Залиште e-mail, і ми напишемо, щойно він повернеться!
Нещодавно переглянуті товари
Бандаж колінного суглобу неопреновий зі спіральними ребрами жорсткості 4052, розмір 2
Мультивітамінний та мінеральний комплекс для чоловіків 50+, Men's 50+, Natural Factors, 60 таблеток
Аромамасло для масажу з органічної арніки Pranarôm Aromalgic Organic Arnica Massage Oil 100 мл
Natural Doctor Healthy Kid Мультивітамінний полівітамінний комплекс для зміцнення енергії та імунної системи 120 рослинних капсул
Опис
Зволожувальний лосьйон для тіла REFRESHING FIG має насичений склад і містить 90% інгредієнтів натурального походження. Містить:
- Алое
- Фіг.
- Прополіс
- Мед
- Оливкова
- Аргінін
- Ефірна олія лаванди
- Ефірна олія герані
- Мигдалева олія
- Вітамін Е
- Грецька оливкова олія
- Масло ши
- Настій гамамелісу
Лосьйон живить шкіру, залишаючи її м’якою та з ніжним ароматом. Завдяки екстракту інжиру він забезпечує зволоження, а ефірні олії лаванди та герані надають яскравого аромату. Підходить для чоловіків та жінок.
Інжир, органічне алое та мед зволожують і залишають шкіру гладкою та м’якою. Пантенол, аргінін, бісаболол та алантоїн запобігають подразненню. Органічна грецька оливкова олія, масло ши та мигдалева олія забезпечують інтенсивне живлення та захист шкіри. Настій гамамелісу замінив воду у формулі, забезпечуючи антиоксидантну дію.
Органічні ефірні олії лаванди та герані забезпечують омолодження та допомагають боротися зі стресом. Продукт містить 90% інгредієнтів натурального походження, зволожує та забезпечує природний антиоксидантний захист.
Пляшка 200 мл: 50% переробленого ПЕТ, 100% придатного для переробки. Помпа: PP, PE, POM, SS, не підлягає переробці. Етикетка: PP, 100% придатний для переробки. Відокремте помпу від пляшки та здайте на переробку.
Характеристики
| Код товару | 978003 |
| Категорія | Креми для тіла, Зволожувальні засоби для тіла |
| Бренд | Apivita |
| Пропозиції | Товари з ЄС |
| Об'єм | 200 мл |
Схожі товари
Більше товарів
Бальзам La Roche-Posay Cicaplast В5+ для подразненої шкіри немовлят, дітей, дорослих, 100 мл
Бальзам La Roche-Posay Lipikar Baume АР + M, ліпідовідновлюючий, для дуже сухої і схильної до атопії шкіри обличчя і тіла, 75 мл
Бальзам для обличчя та тіла La Roche-Posay (Ля Рош-Позе) Ліпікар AP+Max ліпідовідновлюючий для сухої та схильної до атопії шкіри 400 мл
Крем для тіла Aqualan L для дітей і дорослих пом'якшуючий і зволожуючий для чутливої шкіри 100 г
Бальзам La Roche-Posay Cicaplast заспокійливий та відновлювальний, для подразненої шкіри, 15 мл
Відгуки
Apivita Освіжаюче інжирне зволожуюче молочко для тіла для сухої шкіри 200мл
Всі відгуки
Немає відгуків про цей товар.