Олидетрим капс. 1000 МЕ №30 инструкция и цены

?
  • Бесплатная доставка Олидетрим капс. 1000 МЕ №30 инструкция и цены
  • Medana Pharma S. A. (Польша)
- +

Код товара: 78197

Олидетрим описание

Биологически активное вещество: ОЛИДЕТРИМ (OLIDETRIM)
Форма выпуска: капсулы №30
Класс: диетические добавки — источники моновитаминов и витаминоподобных веществ, диетические добавки к пище, влияющие, преимущественно, на процессы тканевого обмена

Олидетрим инструкция

ОліДЕТРИМ

 

Склад

1 капсула містить: основні речовини: олія MCT (жирні кислоти з середньою довжиною ланцюга), вітамін D3 (холекальциферол) – 25 mkg (мкг) (1000 МО); допоміжні речовини: оболонка капсули: желатин, гліцерин.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 g (г)/1 капсулу: білки – 0 g (г)/0 g (г), вуглеводи – 0 g (г)/0 g (г), жири – 99,8 g (г)/0,38 g (г); 3693 kJ (кДж)/898 kcal (ккал)/14 kJ (кДж)/3,4 kcal (ккал).

 

Рекомендації щодо застосування: може бути рекомендована лікарем в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело вітаміну D3 для профілактики рахіту у дітей грудного (діти віком від чотирьох місяців до одного року) та раннього віку (діти віком від одного до трьох років) і у дітей віком від трьох до шести років та старше, а також для профілактики та корекції вітамін-D-дефіцитних станів у дорослих. Регулює всмоктування та засвоєння кальцію та фосфору в організмі дітей та дорослих. 

 

Вітамін D3 виконує велику кількість фізіологічних функцій. Найважливішою функцією вітаміну D3 є регулювання метаболізму кальцію та фосфору, що сприяє нормальному формуванню і росту кісток.  Вітамін D3 необхідний для нормального розвитку дитячого організму – впливає на всмоктування кальцію і сприяє підтримці його відповідного рівня у крові. При недостатньому рівні вітаміну D3 в організмі засвоюється лише 10-15 % кальцію, який поступає із продуктами харчування. Окрім впливу на мінеральний обмін, вітамін D3 впливає на обмін речовин (синтез ліпідів, білків, ферментів, гормонів), регулює функції органів та систем (серцево-судинної системи, печінки, нирок, підшлункової залози, шлунковокишкового тракту). Також вітамін D3 приймає участь у функціонуванні імунної системи, недостатність його призводить до збільшення захворюваності на грип та ГРВІ.

 

Частина необхідної дози Вітаміну D3 природним способом утворюється у шкірі під впливом сонячного світла і у невеликих кількостях надходить в організм дитини з харчуванням. Проте, такого поповнення недостатньо, зважаючи на обмежений вплив сонячного світла (синтез відбувається лише в ясні літні дні з червня по серпень) та невелику кількість вітаміну D3 в продуктах харчування. Недостатність вітаміну D3 в період швидкого росту дитини призводить до рахіту, у дорослих – до остеомаляції, у вагітних жінок – до появи симптомів тетанії і неутворення зубної емалі у немовлят.

 

Спосіб застосування та рекомендована добова доза 

Для дорослих: капсулу можна ковтати запиваючи невеликою кількістю питної води або вживати вміст капсули, попередньо її відкривши. Для відкриття капсули необхідно прокрутити і відірвати верхню її частину (головку). Вживати по 1 капсулі на добу, якщо лікар не призначив інакше.

 

Для дітей: перед застосування слід відкрити капсулу. Для відкриття капсули необхідно прокрутити і відірвати верхню її частину (головку). Застосовувати дієтичну добавку, в залежності від віку дитини та способу яким вона може вжити добавку:

  •  видавити вміст капсули безпосередньо в ротову порожнину дитини, перед годуванням; 
  • видавити вміст капсули у чайну ложку питної води, молока чи дитячого харчування;
  • нанести вміст капсули на пустушку та дати її дитині на 20-30 хв;
  • нанести вміст капсули на сосок грудної залози матері-годувальниці перед годуванням дитини.

Будьте обережні, при видавлюванні вмісту капсули, щоб не упустити капсулу в ротову порожнину (аби уникнути можливості вдавитися капсулою) і обережно здавлюйте капсулу, щоб не призвести до розбризкування її вмісту. Вживати одразу після відкриття.

 

Доношеним здоровим дітям грудного віку (діти від чотирьох місяців до одного року) та дітям раннього віку (діти віком від одного року до трьох років), дітям від трьох років до шести років давати щоденно по 1 капсулі на добу (за виключенням трьох літніх місяців або за рекомендаціями лікаря). В інших випадках дозу призначає лікар.

 

Увага! Для розведення вмісту капсули використовувати воду гарантованої безпеки та якості. Неприпустиме використання питної води з колодязів та каптажних джерел. 

 

Особливості щодо застосування: перед застосуванням та при одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів обовʼязкова консультація лікаря. Дітям грудного віку, котрі вигодовуються із застосуванням адаптованих сумішей, що містять вітаміни групи D, у кількостях добової фізіологічної потреби, давати додаткову дієтичну добавку «ОліДЕТРИМ» не потрібно. При змішаному вигодовуванні, лікар призначає індивідуальну добову дозу дієтичної добавки «ОліДЕТРИМ», виходячи з розрахунку вмісту вітаміну D у адаптованих сумішах та грудному молоці, а також продуктах харчування. Не застосовувати одночасно з препаратами, що містять вітаміни групи D. Перед застосуванням та в процесі застосування необхідно контролювати вміст кальцію в сечі. 

 

Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану добову дозу. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Дієтична добавка «ОліДЕТРИМ» не призначена для парентерального застосування. Не використовувати дієтичну добавку «ОліДЕТРИМ» після закінчення терміну  придатності.

 

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів.

Не є лікарським засобом. Без ГМО.

 

Форма випуску

Мʼякі желатинові капсули типу twist-off № 30 (10×3): по 10 капсул у блістері; по 3 блістери у картонній коробці.

Маса нетто 1 упаковки: 18 g (г) – 30 капсул. Маса 1 капсули: 0,60 g (г) ± 10 %.

 

Умови зберігання

Зберігати у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі від 15 °C дo 25 °C. 

 

Найменування та місцезнаходження і номер телефону виробника: «Медана Фарма» Акціонерне Товариство, вул. Польської Організації Військової 57, 98-200 Сєрадз, Польща, тел.: + 48 58 563 16 00, факс: + 48 58 562 23 53 для Фармацевтичного заводу «Польфарма» С.А., вул. Пельплиньска 19, 83-200, Старогард Гданьски, Польща, тел: +48 22 364 61 00, факс: +48 22 364 61 02.

Представництво виробника в Україні, яке здійснює функції щодо прийняття претензій від споживачів та несе відповідальність за якість, безпеку продукту: 

Представництво Фармацевтичного заводу «Польфарма» С.А.», 01004, м. Київ, вул. Горького 7-В, тел.: (044) 498 90 07, факс: (044) 498 93 87, e-mail: uaoffice@polpharma.com

Найменування та місцезнаходження і номер телефону імпортера:  ТОВ «БаДМ», 49005, м. Дніпропетровськ, вул. Панікахи, 2, тел. (056) 747 01 10;  ТОВ «Вента. ЛТД», 49000, м. Дніпропетровськ, Селянський узвіз, 3-А, тел. (056) 370 35 00;  СП «Оптіма-Фарм», ЛТД, 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 18-А, тел. (044) 490 53 10; ТОВ «Аметрін ФК», 01033, м. Київ, вул. Гайдара, 27, оф. 26, тел. (057) 714-06-03.

Олидетрим отзывы

У конкурентов нет ничего. Более того, витамин Д на нашем рынке редкость. Рада, что Олидетрим завезли. Спасибо за европейский продукт.

Хорошо отношусь к єтому витамину, покупаю деткам на осень - зиму. Заметила что меньше болеют

Из основных плюсов - они легко пьются и принимаются! Качество понравилось! После месяца - стала как новая! Цена у Олидетрима хорошая, доступно! Минусов не обнаружила.

Написать отзыв