Опис
Гель для очищення шкіри обличчя Weleda розроблений спеціально для глибокого та делікатного очищення нормальної та комбінованої шкіри від бруду та макіяжу (крім зони навколо очей). Повністю натуральна формула гелю з органічним алое віра, гамамелісом та м'якими миючими рослинними компонентами ефективно видаляє забруднення, робить шкіру ніжною та свіжою.
Органічний гель алое віра насичує шкіру вологою, заспокоює, підтягує та освіжає. Завдяки унікальній дії органічного гідролату гамамелісу гель зменшує подразнення на шкірі, тонізує та сприяє зволоженню. Цей засіб, що очищає, ефективно видаляє надлишок шкірного себуму, бруд і макіяж, зберігаючи природне зволоження шкіри.
Свіжий цитрусовий аромат лайма, соковитого лимона та ароматного апельсина надають бадьорості та заряджають енергією.
Основні переваги:
- Ефективно та м'яко видаляє забруднення, надлишок себуму та макіяж
- Сприяє оновленню клітин
- Не пересушує шкіру
- Робить шкіру чистою та ніжною
- Некомедогенний
Cклад
Water (Aqua), Alcohol denat., Coco-Glucoside, Glycerin, Disodium Cocoyl Glutamate, Xanthan Gum, Aloe Barbadensis Leaf Juice+, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)+ Water, Citric Acid, Carrageenan, Sea Salt (Maris Sal), Tocopherol Glyceryl Oleate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Ascorbyl Palmitate, Fragrance (Parfum)*
*From natural essential oils
+From organic cultivation
Спосіб застосування
Нанесіть невелику кількість гелю на вологу шкіру обличчя. Легкими круговими рухами розподіліть гель по шкірі, уникаючи зони навколо очей і спініть. Потім змийте водою.
Для більш глибокої очистки можна використовувати додатково універсальний спонж конняку для вмивання або багаторазові спонжі для вмивання. Рекомендуємо використовувати гель 2 рази на день – вранці та ввечері. Після вмивання завершіть ритуал очищення використанням зволожуючого тоніку Weleda з органічним гамамелісом для нормалізації pH шкіри та звуження пір.
Якщо на шкірі обличчя є макіяж, ми рекомендуємо заздалегідь видалити його гідрофільною олією Weleda з органічним гамамелісом.
Характеристики
| Код товару | 861399 |
| Категорія | Гелі для вмивання, Очищення та демакіяж |
| Бренд | Weleda |
| Вид | Гель |
| Об'єм | 150 мл |
| Час застосування | Універсальний |
| Особливості | З алое |
Відгуки
Всі відгуки
Немає відгуків про цей товар.