Тринефрон-здоровье капс. блистер №60 инструкция и цены

?
  • Бесплатная доставка Тринефрон-здоровье капс. блистер №60 инструкция и цены
  • Здоровье ООО (Украина, Харьков)
- +

Код товара: 7224

Тринефрон-здоровье описание

Лекарственное средство: ТРИНЕФРОН-ЗДОРОВЬЕ (TRINEPHRON-ZDOROVYE)
Форма выпуска: капсулы №60
Группа: средства, применяемые в урологии
Подгруппа: прочие средства, применяемые в урологии
Состав: Корень любистка обыкновенного - 18 мг, Листья розмарина - 18 мг, Трава золототысячника - 18 м (HERBA CENTAURII)

Тринефрон-здоровье инструкция

Склад

діючі речовини: 1 капсула містить подрібненої лікарської рослинної сировини: золототисячника (Centaurii herba) 18 мг; розмарину листя (Rosmarini folium) 18 мг; любистку кореня (Levistici radix) 18 мг; допоміжні речовини: лактози моногідрат; повідон; крохмаль кукурудзяний; кремнію діоксид колоїдний безводний; магнію стеарат; оболонка капсули, що містить жовтий захід FCF (Е 110), титану діоксид (Е 171), желатин, чорнила чорні (у разі нанесення товарного знаку підприємства – ЗТ; містять шелак Glaze 45 % розчин в етанолі, заліза оксид чорний (Е 172), пропіленгліколь, аміаку розчин концентрований). 

 

Лікарська форма

Капсули.

Основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули оранжевого кольору. Вміст капсул — суміш, що містить гранули та порошок від світло-коричневого до коричневого кольору. Допускається наявність агломератів часток. На капсулу допускається наносити товарний знак підприємства — ЗТ. 

Фармакотерапевтична група: засоби, що застосовуються в урології. Код АТХ G04B X50. 

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка: компоненти, що входять до складу рослинного лікарського засобу, проявляють комплексну активність, що проявляється у протизапальній, антиоксидантній, спазмолітичній та знеболювальній дії. Також препарат має антибактеріальний і діуретичний ефекти, які зумовлені речовинами, що містяться у рослинних компонентах препарату. 

 

Показання

Для комплексного лікування запальних захворювань сечовивідних шляхів. Профілактика утворення сечових каменів, у тому числі і після їх видалення. 

 

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого компонента препарату або до інших рослин сімейства Зонтичні (Apiaceae), наприклад аніс, фенхель, та до анетолу (тобто компонента ефірних масел, що містять, наприклад, аніс і фенхель). Пептична виразка у стадії загострення. Набряки внаслідок серцевої недостатності або порушення функції нирок та/або рекомендація лікаря щодо обмеження споживання рідини. 

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій: невідома. У разі необхідності одночасного застосування будь-яких інших лікарських засобів слід проконсультуватися з лікарем. 

Особливості застосування: у випадку подовження гарячки, спазмів, появі крові у сечі, розладів сечовипускання та гострої затримки сечі необхідно негайно звернутися до лікаря. Якщо у пацієнта встановлена непереносимість деяких цукрів, необхідно проконсультуватися з лікарем, перш ніж приймати цей лікарський засіб. До складу препарату входить барвник Жовтий захід FCF (Е110), який може спричинити алергічні реакції. 

Застосування у період вагітності або годування груддю: вагітність: досвід спостережень за вагітними жінками вказує на відсутність ризику розвитку вад плоду або фетальної/неонатальної токсичності капсул. Відомо, що в експериментальних дослідженнях не отримано жодних ознак репродуктивної токсичності. Застосування препарату під час вагітності можливе, після консультації з лікарем.

Годування груддю: у зв’язку з відсутністю даних стосовно потрапляння препарату або його метаболітів у молоко матері, ризик для немовлят не може бути виключений. Тому препарат не слід застосовувати під час годування груддю. 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами: препарат не впливає на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами. 

 

Спосіб застосування та дози

Якщо лікар не призначив інакше, препарат слід приймати дорослим та дітям віком від 12 років – по 2 капсули 3 рази на добу (загальна добова доза – 6 капсул). Капсули слід ковтати, не розжовуючи, з достатньою кількістю рідини (наприклад склянка води). Одночасно з прийомом препарату необхідно забезпечити вживання достатньої кількості рідини. Тривалість лікування визначає лікар індивідуально. Якщо препарат переноситься добре, його можна призначати на тривалий термін. 

Діти: препарат не рекомендується застосовувати дітям віком до 12 років. 

 

Передозування: випадки отруєння препаратом внаслідок його передозування невідомі. Терапія: симптоматична. 

Побічні реакції: часто виникають порушення з боку травного тракту (нудота, блювання, діарея). Можуть виникати алергічні реакції у разі підвищеної чутливості до складових компонентів препарату, включаючи кропив’янку, свербіж, гіперемію шкіри. У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій слід припинити застосування препарату та звернутися до лікаря. 

 

Термін придатності: 3 роки. 

 

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці. 

 

Упаковка: капсули No30 (No10х3), No60 (No10х6) у блістерах у коробці. 

Категорія відпуску: без рецепта. 

 

Виробник: Товариство з обмеженою відповідальністю «Фармацевтична компанія  «Здоров’я». 

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності: Україна, 61013, Харківська обл., місто Харків, вулиця Шевченка, будинок 22. 

 

Тринефрон-здоровье отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв