






Опис
Лікарський засіб: СОЛПАДЕЇН АКТИВ (SOLPADEIN ACTIVE)
Форма випуску: таблетки шипучі № 12 (2х6) у стрипах
Група: інші анальгетики та антипіретики
Підгруппа: аніліди
Склад: 1 таблетка містить 500 мг парацетамолу, 65 мг кофеїну (PARACETAMOLUM)
Форма випуску: таблетки шипучі № 12 (2х6) у стрипах
Група: інші анальгетики та антипіретики
Підгруппа: аніліди
Склад: 1 таблетка містить 500 мг парацетамолу, 65 мг кофеїну (PARACETAMOLUM)
Кому можна
Алергікам
З обережністю
Вагітним
Не можна
Водіям
Можна
Дітям
З обережністю
Діабетикам
Не можна
Годуючим
Не можна
Характеристики
Код товару | 7098 |
Категорія | Знеболюючі (анальгетики), При болю і спазмах, Ліки від застуди, Жарознижуючі засоби, Від головного і зубного болю |
Лінійка продуктів | Солпадеїн |
Бренд | ГлаксоСмітКляйн |
Вид | Актив |
Форма випуску | Таблетки |
Кількість | 12 шт |
Характеристики
Код товару | 7098 |
Категорія | Знеболюючі (анальгетики), При болю і спазмах, Ліки від застуди, Жарознижуючі засоби, Від головного і зубного болю |
Лінійка продуктів | Солпадеїн |
Бренд | ГлаксоСмітКляйн |
Вид | Актив |
Форма випуску | Таблетки |
Кількість | 12 шт |
Країна | Ірландія |
Спосіб застосування | Перорально |
Кому можна
Алергікам |
З обережністю |
Вагітним |
Не можна |
Водіям |
Можна |
Дітям |
З 12 років |
Діабетикам |
Не можна |
Годуючим |
Не можна |