Залиште e-mail, і ми напишемо, щойно він повернеться!
Нещодавно переглянуті товари
Опис
Основний опис товару
Пляшка, повна інновацій та любові до планети! Інноваційна упаковка, інноваційний контент!
Як краса та потовиділення ваших почуттів пов’язані зі здоров’ям планети? У Yves Rocher ми віримо в це досить фундаментально. Ми можемо згадати багато повсякденних справ, у які ми можемо зробити свій внесок. Але для початку у нас є для вас дещо дуже просте.
Екологічно можна поводитися і в душі. І ваше потовиділення від однієї краплі буде в кілька разів швидше. Новий концентрований гель для душу - це:
- споживання пластику зменшено вдвічі - миюча основа на 100% рослинна - і особливо 1 посаджене дерево на кожну 1 придбану пляшку.
1 натискання = 1 падіння = 1 покупка
У 4 рази більш концентрований гель для душу із запатентованою* багатошаровою пластинчастою структурою можна дозувати точніше завдяки практичній кришкі з мембраною.
Характеристики
| Код товару | 779476 |
| Категорія | Гелі для душу, Засоби для ванни і душу |
| Бренд | Yves Rocher |
| Пропозиції | Товари з ЄС |
Схожі товари
Більше товарів
Гель для душу La Roche-Posay Ліпікар Очищуючий з заспокійливими і захисними властивостями для немовлят дітей і дорослих, 400 мл
Пом'якшувальний очисний гель CeraVe для сухої, загрубілої та нерівної шкіри обличчя та тіла 236 мл
Гель для душу Biotrade Keratolin для сухої чутливої та схильної до алергії шкіри, 400 мл
Відгуки
Yves Rocher Pn Shg Mango 100ml 1×100 мл, гель для душу
Всі відгуки
Немає відгуків про цей товар.