Дефлю Сильвер Горло спрей фл. 30мл инструкция и цены

?
  • Дефлю Сильвер Горло спрей фл. 30мл  инструкция и цены
  • Дефлю Сильвер Горло спрей фл. 30мл  инструкция и цены
  • Дефлю Сильвер Горло спрей фл. 30мл  инструкция и цены
  • Дефлю Сильвер Горло спрей фл. 30мл  инструкция и цены
  • Чарли ЧП (Украина, Харьков)
- +

Код товара: 500438

Описание

Форма выпуска: 30 ml (мл) флакон из пластика коричневого цвета, оборудованном помпой-распылителем. Один флакон помещен в картонную упаковку вместе с инструкцией по применению.
Класс: изделие медецинского назначения 

Инструкция

ДЕФЛЮ® СІЛЬВЕР ГОРЛО спрей 30 ml (мл)

Склад

Колоїдний розчин срібла 45-55 ppm (45-55 mg/l (мг/л)), екстракт ісландського моху, екстракт евкаліпту, екстракт шавлії, ефірна олія евкаліпту, ефірна олія м’ яти, допоміжні речовини: гліцерин, ПЕГ-40 гідрогенізована рицинова олія, Д-Пантенол, лізоцима гідрохлорид, тимол, камфора, ментол, вітамін Е, натрію гіалуронат, натрію сахаринат, калію сорбат.

Колоїдне срібло має широкий спектр антибактеріальної, противірусної та протигрибкової активності, тому може сприяти пригніченню багатьох патогенів на слизовій оболонці горла та ротової порожнини. Бактерицидна активність in vitro на Staphylococcus aureus спостерігається при концентрації наночасток колоїдного срібла 45-50 ppm (45-50 mg/l (мг/л)).

При місцевому застосуванні (у ротовій порожнині) колоїдний розчин срібла має тимчасову передбачувану дію проти вірусів, бактерій, грибів на слизовій оболонці горла та ротової порожнини, але не впливає на функції органів та систем організму.

Колоїдне срібло може проявляти віруліцидну дію щодо вірусу грипу та інших вірусів, а також в’яжучу дію.

Екстракт ісландського моху (Cetraria islandica) має протизапальні та протимікробні властивості. Дубильні речовини моху мають в’яжучу дію, сприяють зменшенню проникності судин слизової оболонки, усуненню набряку.

Д-пантенол, вітамін Е та вітамін А сприяють усуненню відчуття подразнення слизової оболонки горла та порожнини.

Медичний виріб. Застосовується як допоміжний засіб, який сприяє полегшенню перебігу гострих та хронічних уражень горла та ротової порожнини, що супроводжують тонзиліт, фарингіт, ларингіт, стоматит, за рахунок передбачуваної дії на слизовій оболонці, без допомоги фармакологічних, імунологічних та метаболічних засобів, але з можливістю сприяння їхній активності.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза:

тільки для місцевого застосування.

Перед застосуванням необхідно підготувати розпилювач – перевести сопло розпилювача в горизонтальне положення та провести 2-3 контрольних розпилення у повітря подалі від очей. Впорскування проводити при вертикальному положенні голови.

Застосовувати дітям віком від 4 років по 1-2 розпилення, від 12 років та дорослим по 2-3 розпилення на слизові оболонки ротової порожнини та глотки 3-4 рази на добу. Застосовувати дітям під наглядом дорослих.

Загальний курс застосування становить 5-10 днів.

Протипоказання

- застосування у дітей віком до 4 років;

- підвищена чутливість до складових.

Строк придатності: 3 роки.

Форма випуску

Прозора рідина від зеленого до коричневого кольору.

Упаковка: 30 ml (мл) у флаконі із пластику коричневого кольору, обладнаному помпою-розпилювачем. Один флакон поміщений в картонну упаковку разом з інструкцією для застосування.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 5 °С до 25 0С у сухому, захищеному від дії прямого сонячного світла та недоступному для дітей місці.

Не зберігати у холодильнику.

Після відкриття медичний виріб можна застосовувати протягом 3 місяців.

Виробник: ПП «Чарлі», вул. Полтавський шлях, 123, м. Харків, 6106

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

С этим товаром покупают

Хинофуцин

Лекхим-Харьков ЗАО (Украина, Харьков)

от 85 грн
Ринит

Kusum Healthcare (Индия)

от 66 грн
Приора

2 производителя

Нет в наличии

Сальброксол

Борщаговский ХФЗ ПАО (Украина, Киев)

от 25 грн