












Опис
Лікарський засіб: ТЕРАФЛЮ ВІД ГРИПУ ТА ЗАСТУДИ ЗІ СМАКОМ ЛИМОНА (THERAFLU FLU AND COLD WITH LEMON FLAVOUR)
Форма випуску: порошокошок для орального розчину у пакетах № 1, № 10
Група: інші анальгетики та антипіретики
Підгруппа: аніліди
Склад: 1 пакет містить парацетамолу 325 мг, феніраміну малеату 20 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, кислоти аскорбінової 50 мг (PARACETAMOLUM)
Кому можна
Алергікам
З обережністю
Вагітним
Не можна
Водіям
З обережністю
Дітям
Можна
Діабетикам
Не можна
Годуючим
Не можна
Характеристики
Код товару | 7184 |
Категорія | Ліки від грипу, Противірусні препарати, Ліки від застуди, При болю і спазмах, Жарознижуючі засоби |
Лінійка продуктів | Терафлю |
Бренд | Новартіс |
Смак | Лимон |
Форма випуску | Саше |
Кількість | 10 шт |
Характеристики
Код товару | 7184 |
Категорія | Ліки від грипу, Противірусні препарати, Ліки від застуди, При болю і спазмах, Жарознижуючі засоби |
Лінійка продуктів | Терафлю |
Бренд | Новартіс |
Смак | Лимон |
Форма випуску | Саше |
Кількість | 10 шт |
Упаковка | Саше |
Країна | Франція |
Спосіб застосування | Перорально |
Термін придатності | 2 роки |
МНН | Paracetamol, combinations excl. psycholeptics |
Кому можна
Алергікам |
З обережністю |
Вагітним |
Не можна |
Водіям |
З обережністю, можлива сонливість |
Дітям |
З 12 років |
Діабетикам |
Не можна |
Годуючим |
Не можна |