Залиште e-mail, і ми напишемо, щойно він повернеться!
Опис
Освіжаючий та тонізуючий пінистий гель, розроблений для ефективного догляду за жирною та схильною до акне шкірою, залишаючи її свіжою, чистою та очищеною.
Збагачений прополісом AmC, запатентованим у всьому світі ексклюзивно компанією Apivita, комбінацією найконцентрованіших антимікробних молекул прополісу. Було доведено, що він пригнічує утворення біоплівок C. acnes1, ключового фактора шкіри, схильної до акне. У поєднанні з саліциловою кислотою рослинного походження, природною альтернативою поширеній кератолітичній молекулі, цей очищувальний засіб:
Він глибоко очищає та відновлює шкіру, не пересушуючи її, залишаючи її свіжою та сяючою.
Зменшує надлишок шкірного сала для миттєвого матового ефекту.
Запобігає подразненню та підтримує цілісність мікробіому завдяки пребіотикам.
Доведена ефективність: дослідження in vitro формування біоплівки C. acnes та попередньо сформованих біоплівок.
Склад
Основні інгредієнти: запатентований прополіс AmC, рослинна саліцилова кислота.
Склад: вода/вода/вода**, вода/вода/вода, децилглюкозид, кокоамфодіацетат динатрію, коко-бетаїн, метилкокоїлтаурат натрію, сорбіт, хлорид натрію, глюконолактон, екстракт кори верби білої (Salix Alba), екстракт прополісу, екстракт плодів шипшини собачої*, порошок/карагенан хондрус христос (Chondrus Crispus), поліакрилатний кросполімер-6, інулін, каприліл/каприлглюкозид, гідроксиацетофенон, ПЕГ-120 метилглюкози триолеат, гліколят натрію, пропандіол, алантоїн, глюконат натрію, лимонна кислота, фруктоза, етилгексилгліцерин, парфумерна композиція/ароматизатор, кумарин.
*Органічне землеробство/З органічного землеробства
**Водний настій плодів шипшини собачої = настій дикої шипшини**
Характеристики
| Код товару | 1055395 |
| Категорія | Гелі для вмивання, Очищення та демакіяж |
Відгуки
Всі відгуки
Немає відгуків про цей товар.