Нормагут инста пор. 765 мг пакетик, в картонной упаковке №30 инструкция и цены

?
  • Нормагут инста пор. 765 мг пакетик, в картонной упаковке №30 инструкция и цены
  • Нормагут инста пор. 765 мг пакетик, в картонной упаковке №30 инструкция и цены
  • Mega Lifesciences (Australia) (Австралия)
- +

Код товара: 318842

НОРМАГУТ ИНСТА инструкция

ВИРОБНИК: "МЕГА ЛАЙФСАЙЕНСІЗ (Австралія) Пті Лтд", 60 Нешнл Авеню, Пакенхам, Вікторія 3810, Австралія.

 

Склад і форма випуску

Порошок в пакетиках по 10 або 30 пакетиків в картонній упаковці. Кожний пакетик містить ліофілізовані сухі дріжджі Saccharomyces boulardii – 312,5 мг (еквівалентно 2,5 білліон організмів); інші компоненти: лактоза, фруктоза, кремнію двоокис колоїдний безводний, ароматизатор tutti-fruitty. Без ГМО. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи №05.03.02-03/28709 від 02.07.2015                                   

ХАРАКТЕРИСТИКА:

Нормагут Інста – це джерело про біотичної культури Saccharomyces boulardii. Це непатогенні дріжджові гриби. Загальнодоступні літературні дані вказують на такі властивості  Saccharomyces boulardii: мають дуже високу життєздатність, стійкі до дії соляної кислоти у шлунку, жовчних кислот.  Saccharomyces boulardii не проникають у системний кровотік і лімфатичні вузли. Saccharomyces boulardii  швидко досягають високої  концентрації у товстому кишечнику та пригнічують ріст патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів, грибів, Enterovirus, Rotavirus. Це сприяє усуненню симптомів діареї, зміцненню імунітету та створенню умов для відновлення власної корисної мікрофлори. Ці дріжджі є для людини транзиторною флорою та повністю виводяться з калом протягом 3–5 днів. Генетично зумовлена стійкість Saccharomyces boulardii до дії антибіотиків дозволяє застосовувати їх одночасно з антибіотиками для захисту нормальної кишкової мікрофлори.

Таким чином Нормагут Інста може бути рекомендована лікарем в ситуаціях, що пов’язані з підвищенням ризику кишкових розладів з метою створення оптимальних умов, що сприяють підтримці балансу мікрофлори кишечнику:

- внаслідок лікування антибіотиками,

- при переїзді, подорожах,

- при зміні раціону харчування.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВЖИВАННЮ:

Дорослим та дітям старше 6 років 1 пакетик 1-2 рази на день: розчинити вміст пакетику у склянці (200 мл) води кімнатної температури та випити. Термін споживання до 4-х тижнів, в подальшому можливість та терміни споживання узгоджувати з лікарем.  Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Протипоказання

індивідуальна чутливість до компонентів

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ: вагітним та жінкам у період годування грудьми вживати тільки за призначенням лікаря.  Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або попередження будь-яких хвороб, не повинен використовуватися як замінник збалансованого харчування.

Умови зберігання

зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від прямого сонячного проміння місці при температурі  не вище 25 ˚С. 

Дата додавання:

Не є лікарським засобом.

НОРМАГУТ ИНСТА отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв