-
711 грн
Опис
Спрей Фітоназал дитячий, 125 мл, Aboca
Властивості:
Його також можна використовувати як допоміжний засіб у разі кашлю, закладеності, спричиненої ретроназальними виділеннями, та інфекцій середнього вуха, спричинених закладеністю носа. Ідеально підходить для частого використання. Продукт показаний з 6 місяців.
Він працює завдяки Tannisal, нормалізованому природному молекулярному комплексу, що складається з фракції таніну з дикої природи та кам’яної солі (гірничодобувної солі, видобутої трахохімічним шляхом), який взаємодіє зі слизовою оболонкою носа, виконуючи: 1) протинабрякову дію з подвійним нефармакологічним механізмом, як шляхом осадження брадикініну, так і таніни, що містяться в продукті, здатні розсіювати цей медіатор запалення, таким чином зменшуючи застій. назальний, як збалансована, так і стандартизована осмоляльність (600 мОсм / кг), яка сприяє відкликанню води з застійних тканин, не подразнюючи та не висушуючи слизову; 2) захисна дія, яка нормалізує слизову оболонку носа за рахунок адгезії активних речовин та їх ефективної антиоксидантної дії.
Крім того, продукт, завдяки розпиленому струменю з безперервним потоком, має глибоку очищувальну дію на носові порожнини, що усуває надлишок слизу та містяться в ньому пестициди, подразники та алергени (віруси, бактерії, дим, дим, пилок, дратівливі речовини тощо). Завдяки цим характеристикам Fitonasal Pediatric особливо підходить для тих, хто має виділення з носа. Насправді можливий застій слизу в носовій порожнині та наявність мікроорганізмів і алергенних речовин через ретроназальні виділення можуть спричинити ту або інші проблеми, такі як диголамал і середній отит. Фітоназаль Педіатричний не містить судинозвужувальних деконгестантів і завдяки своїй інноваційній немедикаментозній дії не викликає звикання, не сушить слизову оболонку носа, не подразнює і може використовуватися часто, навіть протягом тривалого часу.
Застосування продукту у немовлят і маленьких дітей полегшує одужання вночі.
Інгредієнти:
Функціональні речовини: TANNISAL, стандартизований молекулярний комплекс, що складається з: фракції таніну гамамелісу та кам’яної солі (гірничодобувна сіль, не оброблена хімікатами). Він також містить: воду, рослинний гліцерин, лимонний сік, Nahcolite (природний бікарбонат натрію).
Продукт не містить консервантів
Спосіб застосування:
Використовувати не менше 2 разів на день, вранці і ввечері, і щоразу, коли це необхідно.
Попередження:
Не застосовувати при підвищеній чутливості або індивідуальній алергії на один або декілька компонентів продукту. Якщо симптоми не зникають, зверніться до лікаря. Використовувати виключно назально. Уникайте контакту з очима. в іншому випадку очі необхідно промити водою.
Попередження - контейнер під тиском: може вибухнути при нагріванні. Не проколюйте та не кидайте у вогонь навіть після використання. Тримайте подалі від джерел тепла, гарячих поверхонь, іскор, відкритого вогню та інших джерел займання. Не палити. Захистіть себе від сонячних променів. Не піддавайте впливу температур вище 50°C/122°F. Зберігати в недоступному для дітей місці.
Презентація:
125 мл
Характеристики
| Код товару | 805686 |
| Лінійка продуктів | Фітоназал (Fitonasal) |
| Бренд | Aboca |
| Пропозиції | Товари з ЄС |
Відгуки
Всі відгуки
Немає відгуків про цей товар.