-
161 грн
Опис
Сік журавлинний без цукру Bun de Tot, 300 мл, завод Dacia
Натуральний журавлинний сік втамовує спрагу та тягу до солодкого, ніби ви можете сказати «До побачення». Зі свіжовичавленої чорниці, підсолодженої виноградним соком і без цукру, консервантів і харчових добавок, сік забезпечує щоденну дозу вітамінів, щоб ви могли насолоджуватися смаком природи та неповторним смаком чорниці.
Чому Бон де Тот?
- скляна упаковка підлягає вторинній переробці та зберігає свіжість смаку з моменту пакування, є набагато безпечнішою для споживання та здоровішою - без додавання ароматизаторів, без Е
- 100% чорниця, ретельно зібрана та відсортована
- 0% ДОДАНОГО ЦУКРУ. Виноградний сік, який замінює цукор, поживний, легко засвоюється організмом, багатий ресвератролом (потужним антиоксидантом)
- хороший смак всього
Інгредієнти:
- Тільки 3 інгредієнти:
- Сік з м'якоті чорниці свіжовичавлений - мінімум 20%, сік виноградний з м'якоттю - 20%, згущений м'яким упарюванням у вакуумі при температурі 60 градусів, вода.
- Продукт не містить барвників і консервантів.
Спосіб застосування:
- Перед вживанням збовтати. Утворення осаду є природною характеристикою соку.
- Ми рекомендуємо спожити його протягом максимум 72 годин після відкриття.
Чорниця містить вітамін С, мінерали, органічні кислоти і флавоноїди, що рекомендує її як природний антибіотик. Ці фрукти піклуються про кровообіг.
Презентація:
300 мл
Характеристики
| Код товару | 824183 |
| Лінійка продуктів | Чорниця |
| Бренд | Dacia Plant |
| Пропозиції | Товари з ЄС |
Відгуки
Всі відгуки
Немає відгуків про цей товар.