Аспаркам табл. блистер №50 инструкция и цены

?
  • Аспаркам табл. блистер №50 инструкция и цены
  • Луганский ХФЗ ОАО (Украина, Луганск)

Нет в наличии

Другие Аспаркам

Код товара: 9409

Аспаркам описание

Лекарственное средство: АСПАРКАМ (ASPARCAM)
Форма выпуска: таблетки №50
Группа: прочие минеральные добавки
Подгруппа: препараты магния
Состав: Калия аспарагинат - 0 г, Магния аспарагинат - 0 (Magnii asparaginas)

Аспаркам инструкция

Склад лікарського засобу

діючі речовини: 1 таблетка містить магнію аспарагінату 0,175 г, калію аспарагінату 0,175 г;

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, крохмаль кукурудзяний, кальцію стеарат.

Лікарська формаТаблетки.

Таблетки білого або майже білого кольору, плоскоциліндричної форми, з фаскою та рискою. На поверхні таблеток допускається мармуровість.

Назва і місцезнаходження виробника.

ПАТ «Луганський хіміко-фармацевтичний завод».

Україна, 91019, м. Луганськ, вул. Кірова, 17.

Фармакотерапевтична групаМінеральні добавки. Код АТС А12С.

Антиаритмічний засіб, що усуває дефіцит магнію і калію. Препарат відновлює електролітний баланс в організмі, поліпшує обмін речовин у міокарді і коронарний кровообіг, має протиаритмічні властивості, дещо пригнічує атріовентрикулярну провідність, а також знижує підвищену чутливість до серцевих глікозидів і зменшує прояви їх токсичності.

Показання для застосуванняДефіцит магнію і калію в організмі. У складі комплексної терапії при ішемічній хворобі серця, аритміях, зумовлених електролітними порушеннями, шлуночковій екстрасистолії (у тому числі при інфаркті міокарда, передозуванні серцевих глікозидів), а також для профілактики інтоксикації серцевими глікозидами.

ПротипоказанняПідвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату. Гостра та хронічна ниркова недостатність. Недостатність кори надниркових залоз. Хвороба Аддісона. Атріовентрикулярна блокада ІІІ ступеня. Кардіогенний шок (систолічний артеріальний тиск нижче, ніж 90 мм рт. ст.). Гіперкаліємія, гіпермагніємія.

Належні заходи безпеки при застосуванні. Необхідно звертати особливу увагу на хворих із високим ризиком розвитку гіперкаліємії. У таких випадках необхідно регулярно контролювати показники електролітного гомеостазу та дані ЕКГ.

Особливі застереження

Застосування у період вагітності або годування груддю У період вагітності або годування груддю препарат застосовують тільки у випадку, коли очікувана користь переважає потенційний ризик.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом абороботі з іншими механізмами Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі зі складними механізмами.

ДітиКлінічні дані щодо схем і доз застосування Аспаркаму для лікування дітей відсутні.

Спосіб застосування та дозиПриймають внутрішньо, після їди, по 2 таблетки 3 рази на день.
З метою профілактики або при підтримуючій терапії – по 1 таблетці 3 рази на день. Тривалість курсу терапії встановлюють індивідуально.

Передозування

Симптоми гіперкаліємії і гіпермагніємії: брадикардія, аритмія, пригнічення дихання, гіпорефлексія, дезорієнтація, почервоніння обличчя, спрага, зниження артеріального тиску, біль у животі, параліч м'язів, металевий присмак у роті, скутість і парестезії у кінцівках, на електрокардіограмі реєструється підвищення висоти зубця Т, зниження амплітуди зубця Р, розширення комплексу QRS.

Лікування: промивання шлунка та парентеральне введення препаратів кальцію, симптоматична терапія.

Побічні ефекти. Серцево-судинна система: порушення провідності міокарда, зниження артеріального тиску, атріовентрикулярна блокада.

Нервова система: гіпорефлексія, парестезії.

Травна система: діарея, нудота, блювання, неприємні відчуття або печіння в епігастральній ділянці, абдомінальний біль, виразка слизової оболонки травного тракту, кровотеча з органів травного тракту, сухість у роті.

Алергічні реакції: в осіб із підвищеною чутливістю можливий розвиток алергічних реакцій – свербіж, почервоніння шкіри, висипання.

У разі появи будь-яких небажаних явищ необхідно звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодійПрепаратполіпшує переносимість серцевих глікозидів. При одночасному застосуванні з калійзберігаючими діуретиками та інгібіторами ангіотензинперетворювального ферменту підвищується ризик розвитку гіперкаліємії, у зв’язку з чим необхідний контроль рівня калію у плазмі крові.

Гальмує всмоктування пероральних форм тетрацикліну, солей заліза і фториду натрію (необхідно дотримуватися тригодинного інтервалу між прийомами).

При одночасному застосуванні з інгібіторами ангіотензинперетворювального ферменту, бета-адреноблокаторами, циклоспорином, калійзберігаючими діуретиками, гепарином, нестероїдними протизапальними засобами підсилюється пригнічувальний вплив на перистальтику кишечнику.

При одночасному застосуванні з антидеполяризуючими міорелаксантами підсилюється нервово-м’язова блокада, із засобами для наркозу – пригнічується центральна нервова система.

Препарат знижує ефективність серцевих глікозидів, неоміцину, поліміксину В, тетрацикліну і стрептоміцину.

Термін придатності3 роки.

Умови зберігання. Спеціальні умови зберігання не потрібні. Для захисту від дії вологи зберігати в оригінальному пакуванні.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

Таблетки № 10, № 50, № 10х5 у блістерах.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Аспаркам отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв