Залиште e-mail, і ми напишемо, щойно він повернеться!
Опис
Опис продукту
Рукавичка для зняття макіяжу GLOV Comfort кольору слонової кістки
Завдяки великій площі поверхні рукавички GLOV COMFORT , видалення макіяжу стає швидким, дитячою грою та екологічним, замість того, щоб тягнутися за кількома засобами для зняття макіяжу та ватними дисками. Крім того, система з 4 кутами забезпечує точне видалення макіяжу у важкодоступних місцях, таких як куточки очей. Завдяки більшій площі поверхні рукавички та її відлущувальним властивостям ви можете легко очистити все обличчя, залишаючи шкіру свіжою, чистою, ніжно відлущеною та готовою до подальших кроків догляду за шкірою. Ця рукавичка для зняття макіяжу дбайлива не лише про вашу шкіру, але й про природу. Ви можете використовувати її до трьох місяців. За цей час вам довелося б купити понад 400 ватних дисків, не кажучи вже про численні засоби для зняття макіяжу!
Більше того, ви можете повторно використовувати використані рукавички вдома , наприклад, для миття вікон або витирання пилу. Рукавички на 100% не містять шкідливих речовин, що робить їх придатними для переробки. Рукавички повністю веганські та не тестуються на тваринах, що сертифіковано Веганським товариством. Видалення макіяжу за допомогою Glov — це не лише усвідомлений та менш марнотратний догляд, але й чисте задоволення для очей.
Як використовувати?
Рукавички можна використовувати лише з водою або з вашою улюбленою косметикою, такою як гель чи міцелярна вода.
Як почистити та висушити рукавичку?
Ми не перемо ці рукавички в пральній машині. Найкраще прати їх вручну звичайним сірим кусковим милом або нашим спеціальним засобом для чищення Magnet Cleanser. Після використання повісьте їх сушитися. Не сушіть їх на радіаторах або в сушарках для білизни.
Розміри:
17 см на 17 см
Склад:80% поліестер, 20% поліамід
Характеристики
| Код товару | 961345 |
| Бренд | Glov |
| Пропозиції | Товари з ЄС |
Відгуки
Всі відгуки
Немає відгуків про цей товар.