Витанго табл. п/о 200 мг блистер №20 инструкция и цены

?
  • Витанго табл. п/о 200 мг блистер №20 инструкция и цены
  • Schwabe (Германия)
- +

Код товара: 9592

Витанго табл. п/о 200 мг блистер №20 описание

Лекарственное средство: ВИТАНГО (VITANGO)
Форма выпуска: таблетки №20 п/о
Группа: тонизирующие средства
Подгруппа: тонизирующие средства
Состав: Сухой экстракт корней родиолы розовой (Rhodiola rosea) (1,5-5: 1) - 200 м (Dry extract of Rhodiola rosea root (Rhodiola rosea) (1,5-5: 1))

Витанго табл. п/о 200 мг блистер №20 инструкция

Инструкция проверена в LikiControl. Актуально на 23.09.2021

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

 

ВІТАНГО

( VITANGO ® )

 

Склад:

діюча речовина:сухий екстракт коренів родіоли рожевої(Rhodiolarosea);

1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить сухого екстракту коренів родіоли рожевої(Rhodiolarosea) (1,5-5:1) 200 мг (екстрагент: етанол 60% (м/м));

допоміжні речовини:целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, діоксид кремнію колоїдний, магнію стеарат, гіпромелоза, кислота стеаринова, заліза оксид червоний (Е 172), титану діоксид (Е 171), антипінна емульсія: симетикон, метилцелюлоза, кислота сорбінова.

 

Лікарська форма.Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості:круглі таблетки, покриті плівковою оболонкою червоного кольору.

 

Фармакотерапевтична група.

Тонізуючі засоби. Код АТХА13А.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Екстракт родіоли рожевої WS® 1375 являє собою адаптоген, який дає змогу організму пристосовуватися до стресових умов. Він виявляє свої адаптогенні властивості, модулюючи гіпоталамо-гіпофізарно-надниркова вісь, яка грає першорядну роль в організації реакції організму на стрес. Крім того, Вітанго нормалізує рівень і активність нейротрансмітерів у центральній нервовій системі. Тим самим він усуває спричинене стресом порушення апетиту, опорно-рухової активності та сексуальної функції у тварин, а також покращує вироблення клітинної енергії за рахунок підвищення рівня аденозинтрифосфату.

Клінічні дослідження Вітанго показують клінічно значуще полегшення симптомів, пов’язаних зі стресом, таких як фізична та розумова втома, виснаження, дратівливість, погіршення настрою та здатності засереджуватися після 4˗8 тижнів лікування. Клінічне дослідження 12 тижнів лікування виявило здатність  лікарського засобу збільшувати індивідуальну стресостійкість, і в наслідок цього зменшувати ризик розвитку синдрому вигорання. Здатність Вітанго запобігати стресу була підтверджена в іншому дослідженні після 12 тижнів лікування, яке позитивно вплинуло на увагу та розподіл ментальних ресурсів у осіб, які входять до групи ризику щодо симптомів стресу.

Фармакокінетика.

Дані відсутні.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Застосовується як адаптогенний засіб для запобігання психічним і фізичним симптомам стресу та перевтоми (стомлюваність, неврастенія, вегето-судинна дистонія, роздратованість, напруженість) та для їх полегшення.

 

Протипоказання.

Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якого компонента препарату. Вагітність та лактація.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Данні про взаємодію відсутні.

 

Особливості застосування.

Препарат не рекомендується для застосування пацієнтам з порушеннями функції печінки або нирок через нестачу відповідних даних.

 

Застосування в період вагітності або годування груддю.

Протипоказане.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Не впливає.

 

Спосіб застосування та дози .

Дорослим слід приймати 1 таблетку двічі (вранці і в обід) на день за 30 хвилин до прийому їжі, запиваючи склянкою води. Тривалість лікування визначає лікар індивідуально.

 

Діти.

Препарат не рекомендується застосовувати дітям (віком до 18 років).

 

Передозування .

Випадків передозування не виявлено.

 

Побічні ефекти .

Можливі реакції гіперчутливості, а також гіпоглікемія. У разі появи небажаних симптомів слід проконсультуватися з лікарем.

 

Термін придатності .5 років.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

 

Умови зберігання.Не потребує особливих умов зберігання. Зберігати у  недоступному для  дітей  місці.

 

Упаковка.По 20 таблеток у блістері, по 1 або 2 блістери в картонній коробці.

 

Категорія відпуску.

Без рецепта.

 

Виробник.

Др. Вільмар Швабе ГмбХ і Ко. КГ.

 

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

Вільмар-Швабе-Штрассе 4, 76227 Карлсруе, Німеччина.

Витанго табл. п/о 200 мг блистер №20 отзывы

После некоторых событий в моей жизни, препарат Витанго, это препарат от последствий стресса, всегда со мной. ОН не навязчиво, убирает нервное перенапряжение, успокаивает нервы, и при всем, при этом, не влияет на качество работы.

Всегда старалась, нервное перенапряжение преодолеть без таблеток, но, наверное, пришло время себя ими поддержать. В помощь себе выбрала препарат Витанго. Это натуральное средство для адаптации при симптомах последствий стресса. Препарат мягко, без негативных побочек, выводит из нервного состояния. И главное для меня, что его можно применят в процессе работы, и действие свое, он начинает, сразу с первого приема.

Не всегда нужны «серьезные» меры, иногда надо снять усталость или поднять испорченное начальством настроение, или пережить очередное разочарование в жизни. Все это можно устранить, при помощи препарата Витанго. Интересно, что при быстром действии препарата, он не вызывает сонливость и не уменьшает физическую активность.

Препарат Витанго, это прекрасный антистрессор. Препарат надежный, проверенный, безопасный. Помогает быстро, с первого же раза, привести в норму психическое и физическое состояние организма.

Мой лечащий врач, говорит, что последствия стресса или негативные реакции нервной системы, хорошо сбрасывать, активно болея на стадионе. Сейчас это не доступно, а по телевизору, не то. Вот и пригодился препарат Витанго. Он снижает волнение и раздражительность, понижает напряженность.

Написать отзыв