Детримакс 4000 капс. 150 мг блистер №60 инструкция и цены

?
 • Детримакс 4000 капс. 150 мг блистер №60 инструкция и цены
 • Детримакс 4000 капс. 150 мг блистер №60 инструкция и цены
- +

Код товара: 324818

ДЕТРИМАКС инструкция

ДЕТРІМАКС 4000

 

Склад

1 капсула містить: вітамін D3 (холекальциферол) 100 µg (мкг) - 4000 IU (МО); допоміжні речовини: сафлорова олія;  оболонка: желатин, гліцерин, вода

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 g (г)/1 капсулу:: білки – 0,04 g (г); жири – 0,08 g (г), вуглеводи – 0,02 g (г); енергетична цінність (калорійність) 1 капсули: 1,0 kcal (ккал). Харчова  (поживна) цінність на 100 g (г) продукту: білки – 24,86 g (г); жири – 56,63 g (г), вуглеводи – 14,06 (g) г; енергетична цінність (калорійність) на 100 (g) г продукту: 642,9 kcal (ккал).

 

Властивості вітаміну D3:

Вітамін D3 - життєво важливий жиророзчинний вітамін, необхідний для забезпечення діяльності практично всіх органів і систем людського організму.

Вітамін D3 регулює біля 3% геному людини, включно гени інсулінового рецептора та стероїдогенезу (синтезу всіх стероїдних та полових гормонів).

Згідно з результатами масштабних досліджень недостатній або незадовільний рівень вітаміну D3 може збільшити вірогідність розвитку метаболічного синдрому (МС) на 40 %22, 23, 24.

Вітамін D3 має захисний ефект на функцію ендотелію шляхом стимулюванню синтезу NO та зниженню утворення активних форм кисню25.

 

 1. Кісткова система. Вітамін D3 бере участь в регуляції фосфорно-кальцієвого обміну: сприяє засвоєнню кальцію в кишківнику, підтримує необхідний рівень кальцію та фосфору в крові, активізує кістковий метаболізм. Сприяє забезпеченню міцності кісток і зубів, зниженню ризику розвитку рахіту, остеомаляції1,2.

 

 1. Ендокринна система. Вітамін D3 впливає на метаболізм глюкози і інсуліну, а дефіцит вітаміну D3 є фактором ризику для розвитку інсулінорезистентності, порушення толерантності до глюкози. Вітамін D3 може стимулювати секрецію інсуліну бета-клітинами підшлункової залози, а також опосередковано активує кальцій-залежну ендопептідазу бета-клітин, яка перетворює проінсулін в активний інсулін. Вітамін D3 може впливати на чутливість тканин до інсуліну безпосередньо, стимулюючи експресію рецепторів інсуліну в клітинах14. Вітамін D3 позитивно впливає на ліпідний обмін, сприяючи зниженню в крові рівня загального холестерину, тригліцеридів та ліпідів низької щільності15. Вітамін D3 відіграє істотну роль в корекції ожиріння і перебігу метаболічного синдрому.

 

 1. Репродуктивна функція. Вітамін D3 стимулює синтез жіночих і чоловічих статевих гормонів: естрогену, прогестерону, тестостерону. Вітамін D3 позитивно впливає на репродуктивну функцію, як жінок, так і чоловіків12,13. Рекомендується для застосування у пар, які планують вагітність або зазнають труднощів при зачатті дитини. У жінок з достатнім рівнем вітаміну D3 запліднення яйцеклітин відбувається частіше. Нормальний рівень вітаміну D3 дозволяє поліпшити результати екстракорпорального запліднення. Найімовірніше, цей ефект обумовлений впливом вітаміну D3 на ендометрій. Прийом вітаміну D3 дозволяє підвищити товщину ендометрія у жінок з синдромом полікістозних яєчників.

Розвиток аденоми передміхурової залози (АПЗ) достовірно асоціюється з дефіцитом/недостатністю Вітаміну D3, згідно з наявними даними клінікоепідеміологічних досліджень29.

 

 1. Імунна система. Сприяє активації захисної функції організму, позитивно впливаючи як на вроджений, так і набутий імунітет3. Вітамін D3 запускає синтез в організмі власних антимікробних пептидів: каталіцідіна і дефензинів. Вітамін D3 сприяє зниженню ризику розвитку застудних захворювань4. Вітамін D3 забезпечує регулюючий вплив на зростання, розвиток та оновлення клітин імунної системи5,6. Нестача вітаміну D3 в організмі може призводити до послаблення імунного захисту організму.

 

 1. Органи чуття. Розвиток діабетичної ретинопатії, як найбільш розповсюдженої причини сліпоти, та макулодистрофії (вікова макулярна дегенерація) пов’язані за дефіцитом вітаміну D26.

Розвиток та важкість перебігу синдрому сухого ока пов’язано з дефіцитом/недостатністю вітаміну D в організмі27. Доведено, що додавання вітаміну D до раціону пацієнтів з синдромом сухого ока сприяло секреції сльози, зменшенню нестійкості сльози та зменшенню запалення поверхні очей28.

 

 1. Онкогенез. Вітамін D3 та його метаболіти можуть знижувати вірогідність розвитку різних видів раку (найбільш масштабні дослідження були проведені стосовно раку молочної залози та колоректального раку).18,20,21 Вітамін D3 здатний пригнічувати пухлинний ангіогенез (утворення нових кровоносних судин у тканинах пухлини), посилювати міжклітинні взаємодії та за рахунок цього уповільнювати проліферацію (розростання тканини шляхом інтенсивного поділу клітин), крім цього допомагає підтримувати нормальний градієнт кальцію в клітинах, що є важливим чинником для процесів нормальної диференціації клітин, також вітамін D3 сприяє зменшенню проліферації клітин, які ще не є пухлинними, але є високо ризиковими19.

 

 1. Нервова система. Позитивно впливає на діяльність нервової системи, у тому числі психо-емоційну сферу та когнітивні функції: настрій, пам'ять, увагу, працездатність, загальний тонус організму. Вітамін D3 бере участь у синтезі нейромедіаторів - біологічно активних речовин, за допомогою яких здійснюється передача імпульсів між нервовими клітинами8. Вітамін D3 здатний надавати позитивний вплив на синтез серотоніну та допаміну10, які мають величезне значення для нормального психо-емоційного стану людини9.

 

 1. Серцево-судинна система. Вітамін D3 є важливим фактором нормального функціонування серцево-судинної системи 16,17. Вітамін D3 позитивно впливає на важливі фактори протидії розвитку артеріальної гіпертензії: нормальне функціонування ендотелію, стан м'язової стінки судин, та на процеси згортання крові.

 

 1. Регулювання енергетичного потенціалу клітин. Сприяє зняттю втоми і підвищенню тонусу організму через регулювання власного енергетичного потенціалу клітин. В результаті впливу вітаміну D3 в мітохондріях клітин підвищується синтез АТФ (аденозинтрифосфату), який є власним універсальним джерелом енергії для всіх біохімічних процесів, що протікають в організмі7.

 

 1. М'язова система. Вітамін D3 сприяє підтримці сили м'язів і нервово-м'язової провідності3, завдяки чому знижує ризик падінь та переломів.

 

 1. Бронхо-легенева система. Вітамін D3 сприяє запобіганню патологічних змін гладких м'язів повітроносних шляхів, регулює скорочення м'язів дихальних шляхів і запальну відповідь, що сприяє нормальному функціонуванню легенів11

 

Властивості сафлорової олії:

Сафлорова олія - рослинна олія, що отримується з насіння сафлору красильного (Carthamus tinctorius), яка містить Омега-6 поліненасичені жирні кислоти, жиророзчинні вітаміни Е і К. Сафлорова олія покращує засвоєння вітаміну D3.

Потреба у вітаміні D3 може підвищується при:

 • недостатньому перебуванні на сонці (у тому числі у зв’язку з графіком роботи)
 • недостатньому споживанні продуктів, що містять вітамін D3
 • вегетаріанській або низькокалорійній дієті 
 • проживанні в регіонах з забрудненим довкіллям
 • дефіциті сну
 • використанні кремів з УФ-фільтрами

Вживання капсул ДЕТРІМАКС® 4000 (згідно з  рекомендаціями щодо споживання) та одночасне помірне перебування під сонячним світлом не дає ризику передозування Вітаміну D3.

 

Спосіб застосування та рекомендована добова доза

Рекомендації щодо споживання: дієтична добавка до раціону харчування - додаткове джерело вітаміну D3; сприяє зміцненню та нормальному функціонуванню імунної, нервової та м’язової системи, допомагає підтримувати кістки та зуби в здоровому стані, стимулює всмоктування кальцію та фосфору з шлунково-кишкового тракту.

Кількість (порція) дієтичної добавки, рекомендована для щоденного споживання:

дорослим по 1 капсулі 1 раз на 5 днів під час їди.

Тривалість курсу споживання: 4-8 тижнів, в подальшому термін споживання узгоджується з лікарем.

Застереження щодо споживання: гіперчутливість до вітамину D та прояви інтоксикації вітамином D; виражені порушення функції нирок, сечокам'яна хвороба, підвищений вміст кальцію і / або фосфору в крові, активні форми туберкульозу легенів, саркоїдоз, підвищена чутливість до окремих компонентів.

У період вагітності або годування груддю вітамін D3 повинен надходити до організму у необхідній кількості. Вітамін D3 слід застосовувати у період вагітності лише у разі потреби у строго рекомендованому дозуванні відповідно до рекомендацій лікаря. Не перевищувати рекомендовану порцію для щоденного споживання. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.   Не вживати після строку придатності зазначеного на упаковці. Перед споживанням необхідно проконсультуватися з лікарем.

 

Форма випуску

Капсули масою 150 mg (мг), по 60 капсул у картонній коробці (4 блістери по 15 капсул).

 

Умови зберігання

Зберігати у первинній упаковці виробника при температурі від +15 °C до +25 °C. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 3 роки.

 

Не є лікарським засобом.

Виробник: Куртіс Хелс Капс Сп. з о.о. (Curtis Health Caps Sp. z o.o.)

Адреса виробництва: Висоготово, вул. Баторовска, 52, 62-081 Пшезмерово, Польща

(Manufacturing site: Wysogotowo, ul. Batarowska 52, 62-081 Przeźmierowo, Poland для

Юніфарм Лабораторіз Лімітед, (Unipharm Laboratories Limited). Юридична адреса: 38/39 Фіцвільям Сквер Вест, Дублін 2, DO2 NX53, Ірландія (38/39 Fitzwilliam Square West, Dublin 2, DO2 NX53, Ireland).

Телефон в Україні: +38 044 594 70 00, www.unipharm.ua

ДЕТРИМАКС отзывы

Отличный препарат. Эндокринолог назначил, результат анализов стал лучше.

Написать отзыв

С этим товаром покупают

Остеобиос

Guna (Италия)

от 364 грн
Ливолакт

Ариадна ООО (Украина, Одесса)

от 197 грн
Азитромакс

Pharmascience (Канада)

от 153 грн
Нифурозид

Здоровье ООО (Украина, Харьков)

от 51 грн