сьогодні
з 105 аптек
-
108 грн
Опис
Вухастик заcіб для купання дитячий з виноградом та алое 250 мл.
Дитячий засіб для купання з виноградом та алое дбайливо очищає волосся та шкіру дитини. Має природний рівень рН. Підходить для будь-якого типу волосся і шкіри. Не призводить до появи алергічних реакцій.
Активні компоненти
- Пропіленгліколь – зволожувальний, пом'якшувальний компонент.
- Екстракт білого винограду – ефективно видаляє омертвілі клітини шкіри, пришвидшує регенерацію нових клітин, має антиоксидантну й антистресову дію. Гель Алое вера – має протизапальні, бактеріостатичні та зволожувальні властивості; рекомендовано для сухої шкіри, схильної до запальних реакцій.
Переваги
- • 2 в 1, підходить для миття волосся та тіла дитини;
- не щипає очі;
- підходить для будь-якого типу волосся і шкіри;
- не сушить і не подразнює шкіру;
- надає волоссю блиску й доглянутого вигляду;
- волосся не сплутується та його легко розчісувати.
Показання до застосування
Для миття волосся і тіла дітей будь-якого віку, починаючи з народження, також підходить для дорослих і дітей із чутливою шкірою голови та схильних до алергії. Має властивості шампуню та гелю для душу.
Спосіб застосування
Як шампунь: невелику кількість засобу нанесіть на вологе волосся, помасажуйте, ретельно змийте водою.
Як гель: невелику кількість засобу нанесіть на вологу шкіру, спіньте та змийте. Якщо треба, повторіть. Підходить для частого застосування.
Склад
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Cocamide DEA, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Parfum, Vitis Vinifera Fruit Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Citric Acid, Disodium EDTA, Methylisothiazolinone.
Характеристики
| Код товару | 748691 |
| Категорія | Засоби для купання, Догляд за дитиною, Косметика та гігієна, Догляд за волоссям, Шампуні |
| Бренд | Вухастик |
| Вид | Шампунь-гель |
| Об'єм | 250 мл |
| Особливості | З алое |
| Призначення | Для волосся та тіла |
Відгуки
Всі відгуки
Немає відгуків про цей товар.





