Все отзывы
Все отзывы
Останні два роки помітив, що з'являється алергія на продукти які раніше вживав без проблем. Наприклад гранат, деякі види чаю. Потім помітив, що під кінець літа починається алергія на щось не зрозуміле. Проявляється конюктивітом, чханням, ще і температура могла підійматися. Вирішив приймати Астмаган. Пропив курсами протягом року і вже цього літа все було нормально. Думаю надалі продовжу приймати курси.
Вже пішов другий рік прийому. Можу нарешті спокійно займатися бігом і ніякі симптоми алергії не турбують.
Кожен веснянний сезон цвітіння супроводжуються для мене алергією. З минулої весни почала приймати курсами Астмаган. Досить ефективно працює і коштує витрачених коштів на кожний курс.
Варто зауважити, що не треба повністю покладатися на даний препарат і очікувати, що ви вилікуєтеся лише завдяки ньому. Треба по перше приймати хоча б за два тижні до очікуваного періоду цвітіння, або якщо вам доведеться контактувати з тваринами, а у вас алергія. І не забувати про основну лінію проти алергічних. І приймати курсами місяць і два тижні без Астмагану.
Власне у меня були проблеми після корони ( задишка і тяжкість при диханні) це при тому що пройшло пів року. Приймаю з лютого і відчуваю , що є покращення з диханням.
Принимал Астмаган во время цветения амброзии, дополнительно пил Эдем и через три дня аллергия прошла. Нравится, что удобные желатиновые капсулы и нет побочных реакций, нет тяжести в животе, вздутия.
Сталкиваюсь с такой проблемой летом, когда цветет тополь и в августе на амброзию, начинает беспокоить чихание, чешутся глаза и заложен нос, спать нормально не возможно, чувствую себя разбитой и усталой. Поэтому решила заблаговременно прикупить препарат и в качестве профилакти начать пить еще с начала июня. Наконец-то пребывание на улице было в радость. Могла заниматься летом с удовольствием бегом, гулять с друзьями и не чувствовать дискомфорта из-за постоянного насморка и чихания!