-
522 грн
Опис
Домашні тварини часто страждають від різного роду паразитів, як внутрішніх, так і зовнішніх. Вплив паразитів на здоров’я домашніх улюбленців доволі великий. За відсутності вчасного та належного лікування тварина може сильно хворіти або навіть померти.
Гельмінти – проблема, яка доволі часто зустрічається у котячих і для боротьби з паразитами власникам слід використовувати спеціальні антигельмінтні препарати.
Мілтерніт – комбінований антигельмінтний препарат широкого спектра дії, який використовується як для лікування, так і для профілактики нематодозів та цестодозів кішок та кошенят.
Під терміном «нематодози тварин» об’єднуються гельмінтозні хвороби, причиною, яких є круглі черви, паразитуючі в організмі тварини. Цестодози, своєю чергою – гельмінтози, причиною яких є стрічкові черви (цестоди).
Препарат використовується для лікування дорослих кішок та кошенят, при інвазіях, причиною яких є личинки та статевозрілі форми:
Цестод:
• Echinococcus spp.
• Dipylidium caninum
• Taenia spp.
Нематод:
• Dirofilaria immitis
• Ancylostoma tubaeforme
• Toxocara cati
Також, препарат використовується для профілактики цих захворювань, включаючи комбіновані нематодо-цестодозні інвазії.
Переваги та особливості:
антигельмінтний препарат широкого спектра дії;
профілактика та лікування гельмінтів;
підходить для дорослих кішок та кошенят;
ефективний для боротьби з личинками та статевозрілими формами;
використовується при комбінованих нематодо-цестодозних інвазіях.
Перед використанням проконсультуйтеся з ветеринаром.
Склад: 1 таблетка містить діючі речовини: мілбеміцін оксим 16 мг, празіквантел 40 мг.
Допомiжнi речовини: ароматизатор, кальцію стеарат, тальк, крохмаль картопляний, лактоза.
Показання:
Препарат застосовують котам одноразово пiд час годiвлi з невеликою кiлькiстю корму або вводять примусово на корiнь язика пiсля годiвлi у мiнiмальнiй терапевтичнiй дозi 2 мг мiлбемiцину оксиму та 5 мг празiквантелу на 1 кг маси тiла у наступних дозах:
Маса тiла тварини
Дозування препарату
1 - 2 кг
1/4 таблетки
2 - 4 кг
½ таблетки
gt; 4 - 8 кг
1 таблетка
gt; 8 - 12 кг
1½ таблетки
Попередньої голодної дiєти i застосування послаблюючих засобiв перед дегельмiнтизацiєю не вимагається.
З лiкувальною метою котiв дегельмiнтизують за показами, з профiлактичною метою - щоквартально, а також перед кожною вакцинацiєю i паруванням у терапевтичнiй дозi.
Протипоказання:
Пiдвищена iндивiдуальна чутливiсть тварин до компонентiв препарату.
Вираженi порушення функцiй нирок i печiнки.
Не застосовувати препарат котам масою тiла менше 1 кг та віком до 6 тижнів.
Не застосовувати виснаженим i хворим на iнфекцiйнi захворювання тваринам.
Застереження:
Дегельмiнтизацiю кiшок пiд час вагiтностi та лактацii проводять за необхiдностi та під наглядом лiкаря ветеринарної медицини.
Рекомендують проводити обробку ycix тварин, якi перебувають в одному господарствi.
З метою розробки ефективної програми дегельмiнтизацii котiв необхiдно враховувати мiсцеву епiзоотичну ситуацiю та умови утримання тварин, i проводити дегельмiнтизацiю пiд наглядом лiкаря ветеринарної медицини.
У регiонах з ризиком захворювання на дирофiлярiоз (D. immitis) необхiдно проводити одночасне лiкування тварин проти промiжних хазяїв, якими є комари родів Anopheles, Aedes, Culex, для запобiгання повторного заражения.
Застосування препарату ослабленим котам або iз порушеннями функцiй нирок або печiнки проводять пiсля оцiнки спiввiдношення користь/ризик пiд наглядом лiкаря ветеринарноi медицини.
Термiн придатностi: 2 роки. Термiн придатностi роздiлених навпiл таблеток пiсля вiдкриття первинноi упаковки становить 6 мiсяцiв.
Зберігати в сухому, темному, недоступному для дітей, місці за температури від 5 до 25 °С.
Фасування: 5 табл. по 0,12 г/уп., 1 табл. по по 0,12 г.
Виробник: Vitomax, ТОВ Нова Плюс, Україна.
Характеристики
| Код товару | 919516 |
| Категорія | Засоби від глистів для кішок, Товари для кішок |
| Бренд | Vitomax |
| Кількість в упаковці | 5 шт |
| Країна | Україна |
Відгуки
Всі відгуки
Немає відгуків про цей товар.