


Опис
Лікарський засіб: АНТИФЛУ (ANTIFLU)
Форма випуску: порошокошок для орального розчину по 17 г у пакеті; по 5 пакетів у коробці.
Група: інші анальгетики та антипіретики.
Підгруппа: аніліди.
Склад: 1 пакет містить парацетамолу (ацетамінофену) 650 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, хлорфеніраміну малеату 4 мг (Paracetamol (acetaminophen)
Кому можна
Алергікам
Можна
Вагітним
Не можна
Водіям
З обережністю
Дітям
З обережністю
Діабетикам
Не можна
Годуючим
Не можна
Характеристики
Код товару | 4716 |
Категорія | Знеболюючі (анальгетики), При болю і спазмах, Ліки від застуди, Жарознижуючі засоби, Противірусні препарати |
Лінійка продуктів | Антифлу |
Бренд | Контракт Фармакал Корпорейшн |
Форма випуску | Саше |
Кількість | 5 шт |
Країна | США |
Характеристики
Код товару | 4716 |
Категорія | Знеболюючі (анальгетики), При болю і спазмах, Ліки від застуди, Жарознижуючі засоби, Противірусні препарати |
Лінійка продуктів | Антифлу |
Бренд | Контракт Фармакал Корпорейшн |
Форма випуску | Саше |
Кількість | 5 шт |
Країна | США |
Спосіб застосування | Перорально |
Кому можна
Алергікам |
Можна |
Вагітним |
Не можна |
Водіям |
Протипоказано протягом 4 годин після прийому препарату |
Дітям |
З 12 років |
Діабетикам |
Не можна |
Годуючим |
Не можна |
для симптоматичного лікування
грипу та інших ГРВІ у дорослих



Парацетамол надає знеболювальний, жарознижувальний та слабкий протизапальний ефект
Фенілефрин зменшує набряк та гіперемію слизових оболонок верхніх дихальних шляхів та придаткових пазух носа
Хлорфенірамін надає антигістамінну дію, усуває ринорею, сльозотечу, свербіж в очах і в носі, а також посилює дію протикашльових засобів1
-
Кому?Для дорослих та дітей віком від 12 років
-
Чому?Для лікування основних симптомів ГРВІ
-
Як?Разова доза для дорослих та дітей віком від 12 років - 1 пакет. За необхідності повторювати кожні 4 години. Максимальна добова доза - 4 пакети протягом доби

Парацетамол надає знеболювальний, жарознижувальний та слабкий протизапальний ефект
Фенілефрин зменшує набряк та гіперемію слизових оболонок верхніх дихальних шляхів та придаткових пазух носа
Хлорфенірамін надає антигістамінну дію, усуває ринорею, сльозотечу, свербіж в очах і в носі, а також посилює дію протикашльових засобів1
-
Кому?Для дорослих та дітей віком від 12 років
-
Чому?Для лікування основних симптомів ГРВІ
-
Як?Дорослі та діти віком від 12 років: 2 таблетки як разова доза кожні 4 години. Запивати водою. Максимальна добова доза - 12 таблеток протягом доби.
Парацетамол надає знеболювальний, жарознижувальний та слабкий протизапальний ефект
Фенілефрин зменшує набряк та гіперемію слизових оболонок верхніх дихальних шляхів та придаткових пазух носа
Хлорфенірамін надає антигістамінну дію, усуває ринорею, сльозотечу, свербіж в очах і в носі, а також посилює дію протикашльових засобів1

Сприяє вираженій та тривалій
судинозвужувальній дії (до 12 годин)
Ефект настає через 5–10 хвилин після впорскування препарату у порожнину носа
Не сушить слизову оболонку носа
-
Кому?Дорослим і дітям віком від 6 років
-
Чому?Симптоматичне лікування ГРВІ, алергічних захворювань (сінна гарячка) що супроводжуються гострим ринітом, гайморитом, іншими синуситами (фронтит, етмоїдит), гострого середнього отиту
-
Як?Дорослим і дітям віком від 12 років зробити по 2 впорскування, дітям віком від 6 до 12 років - по 1 впорскуванню в кожну ніздрю. Флакон слід тримати вертикально. Повторювати впорскування не раніше, ніж через 12 годин.

додатково містить ментол, камфору та евкаліптол 2, відомі своїми антисептичними, імуномодулюючими та іншими цілющими властивостями.3,4
-
Кому?Дорослим і дітям віком від 6 років
-
Чому?Симптоматичне лікування ГРВІ, що супроводжуються гострим ринітом, гайморитом, іншими синуситами (фронтит, етмоїдит)
-
Як?Дорослим і дітям віком від 12 років зробити по 2 впорскування, дітям віком від 6 до 12 років - по 1 впорскуванню в кожну ніздрю. Флакон слід тримати вертикально. Повторювати впорскування не раніше, ніж через 12 годин.

Антифлу® та Назол® - 2 удари по симптомах застуди



