Залиште e-mail, і ми напишемо, щойно він повернеться!
Опис
Зволожувальний гель-крем CeraVe Oil Control поєднує в собі активні інгредієнти, такі як кераміди, гіалуронова кислота та ніацинамід, розроблені для збалансування комбінованої та жирної шкіри. Цей гель-крем глибоко зволожує, не закупорюючи пори, допомагає контролювати надлишок жиру та забезпечує матовий фініш . Його гіпоалергенна та некомедогенна формула ідеально підходить для чутливої, схильної до акне шкіри. Завдяки технології MVE він забезпечує 24-годинне зволоження, залишаючи шкіру свіжою, збалансованою та гладенькою. Він не містить ароматизаторів та парабенів.
Навіщо це використовувати?
Використання зволожуючого гелю CeraVe Oil Control Gel допомагає контролювати жирність шкіри, забезпечуючи зволоження без відчуття жирності. Його легка, некомедогенна формула балансує шкіру, зменшує жирний блиск і забезпечує матове покриття, ідеальне для щоденного використання.
Переваги:
- Гіалуронова кислота: Зволожує шкіру.
- Ніацинамід: заспокоює шкіру та зменшує почервоніння.
- Контролює надлишок жиру та забезпечує матовий фініш .
- 3 незамінні кераміди: відновлюють шкірний бар'єр.
- Гіпоалергенний , некомедогенний та не містить ароматизаторів і парабенів.
- Технологія MVE для цілодобового зволоження.
Інструкція із застосування:
Рясно наносьте на обличчя та шию вранці та ввечері після очищення. Ніжно масажуйте до повного поглинання. Уникайте області навколо очей.
Догляд та рекомендації:
Використовуйте на чистій, сухій шкірі. Уникайте контакту з очима. Для найкращих результатів рекомендується використовувати сонцезахисний крем протягом дня.
Активні інгредієнти:
- Гіалуронова кислота: зволожує та утримує вологу в шкірі.
- Ніацинамід: допомагає заспокоїти шкіру та зменшити подразнення.
- Кераміди: відновлюють та захищають шкірний бар'єр.
Інгредієнти:
Вода , ніацинамід , гліцерин , цетеарил ізононаноат , спирти C14-22 , ізопропілміристат , крохмаль Zea Mays , керамід NP , керамід AP , керамід EOP , карбомер , цетеариловий спирт , метосульфат бегентримонію , триетилцитрат , діоксид кремнію , гідроксид натрію , гіалуронат натрію , лауроїллактилат натрію , холестерин , феноксіетанол , лимонна кислота , каприлілгліколь , тринатрій етилендіаміндисукцинат , ксантанова камедь , фітосфінгозин , поліакрилатний кросполімер-6 , бензойна кислота , алкілглюкозид C12-20 .
Вміст: 52 мл
Характеристики
| Код товару | 1006712 |
| Категорія | Захворювання шкіри та її придатків (волосся і нігтів), Препарати від себорейного дерматиту |
Відгуки
Всі відгуки
Немає відгуків про цей товар.