


Описание
Лекарственное средство: АНТИФЛУ (ANTIFLU)
Форма выпуска: порошок д/оральн. р-ра.
Группа: прочие анальгетики и антипиретики.
Подгруппа: анилиды.
Состав: Фенилэфрина гидрохлорид - 10 мг, Хлорфенирамина малеат - 4 мг, Парацетамол (ацетаминофен) - 650 м (Paracetamol (acetaminophen))
Кому можно
Аллергикам
Можно
Беременным
Нельзя
Водителям
С осторожностью
Детям
С осторожностью
Диабетикам
Нельзя
Кормящим
Нельзя
Характеристики
Код товара | 4716 |
Категория | Обезболивающие (анальгетики), При боли и спазмах, Лекарства от простуды, Жаропонижающие средства, Противовирусные препараты |
Фармакотерапевтическая группа | Анилиды; Прочие анальгетики и антипиретики; Анальгетики; Средства, действующие на нервную систему; Парацетамол, комбинации без психолептиков. |
Номер Регистрационного удостоверения | UA/4910/02/01 |
Линейка продуктов | Антифлу |
Бренд | Contract Pharmacal Corporation |
Форма выпуска | Саше |
Характеристики
Код товара | 4716 |
Категория | Обезболивающие (анальгетики), При боли и спазмах, Лекарства от простуды, Жаропонижающие средства, Противовирусные препараты |
Фармакотерапевтическая группа | Анилиды; Прочие анальгетики и антипиретики; Анальгетики; Средства, действующие на нервную систему; Парацетамол, комбинации без психолептиков. |
Номер Регистрационного удостоверения | UA/4910/02/01 |
Линейка продуктов | Антифлу |
Бренд | Contract Pharmacal Corporation |
Форма выпуска | Саше |
Количество в упаковке | 5 шт |
Упаковка | Саше |
Страна | США |
Способ применения | Перорально |
Температура хранения | от 5°C до 25°C |
Взаимодействие с едой | не имеет значения |
Кому можно
Аллергикам |
Можно |
Беременным |
Нельзя |
Водителям |
противопоказано в течение 4 часов после применения препарата |
Детям |
с 12 лет |
Диабетикам |
Нельзя |
Кормящим |
Нельзя |
для симптоматичного лікування
грипу та інших ГРВІ у дорослих



Парацетамол надає знеболювальний, жарознижувальний та слабкий протизапальний ефект
Фенілефрин зменшує набряк та гіперемію слизових оболонок верхніх дихальних шляхів та придаткових пазух носа
Хлорфенірамін надає антигістамінну дію, усуває ринорею, сльозотечу, свербіж в очах і в носі, а також посилює дію протикашльових засобів1
-
Кому?Для дорослих та дітей віком від 12 років
-
Чому?Для лікування основних симптомів ГРВІ
-
Як?Разова доза для дорослих та дітей віком від 12 років - 1 пакет. За необхідності повторювати кожні 4 години. Максимальна добова доза - 4 пакети протягом доби

Парацетамол надає знеболювальний, жарознижувальний та слабкий протизапальний ефект
Фенілефрин зменшує набряк та гіперемію слизових оболонок верхніх дихальних шляхів та придаткових пазух носа
Хлорфенірамін надає антигістамінну дію, усуває ринорею, сльозотечу, свербіж в очах і в носі, а також посилює дію протикашльових засобів1
-
Кому?Для дорослих та дітей віком від 12 років
-
Чому?Для лікування основних симптомів ГРВІ
-
Як?Дорослі та діти віком від 12 років: 2 таблетки як разова доза кожні 4 години. Запивати водою. Максимальна добова доза - 12 таблеток протягом доби.
Парацетамол надає знеболювальний, жарознижувальний та слабкий протизапальний ефект
Фенілефрин зменшує набряк та гіперемію слизових оболонок верхніх дихальних шляхів та придаткових пазух носа
Хлорфенірамін надає антигістамінну дію, усуває ринорею, сльозотечу, свербіж в очах і в носі, а також посилює дію протикашльових засобів1

Сприяє вираженій та тривалій
судинозвужувальній дії (до 12 годин)
Ефект настає через 5–10 хвилин після впорскування препарату у порожнину носа
Не сушить слизову оболонку носа
-
Кому?Дорослим і дітям віком від 6 років
-
Чому?Симптоматичне лікування ГРВІ, алергічних захворювань (сінна гарячка) що супроводжуються гострим ринітом, гайморитом, іншими синуситами (фронтит, етмоїдит), гострого середнього отиту
-
Як?Дорослим і дітям віком від 12 років зробити по 2 впорскування, дітям віком від 6 до 12 років - по 1 впорскуванню в кожну ніздрю. Флакон слід тримати вертикально. Повторювати впорскування не раніше, ніж через 12 годин.

додатково містить ментол, камфору та евкаліптол 2, відомі своїми антисептичними, імуномодулюючими та іншими цілющими властивостями.3,4
-
Кому?Дорослим і дітям віком від 6 років
-
Чому?Симптоматичне лікування ГРВІ, що супроводжуються гострим ринітом, гайморитом, іншими синуситами (фронтит, етмоїдит)
-
Як?Дорослим і дітям віком від 12 років зробити по 2 впорскування, дітям віком від 6 до 12 років - по 1 впорскуванню в кожну ніздрю. Флакон слід тримати вертикально. Повторювати впорскування не раніше, ніж через 12 годин.

Антифлу® та Назол® - 2 удари по симптомах застуди



