
Опис
Лікарський засіб: ФЕРВЕКС ДЛЯ ДОРОСЛИХ З МАЛИНОВИМ СМАКОМ (FERVEX FOR ADULTS RASPBERRY)
Форма випуску: порошокошок для орального розчину, 8 саше у картонній коробці
Група: інші анальгетики та антипіретики
Підгруппа: аніліди
Склад: 1 саше містить: парацетамолу 500 мг, кислоти аскорбінової 200 мг, феніраміну малеату 25 мг (PHENIRAMINI MALEAS)
Форма випуску: порошокошок для орального розчину, 8 саше у картонній коробці
Група: інші анальгетики та антипіретики
Підгруппа: аніліди
Склад: 1 саше містить: парацетамолу 500 мг, кислоти аскорбінової 200 мг, феніраміну малеату 25 мг (PHENIRAMINI MALEAS)
Кому можна
Алергікам
З обережністю
Вагітним
Не можна
Водіям
Не можна
Дітям
З обережністю
Діабетикам
З обережністю
Годуючим
Не можна
Характеристики
Код товару | 5307 |
Категорія | Жарознижуючі засоби, При болю і спазмах, Ліки від застуди, Знеболюючі (анальгетики), Добірки |
Лінійка продуктів | Фервекс |
Бренд | UPSA |
Смак | Малина |
Форма випуску | Саше |
Кількість | 8 шт |
Характеристики
Код товару | 5307 |
Категорія | Жарознижуючі засоби, При болю і спазмах, Ліки від застуди, Знеболюючі (анальгетики), Добірки |
Лінійка продуктів | Фервекс |
Бренд | UPSA |
Смак | Малина |
Форма випуску | Саше |
Кількість | 8 шт |
Упаковка | Саше |
Для кого | Для дорослих |
Країна | Франція |
Спосіб застосування | Перорально |
Кому можна
Алергікам |
З обережністю |
Вагітним |
Не можна |
Водіям |
Не можна |
Дітям |
З 15 років |
Діабетикам |
З обережністю, містить сахарин |
Годуючим |
Не можна |