
Опис
Лікарський засіб: ЦИТРАМОН ЕКСТРА (CITRAMON EXTRA)
Форма випуску: таблетки, по 10 таблеток у контурній чарунковій упаковці; по 1 контурній чарунковій упаковці в пачці
Група: інші анальгетики та антипіретики
Підгруппа: аніліди
Склад: 1 таблетка містить: - парацетамолу – 500 мг; - кофеїну – 50 мг (PARACETAMOLUM)
Форма випуску: таблетки, по 10 таблеток у контурній чарунковій упаковці; по 1 контурній чарунковій упаковці в пачці
Група: інші анальгетики та антипіретики
Підгруппа: аніліди
Склад: 1 таблетка містить: - парацетамолу – 500 мг; - кофеїну – 50 мг (PARACETAMOLUM)
Кому можна
Алергікам
З обережністю
Вагітним
Не можна
Водіям
Можна
Дітям
Можна
Діабетикам
Не можна
Годуючим
Не можна
Характеристики
Код товару | 5631 |
Категорія | Знеболюючі (анальгетики), При болю і спазмах, Від головного і зубного болю, Симптоми, Ліки від ревматизму |
Лінійка продуктів | Цитрамон |
Бренд | Дарниця |
Вид | Екстра |
Форма випуску | Таблетки |
Кількість | 10 шт |
Характеристики
Код товару | 5631 |
Категорія | Знеболюючі (анальгетики), При болю і спазмах, Від головного і зубного болю, Симптоми, Ліки від ревматизму |
Лінійка продуктів | Цитрамон |
Бренд | Дарниця |
Вид | Екстра |
Форма випуску | Таблетки |
Кількість | 10 шт |
Країна | Україна |
Спосіб застосування | Перорально |
Кому можна
Алергікам |
З обережністю |
Вагітним |
Не можна |
Водіям |
Можна |
Дітям |
З 12 років |
Діабетикам |
Не можна |
Годуючим |
Не можна |