Опис
Форма випуску: таблетки по 10 таблеток у блістері; по 1 блістеру в пачці з картону; по 10 таблеток у блістерах
Група: інші анальгетики та антипіретики
Підгруппа: піразолони
Склад: 1 таблетка містить: парацетамолу 300 мг, метамізолу натрію моногідрат (анальгіну) 300 мг, кофеїну 50 мг, фенобарбіталу 10 мг, кодеїну фосфату 8 мг (PARACETAMOLUM)
Кому можна
Алергікам
З обережністю
Вагітним
Не можна
Водіям
Не можна
Дітям
З обережністю
Діабетикам
Не можна
Годуючим
Не можна
Інструкція
Характеристики
| Код товару | 3553 |
| Категорія | Знеболюючі (анальгетики), При болю і спазмах, Від головного і зубного болю, Симптоми, Ліки при артрозі |
| Фармакотерапевтична група | Піразолони; Інші анальгетики та антипіретики; Анальгетики; Засоби, що діють на нервову систему; Метамізол натрій, комбінації з психолептиками. |
| Номер Реєстраційного посвідчення | UA/2617/01/01 |
| Лінійка продуктів | Пенталгін |
| Бренд | Фарма Старт |
| Вид | Фс |
Відгуки
Всі відгуки
Всі відгуки
Сподобалася оперативна реакція на замовлення.











