-
219 грн197 грн
Опис
Концентрований екоформат гелю для душу з оліями Кокосового горіху та Каріте. Інноваційна формула дозволяє зменшити споживання води, пластику, що сприяє дбайливому ставленню до навколишнього середовища. Спеціально розроблена гелева формула та унікальний дозатор дозволяє замінити в користуванні стандартний формат 400 мл. Зручний формат для подорожей.
Рекомендації щодо застосування: нанесіть 1 краплю гелю на мочалку, спіньте, потім за допомогою мочалки нанесіть спінений засіб на шкіру тіла, ретельно змийте водою.
Склад: AQUA/WATER/EAUSODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATECOCAMIDOPROPYL BETAINEPARFUM/FRAGRANCECITRIC ACIDCOUMARINCOCOS NUCIFERA (COCONUT) FRUIT EXTRACTSORBIC ACIDHEXYL CINNAMAL10639v0
Характеристики
| Код товару | 747596 |
| Категорія | Гелі для душу, Засоби для ванни і душу, Акції, Знижки до 50% на косметику Yves Rocher!, ВЕЛИКО-ДНІ сюрпризів |
| Бренд | Yves Rocher |
| Вид | Гель |
| Об'єм | 100 мл |
| Серія | Догляд для тіла |
| Для кого | Для жінок |
Відгуки
Всі відгуки
Немає відгуків про цей товар.