Закрыть

Нокспрей Сильвер спрей назальный 10 мл: цены и характеристики

Сперко Украина СП ООО (Украина, Винница) Сперко Украина СП ООО (Украина, Винница)
Код товара: 702890
  • Нокспрей Сильвер спрей назальный 10 мл: цены и характеристики

Инструкция

Склад

срібла протеїнат 1,25 мг (mg) в 1 мл (ml) (в перерахунку на 100 ppm чистого срібла); допоміжні речовини: декспантенол, вода очи- щена.

Форма випуску


Спрей назальний

Властивості
Колоїдне срібло - срібла протеїнат - є універ- сальним антимікробним засобом з широким спектром дії. Іони срібла, що входять до скла- ду назального спрею Нокспрей Сільвер, мають антисептичні властивості, вони здатні пригні- чувати розмноження або спричиняти загибель більшості бактерій та вірусів (в тому числі ві- русу грипу), а також проявляти протигрибкову активність. Протимікробний ефект зумовле- ний здатністю іонів срібла адсорбуватися на поверхні мікробної клітини, проходити крізь мембрану і повністю блокувати дію сульф- гідрильних груп ферментних систем мікроорга- нізму, що порушує його життєдіяльність. Крім того, іони срібла атакують і руйнують молекули ДНК мікробів, що призводить до неможливості їх розмноження. Завдяки цим внутрішньоклі- тинним механізмам дії протягом останніх де- кількох десятиліть стійкості бактерій до іонів срібла не спостерігалося.

Декспантенол сприяє регенерації пошкодженої слизової оболонки носа, а також зволожує її та зменшує подразнення.
Нокспрей Сільвер застосовується:
- як антисептичний засіб у комплексному ліку- ванні гострих та хронічних інфекційно-запаль- них процесів носової порожнини та придатко- вих пазух носа, у тому числі ринітів, риносину- ситів, аденоїдитів.

Протипоказання
Дитячий вік до 1-го року. Підвищена індивіду- альна чутливість до компонентів засобу.

Спосіб застосування

Ретельно очистити ніс. Струснути контейнер і зняти захисний ковпачок.

Перед першим застосуванням необхідно кілька разів натиснути на розпилювач до появи аеро- золю. Ввести край розпилювача у носовий хід і провести впорскування, натиснувши до упору на розпилювач вказівним і середнім пальцями. Не слід закидати голову назад і перевертати кон- тейнер при впорскуванні спрею. Під час впорску- вання необхідно зробити легкий вдих через ніс. Застосовувати по одному впорскуванню у кож- ний носовий хід 2-3 рази на добу.

Звичайний курс застосування становить 5–10 днів; за рекомендацією лікаря його можна по- довжити до 3 тижнів.

При місцевому застосуванні срібла протеїнат не має загальної системної дії.

Особливості застосування
Цей медичний виріб можна застосовувати ді- тям віком від 1-го року. Застосування дітям до- зволяється тільки в присутності дорослих осіб. Не допускати потрапляння розчину в очі. При

випадковому потраплянні в очі промити вели- кою кількістю проточної води. Перед застосу- ванням невелику кількість засобу нанести на шкіру в ділянці ліктьового згину для виявлення можливої індивідуальної непереносимості. При виникненні симптомів індивідуальної непере- носимості (подразнення, печіння, свербіж шкі- ри) промити місце нанесення великою кількіс- тю води, відмовитися від застосування виробу і при необхідності звернутися до лікаря. Для по- передження поширення інфекції не слід корис- туватися одним контейнером кільком особам. Дотримуйтесь рекомендованих доз і способу за- стосування виробу. Срібла протеїнат може спри- чинити подразнення слизової оболонки носа, особливо при довготривалому застосуванні.

Нокспрей Сільвер, спрей назальний не слід за- стосовувати у період вагітності або годування груддю, оскільки не має достатньо даних щодо застосування срібло-вмісних засобів у ці періоди.

Термін придатності. 2 роки.

Термін придатності розчину після першого від- криття контейнера – не більше 4 тижнів.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С в за- хищеному від світла місці. Зберігати в недо- ступному для дітей місці.

Упаковка

По 10 мл (ml) у контейнері з насосом з розпи- лювачем у пачці.

Характеристики

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв