Закрыть

Назалонг спрей назал. дозир. 0,05 % фл. 10 г: цены и характеристики

Микрофарм ООО (Украина, Харьков)
Код товара: 6585
  • Назалонг спрей назал. дозир. 0,05 % фл. 10 г: цены и характеристики

Описание

Лекарственное средство: НАЗАЛОНГ (NASALONG)
Форма выпуска: спрей назал. дозир.
Группа: противоотечные и другие препараты для местного применения при заболеваниях полости носа
Подгруппа: симпатомиметики, простые препараты
Состав: Оксиметазолина гидрохлорид - 0 г/100  (Oxymetazolini hydrochloridum)

Кому можно

Аллергикам С осторожностью

Аллергикам

С осторожностью

Беременным Нельзя

Беременным

Нельзя

Водителям С осторожностью

Водителям

С осторожностью

Детям Можно

Детям

Можно

Диабетикам Нельзя

Диабетикам

Нельзя

Кормящим Нельзя

Кормящим

Нельзя

Инструкция

Склад лікарського засобу:

діюча речовина: оксиметазоліну гідрохлорид; 100 г препарату містить: оксиметазоліну гідрохлориду 0,05 г.

допоміжні речовини: бензалконію хлорид, поліетиленоксид 1500, динатрію едетат пропіленгліколь, повідон, натрію гідрофосфат додекагідрат, калію дигідрофосфат, вода очищена.

Лікарська форма. Спрей назальний, дозований.

Препарат на виході з флакону розпилюється у вигляді аерозольного струменя, який являє собою дисперговані у повітрі часточки рідини.

Назва і місцезнаходження виробника.

ТОВ «Мікрофарм», Україна, 61013, м. Харків, вул. Шевченка, 20.

На замовлення ТОВ «Універсальне агентство «ПРО-ФАРМА».

Україна, 03115, м. Київ, вул. Котельникова, 1.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що діють на респіраторну систему. Протинабрякові назальні препарати для місцевого застосування. Симпатоміметики, монопрепарати.

Код АТС  R01A A05.

Засіб для швидкого усунення симптомів нежитю будь-якого походження (застудного або алергійного). Дія проявляється через кілька хвилин і триває до 10-12 годин після застосування препарату. Оксиметазолін гідрохлорид, що входить до складу препарату, чинить місцеву судинозвужуючу дію: швидко усуває набряк слизової оболонки носової порожнини, відновлює носове дихання та усуває порушення функцій сприйняття запахів. Не визиває порушення мукоциліарного кліренсу, сприяє швидкому відновленню захисних властивостей слизової оболонки носа та носових ходів.

Показання для застосування.

Лікування гострого риніту (нежитю) будь-якого походження: інфекційного, вірусного, вазомоторного або алергічного. Сінна гарячка (поліноз).

У комплексному лікуванні синуситу, євстахіїту, середнього отиту.

З метою полегшення проведення риноскопії та хірургічних маніпуляцій у порожнині носа.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату, атрофічний риніт, артеріальна гіпертензія, закритокутова глаукома, виражений атеросклероз, порушення серцевого ритму, цукровий діабет, тиреотоксикоз, аденома простати, підвищений внутрішньоочний тиск, стенокардія, феохромоцитома, застосування інгібіторів моноамінооксидази та інших препаратів, які сприяють підвищенню артеріального тиску.

Період вагітності або годування груддю.

Дитячий  вік до 6 років.

Особливі застереження

При тривалому частому застосуванні можлива атрофія слизової оболонки носа. Не рекомендується одночасне застосування препарату та інших лікарських засобів для інтраназального введення. Слід уникати довготривалого застосування і передозування препарату. Довготривале застосування протинабрякового засобу може призвести до послаблення його дії.

Застосування в період вагітності або годування груддюПрепарат протипоказаний при вагітності та в період годування груддю (на час лікування годування груддю слід припинити).

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмамиПри тривалому застосуванні препарату у високих дозах не можна виключити його вплив на сердцево-судинну систему та центральну нервову систему. У таких випадках слід бути обережними при керуванні автотранспортом та механізмами.

ДітиПрепарат можна застосовувати для лікування  дітей старше 6 років.

Спосіб застосування та дози

1. Зняти захисний ковпачок. Перед першим застосуванням препарату кілька разів натиснути на розпилювач до появи дисперсного струменя.

2. Ввести розпилювач у носовий хід і зробити впорскування, натиснувши до упору на розпилювач вказівним і середнім пальцями.

3. Зробити необхідну кількість впорскувань (дивись нижче) у кожен носовий хід; при цьому немає потреби закидати голову назад.

4. Під час впорскування рекомендовано легко вдихнути через ніс, що сприятиме оптимальному розподілу аерозолю у носовій порожнині.

5. Після використання закрити розпилювач захисним ковпачком.

Дорослим призначають по 1-2 впорскування, дітям старше 6 років – по 1 впорскуванню у кожну ніздрю. Інтервал між застосуваннями препарату має складати не менше 10-12 годин.

Курс лікування становить не більше 3-5 днів.

Передозування

Після значного передозування або випадкового застосування внутрішньо можуть виникнути такі симптоми: звуження зіниць, нудота, блювання, ціаноз, підвищення температури, тахікардія, аритмія, колапс, судинна недостатність, артеріальна гіпертензія, дихальні розлади, набряк легенів, зупинка серця. Крім цього, можуть виникнути психічні розлади, а також збудження або пригнічення функцій центральної нервової системи, які супроводжуються сонливістю, зниженням температури тіла, брадикардією, артеріальною гіпотензією, зупинкою дихання та можливим розвитком коми.

Лікування: промивання шлунка, прийом активованого вугілля, вентиляція легень. При зниженні артеріального тиску необхідно застосовувати фентоламін. Не слід приймати вазопресорні засоби. При необхідності показана протисудомна терапія.

Побічні ефекти

При застосуванні препарату можуть відзначатися сухість і відчуття печії слизової оболонки носа, сухість у роті або глотці, чхання, відчуття сильної закладеності носа (реактивна гіперемія); системні ефекти – втома, головний біль. У осіб з підвищеною чутливістю до оксиметазоліну можливі системні побічні ефекти: нудота, підвищення тиску, тахікардія; у поодиноких випадках – підвищена збудженість, порушення сну. Тривале безперервне застосування судинозвужувальних препаратів може призвести до тахіфілаксії, атрофії слизової оболонки порожнини носа та зворотного набряку слизової носа (медикаментозний риніт).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При одночасному призначенні препарату з іншими судинозвужуючими засобами (незалежно від способу введення) можливе взаємне посилення побічних ефектів. Сповільнює всмоктування місцевоанестезуючих засобів та пролонгує їх ефект. Посилює дію інгібіторів моноамінооксидази на центральну нервову систему. Не застосовувати одночасно з інгібіторами МАО.

Термін придатності2 роки.

Умови зберіганняЗберігати при температурі від +2 °С до +25 °С у недоступному для дітей місці.

УпаковкаПо 10 г у флаконах поліетиленових фармацевтичних із назальним розпилювачем. По одному флакону у пачці.

Категорія відпускуБез рецепта.

Характеристики

Категория Лекарства от насморка, Лекарства от простуды, Акции, При симптомах COVID-19
Линейка продуктов Назалонг
Бренд Микрофарм
Форма выпуска Спрей
Дозировка 0.05%
Объем 10 г
Страна Украина

Назалонг спрей назал. дозир. 0,05 % фл. 10 г отзывы

Александр 03.04.2020

Назалонг - эффективный спрей в нос при любом насморке, действует долго - до 12 часов, не пересушивает слизистую в носу, удобный флакон

Алла 02.04.2020

Работаю преподавателем, приходится целый день разговаривать, а из-за хронических заболеваний очень часто страдаю заложенностью носа, раньше очень часто меняла капли и спреи и вот случайно купила Назалонг - еффективний спрей при любом насмарке, действует долго - до 12 часов, и остановилась на этом выборе, мне он помолает лучше всего

Написать отзыв