Рыбий жир витаминизированный капс. 500 мг №50 инструкция и цены

  • Рыбий жир витаминизированный капс. 500 мг №50 инструкция и цены
  • Минскинтеркапс (Беларусь)
- +

Код товара: 10393

Описание

Биологически активное вещество: РЫБИЙ ЖИР ВИТАМИНИЗИРОВАННЫЙ (OLEUM JECORIS VITAMINOSUM)
Форма выпуска: капсулы №50
Класс: диетические добавки, способствующие нормализации липидного обмена, диетические добавки к пище, влияющие на функции ссс
Состав: Рыбий жир витаминизированный - 500 м (Oleum jecoris vitaminisatum)

Инструкция

Склад лікарського засобу

діюча речовина: 1 капсула містить риб'ячого жиру вітамінізованого 500 мг;

допоміжні речовини: желатин фармацевтичний, гліцерин, метилпарагідрокси-бензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216), вода очищена.

Лікарська формаКапсули.

Капсули м'які желатинові, овальної або довгастої форми, прозорі, зі швом; вміст капсул - прозора оліїста рідина від світло-жовтого до жовтого кольору, зі слабким специфічним, непрогірклим запахом і смаком.

Назва і місцезнаходження виробникаУП "Мінськінтеркапс".

Республіка Білорусь, 220075, м. Мінськ, вул. Інженерна, 26.

Фармакотерапевтична група

Гіполіпідемічні препарати. Код АТСС10А Х06.

Фармакологічні властивості.

Риб'ячий жир вітамінізований - лікарський засіб тваринного походження, дія якого визначається ефектами вітамінів А і D, а також ненасичених жирних кислот, що входять до його складу. Препарат чинить гіполіпідемічну, непряму судинорозширювальну дію. Гальмує агрегацію тромбоцитів, поліпшує реологічні властивості крові.

Вітамін А – жиророзчинний вітамін, відіграє важливу роль в окисно-відновних процесах, бере участь у синтезі мукополісахаридів, білків, ліпідів, у формуванні зорових пігментів, необхідних для нормального сутінкового й кольорового зору; забезпечує цілісність епітеліальних тканин, регулює ріст кісток.

Вітамін D стимулює всмоктування кальцію й фосфору в кишечнику, реабсорбцію кальцію й фосфору в нирках, транспорт кальцію через мембрани клітини, регулює процес побудови структури кісток. Також впливає на розвиток імунної системи, проліферацію й диференціацію клітин, синтез ліпідів і низки гормонів, функціональну активність серцево-судинної системи й шлунково-кишкового тракту, знижує рівень паратиреоїдного гормона в крові. Він необхідний для нормального функціонування паращитовидних залоз, бере участь у синтезі АТФ.

Ненасичені жирні кислоти беруть участь у синтезі арахідонової кислоти, лей-котрієнів і простагландинів, знижують концентрацію холестерину й тригліцеридів у плазмі крові.

Показання для застосування

Гіпо- й авітаміноз А і D;

-  профілактика й лікування остеопатій різного генезу: остеомаляція, остеопороз, період відновлення після оперативних втручань з приводу «несправжніх» суглобів з явищами уповільненої консолідації переломів, стимуляція утворення кісткового мозоля;

-  профілактика атеросклерозу;

-  гіперліпідемія;

-  у комплексній терапії захворювань очей: пігментний ретиніт, ксерофтальмія, кератомаляція, кон’юнктивіт, екзематозне ураження повік.

ПротипоказанняПідвищена чутливість до компонентів препарату, ідіопатична гіперкальціємія, гіперкальціурія, активні форми туберкульозу легень, гострі й хронічні захворювання печінки й нирок, нефроуролітіаз, хронічний панкреатит, гіпервітаміноз D, саркоїдоз, тривала іммобілізація, тиреотоксикоз, cхильність до кровотеч, гемофілія, холецистит, вагітність, дитячий вік до 7 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні

Не рекомендується застосовувати препарат разом з іншими вітамінними препаратами, до складу яких входять вітаміни А і D, щоб уникнути передозування цих вітамінів.

З обережністю застосовують при ураженнях серця, гострих і хронічних захворюваннях нирок, печінки й шлунково-кишкового тракту, виразковій хворобі шлунка й дванадцятипалої кишки, при гіпотиреозі, у літньому віці.

Особливі застереження

Через 2-3 місяці застосування препарату необхідно провести контроль параметрів системи згортання крові і залежно від цього результату продовжувати курс лікування.

Застосування у період вагітності або годування груддю

При вагітності препарат протипоказаний.

У період годування груддю препарат можна застосовувати з обережністю, не перевищуючи рекомендовані дози.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з  іншими механізмами

Не впливає.

Спосіб застосування та дозиКапсули приймають після їди, запиваючи водою.

Рекомендована доза для дітей старше 7 років - 3-4 капсули (1,5 - 2 г) на добу, для дорослих – 6 - 8 капсул (3-4 г) на добу. Дозу розділяють на 2-3 прийоми.

Рекомендовано застосовувати препарат курсами (2 - 3 місяці).

Передозування

Симптоми: у дорослих - сонливість, млявість, головний біль; у дітей - підвищення температури тіла, сонливість, підвищена пітливість, блювання, шкірні висипи. Лікування симптоматичне, відміна препарату, обмеження надходження кальцію в організм із їжею.

Побічні ефектиМоже спостерігатися діарея. У деяких випадках можливі алергічні реакції. При тривалому застосуванні препарату в високих дозах видихуване повітря  може трохи пахнути рибою. Носові кровотечі або кровотечі із ран або саден. Загострення хронічного холециститу, панкреатиту.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодійАктивність вітаміну D може знижуватися при його одночасному застосуванні з протисудомними засобами або барбітуратами.

При одночасному застосуванні з естрогенами підвищується ризик гіпервітамінозу А.

Вітамін А знижує протизапальну дію глюкокортикоїдів.

Термін придатності2 роки.

Умови зберіганняЗберігати у сухому, захищеному від світла місці при температурі від 15 °С до 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

УпаковкаПо 10 капсул у блістері, по 5 блістерів у пачці.

Категорія відпускуБез рецепта.

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв