину
Посмотреть корзину