-
409 грн
Опис
Багатофункціональний хімічний пілінг на основі 15% мигдальної кислоти. Відлущує епідерміс, стимулюючи його до інтенсивної регенерації. Вирівнює тон шкіри, підтримує вироблення колагену, розгладжує дрібні зморшки та має антивіковий ефект, зміцнюючи шкіру. Незамінний у догляді за проблемною шкірою. Регулює виділення шкірного сала, перешкоджає утворенню прищів, ефективно звужує розширені пори. Не викликає фоточутливості і може використовуватися цілий рік. Влітку після нанесення варто використовувати крем з УФ-фільтром.
Спосіб застосування: нанесіть пілінг на очищену знежирюючим препаратом AVA шкіру обличчя, шиї та зони декольте, уникаючи області очей і губ. Рівномірно втерти і залишити на 10 хвилин. Використовувати ввечері до 2 разів на тиждень. Змийте теплою водою і протріть шкіру ватним тампоном, змоченим нейтралізатором серії.
Протипоказання: Вагітність і годування груддю, терапія ретиноїдами, порізи; не або з іншими кислотами; уникати надмірного перебування на сонці та відвідування солярію.
Характеристики
| Код товару | 832850 |
| Категорія | Догляд за шкірою обличчя, Косметика та гігієна |
| Бренд | Ava |
| Пропозиції | Товари з ЄС |
Відгуки
Всі відгуки
Немає відгуків про цей товар.