
Опис
Лікарський засіб: ЦИТРАМОН-М (CITRAMONUM-M)
Форма випуску: таблетки № 6, № 10 у блістерах; № 6 (6х1), № 10 (10х1) у блістерах у пачці
Група: інші анальгетики та антипіретики
Підгруппа: саліцилова кислота та її похідні
Склад: 1 таблетка містить: кислота ацетилсаліцилова – 240 мг, парацетамол – 180 мг, кофеїн – 30 мг (ACIDUM ACETYLSALICYLICUM)
Форма випуску: таблетки № 6, № 10 у блістерах; № 6 (6х1), № 10 (10х1) у блістерах у пачці
Група: інші анальгетики та антипіретики
Підгруппа: саліцилова кислота та її похідні
Склад: 1 таблетка містить: кислота ацетилсаліцилова – 240 мг, парацетамол – 180 мг, кофеїн – 30 мг (ACIDUM ACETYLSALICYLICUM)
Кому можна
Алергікам
З обережністю
Вагітним
Не можна
Водіям
Не можна
Дітям
Не можна
Діабетикам
З обережністю
Годуючим
Не можна
Характеристики
Код товару | 5431 |
Категорія | Знеболюючі (анальгетики), При болю і спазмах, Від головного і зубного болю, Симптоми, Перша допомога |
Лінійка продуктів | Цитрамон |
Бренд | Червона зірка |
Форма випуску | Таблетки |
Кількість | 10 шт |
Країна | Україна |
Характеристики
Код товару | 5431 |
Категорія | Знеболюючі (анальгетики), При болю і спазмах, Від головного і зубного болю, Симптоми, Перша допомога |
Лінійка продуктів | Цитрамон |
Бренд | Червона зірка |
Форма випуску | Таблетки |
Кількість | 10 шт |
Країна | Україна |
Спосіб застосування | Перорально |
Кому можна
Алергікам |
З обережністю |
Вагітним |
Не можна |
Водіям |
Не можна |
Дітям |
Не можна |
Діабетикам |
Протипоказано при важких формах діабету |
Годуючим |
Не можна |