-
2 070 грн
Опис
MyBIOTIK®PROTECT
MyBIOTIK®PROTECT – це харчова добавка зі спеціальним комплексом з 11 активних бактеріальних культур та вітаміном B2.
- Здоровий кишечник характеризується різноманітною кишковою флорою та неушкодженою слизовою оболонкою кишечника.
- Вітамін B2 може сприяти підтримці нормального стану слизової оболонки кишечника та захищати клітини від оксидативного стресу.
- Включені бактеріальні культури родів Bifidobacteria, Lactobacilli, Enterococci та Lactokoci є нормальними компонентами природної кишкової флори (кишкової мікробіоти) у тонкому та товстому кишечнику.
- Якщо ви приймаєте антибіотики: будь ласка, витримуйте перерву щонайменше 2 години між прийомом антибіотика та ліків.
Дуже добре переноситься :
- Без глютену та лактози
- Веганський
- Без барвників
- Без підсолоджувачів
- Без доданих ароматизаторів
- Можливий тривалий прийом
Застосування :
Приймати лише один раз на день. Висипте добову порцію порошку (2 г, 1 пакетик) у порожню склянку та розчиніть приблизно у 100 мл негазованої води, помішуючи. Пийте натщесерце щонайменше за 15 хвилин до їжі.
Під час прийому антибіотиків : будь ласка, робіть перерву щонайменше 2 години між прийомом антибіотика та ліків.
Спеціальні групи людей:
- Діти віком від 1 до 5 років: протягом першого тижня ½ пакетика (1 г) один раз на день, потім 1 пакетик (2 г) один раз на день.
- Після консультації з гінекологами, також підходить для вагітних та жінок, що годують грудьми.
Примітка : Зручно та гігієнічно дозується в порційній упаковці. Зберігається за кімнатної температури.
Характеристики
| Код товару | 1021038 |
| Категорія | При дисбактеріозі, Засоби для органів травлення і шлунково-кишкового тракту |
| Пропозиції | Товари з ЄС |
| Кількість в упаковці | 30 шт |
| Об'єм | 60 г |
Відгуки
Всі відгуки
Немає відгуків про цей товар.