-
668 грн
Опис
Мукореф Алугастрин – медичний виріб, призначений для лікування симптомів гастроезофагеального та ларингофарингеального рефлюксу. Завдяки механічній дії своїх інгредієнтів він запобігає надходженню шлункової кислоти до стравоходу, зменшує підвищену кислотність шлунка та захищає слизову оболонку від горла до шлунка від подразнювальної дії печії та кислої відрижки.
Як працює Mucoref Alugastrin?
Мукореф Алугастрин має багаторівневу дію від горла до шлунка:
- Захищає стравохід, горло та шлунок: комплекс Mucosave ® (екстракт листя опунції та екстракт листя європейської оливи) створює захисний шар, що покриває слизову оболонку від горла до шлунка.
- Гальмує рефлюкс: альгінат магнію при контакті зі шлунковою кислотою перетворюється на гель, який запобігає зворотному відтоку кислого вмісту та перешкоджає рефлюксу до стравоходу.
- Знижує підвищену кислотність: карбонат кальцію знижує кислотність шлункового соку.
Продукт з приємним смаком білого персика в зручних, готових до використання пакетиках. В упаковці 14 пакетиків по 15 мл кожен.
Характеристики
| Код товару | 928453 |
| Категорія | При печії і запаленнях шлунково-кишкового тракту, Засоби для органів травлення і шлунково-кишкового тракту |
| Пропозиції | Товари з ЄС |
| Кількість в упаковці | 14 шт |
| Об'єм | 210 мл |
Відгуки
Всі відгуки
Немає відгуків про цей товар.